تولید پکرهای متورم‌شونده قابل بازیافت کاربردی در چاه‌های نفت

جمعی از پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف موفق به "انگیزش موفقیت آمیز چاه‌های نفتی کشور با استفاده از پکرهای متورم شونده قابل بازیافت تولیدشده" شدند.مطالب مرتبط

تولید پکرهای متورم‌شونده قابل بازیافت کاربردی در چاه‌های نفت

جمعی از پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف موفق به "انگیزش موفقیت آمیز چاه‌های نفتی کشور با استفاده از پکرهای متورم شونده قابل بازیافت تولیدشده" شدند.

انگیزش موفقیت چاه های نفتی با تلاش محققان شریف

تهران- ایرنا- جمعی از پژوهشگران دانشگاه صنعتی شریف با توجه به نیاز کشور به ابزارهای مسدودکننده درون چاهی برای تعمیر چاه های نفت، موفق به 'انگیزش موفقیت آمیز چاه‌های نفتی با استفاده از پکرهای متورم شونده قابل بازیافت' شدند.

افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک خبر داد.

افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک خبر داد.

پسماندهای سفال و سرامیک، قاتل قره‌چای

‌رئیس اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان از راه اندازی واحد بازیافت واحد بازیافت پسماندهای سفال و سرامیک خبر داد.

منع واردات پسماندهای پلاستیکی غیرقابل بازیافت در مالزی

مقامات دولتی مالزی از بازگرداندن پسماندهای پلاستیکی غیرقابل بازیافت به کشورهای توسعه‌یافته خبر دادند.

نرخ مبادله پسماند خشک افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: قیمت مبادله پسماندهای خشک و قابل بازیافت از امروز 24 اردیبهشت ماه بین دو تا چهار برابر افزایش یافت.

300 تن آمین مستعمل در پالایشگاه ایلام بازیافت شد

ایلام - ایرنا - رئیس واحد شیرین سازی گاز پالایشگاه ایلام گفت: بیش از 300 تن آمین مستعمل این شرکت تصفیه و بازیافت و در واحدهای شیرین‌سازی گاز مورد استفاده مجدد قرار گرفت و با این اقدام بیش از 30 میلیارد ریال صرفه جویی شده است.

مراکز علمی کاربردی دولتی لرستان تعطیل می شوند

خرم‌آباد - ایرنا - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان گفت: بیشتر مراکز علمی کاربردی استان خصوصی است ولی مراکز دولتی وابسته به این دانشگاه تا پایان شهریور 98 باید تعطیل شوند.

دومین غرفه‌ تفکیک و بازیافت پسماندها در ایلام افتتاح شد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ایلام گفت: دومین غرفه‌ تفکیک و بازیافت پسماندها در ایلام در اردیبهشت ماه امسال به بهره‌برداری رسید که شهروندان می‌توانند پسماندهای خشک را به صورت تفکیک شده به این غرفه‌ها تحویل دهند.

حضور چشمگیر دانشگاه علمی کاربردی در نمایشگاه قرآن

تهران- ایرنا- دانشگاه جامع علمی کاربردی با عرضه کتاب و اجرای کارگاه های هنری، برگزاری مسابقات ویژه قرآنی، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضوری چشمگیری دارد.

برگزاری 15 درصد کلاسهای درس دانشگاه علمی کاربردی به صورت متمرکز

۱۵درصد کلاس های درس دانشگاه علمی کاربردی به صورت متمرکز برگزار می شود.

کلاهبرداری با برنامه های کاربردی پرداخت عوارض الکترونیکی

رییس پلیس فتا چهارمحال و بختیاری درباره شیوه جدید کلاهبرداری از مالکان خودرو در برنامه های کاربردی جعلی پرداخت عوارض الکترونیکی خودروها هشدار داد.

"رونق تولید" همین نزدیکی‌ها

رونق تولید به عنوان شعار سال انتخاب شد و برنامه‌ریزی‌های دستگاه‌های مختلف در سال 1398 برمبنای این شعار طراحی شده است اما به نظر می رسد دولتمردان آنقدر بزرگ به موضوع نگاه می‌کنند که از داشته‌های قدیمی که در سالیان گذشته اقتصاد قابل قبولی داشت، غافل شده‌اند

بازیافت زباله- از ضایعات تا صادرات

اخلاق حرفه‌ای و کاربردی رسانه‌ها در جمهوری اسلامی ایران

کتاب «اخلاق حرفه‌ای و کاربردی رسانه‌ها در جمهوری اسلامی ایران» نوشته حسن خجسته و ظهیر احمدی ازسوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شد.

مبارزه با اعتیاد باید اثربخش، کاربردی و مشارکت محور باشد

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اعتیاد به عنوان آسیب چندوجهی جامعه را تهدید می کند و راهبردهای مقابله ای و پیشگیرانه در این راستا باید اثربخش، کاربردی و مشارکت محور باشد.

مهارت‌آموزی در دانشگاه علمی و کاربردی موردتوجه است

کرج - رئیس دانشگاه علمی و کاربردی استان البرز گفت: مهارت‌آموزی و شاگرد پروری در این دانشگاه موردتوجه ویژه است.

لزوم کمیت‌گرایی در دانشگاه‌های علمی کاربردی

رئیس دانشگاه علمی کاربردی لرستان بر لزوم کمیت‌گرایی در واحدهای این دانشگاه تاکید کرد.

نشست هم‌اندیشی "کاربردی‌سازی مطالعات قرآنی" در نمایشگاه قرآن برگزار می‌شود

در حاشیه بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم نشست هم‌اندیشی کاربردی‌سازی و مطالعات قرآنی با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه برگزار می‌شود.