تولید چشم انتظار راهکارهای اجرایی است

یک عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: تاکید روز گذشته مقام معظم رهبری بر لزوم توجه جدی به رونق تولید و نامگذاری سال به همین نام از نظر سیاست‌های کلان بسیار راهگشا است و امروز دستگاه‌های اجرایی باید در عرصه عمل راهکارهای لازم را در این رابطه ارائه کنند.مطالب مرتبط

تولید چشم انتظار راهکارهای اجرایی است

یک عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: تاکید روز گذشته مقام معظم رهبری بر لزوم توجه جدی به رونق تولید و نامگذاری سال به همین نام از نظر سیاست‌های کلان بسیار راهگشا است و امروز دستگاه‌های اجرایی باید در عرصه عمل راهکارهای لازم را در این رابطه ارائه کنند.

راهکارهای اجرایی‌شدن رونق تولید در استان کردستان مورد بررسی قرار گرفت

راهکارهای اجرایی‌شدن رونق تولید در استان با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان مورد بررسی قرار گرفت.

دستگاه های اجرایی به اشتغال و تولید استان کمک کنند

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در سال رونق تولید تمامی دستگاه‌ها باید به اشتغال و تولید استان کمک کنند، گفت: از مجموعه دیوان محاسبات انتظار داریم امسال نیز در راستای کمک به رفع موانع تولید، با یک نظارت سازنده به پرداخت مناسب و سریع تر وا

توجه به رونق تولید یکی از راهکارهای برون رفت در شرایط فعلی است

ملزومات تحقق رونق پایدار تولید در کشاورزی

شیراز- ایرنا- راهکارهای رونق پایدار تولید در کشاورزی ایران در میزگرد تخصصی خبرگزاری جمهوری اسلامی بررسی شد و مدیران و کارشناسان شرکت کننده بر این باور بودند که با توجه به ظرفیت های داخلی، تحقق شعار سال 'رونق تولید' در کشاورزی از دیگر بخش ها همچون صنعت دست

دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام اقداماتی برای «رونق تولید» شدند

رئیس جمهور به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.

مسئول صنفی: رونق تولید با بهره وام 28 درصدی محقق نمی شود

تهران- ایرنا- نایب رییس اتاق اصناف تهران معتقد است: برای تحقق شعار رونق تولید از نظام بانکی انتظار می رود تسهیلات با بهره کم، نه 28 درصد در اختیار تولیدکنندگان قرار دهند تا شاهد بهبود جریان تامین مالی و وضعیت تولید باشیم.

مسئولان اجرایی خلخال از ورود به تبلیغات انتخاباتی پرهیز کنند

اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: با نزدیک شدن به زمان و موعد برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی انتظار از مسئولان اجرایی این شهرستان پرهیز و دور ماندن از صحنه تبلیغاتی این دوره از انتخابات مجلس است .

هیچ برنامه مدونی برای تحقق رونق تولید از سوی دستگاه‌های اجرایی دنبال نمی‌شود

تحقق رونق تولید در سلسله شعارهای ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب در حالی مورد تاکید است که به اعتقاد فعالان فرهنگی، هیچ سازو کار و برنامه مدونی برای تحقق آن از سوی دستگاه‌های اجرایی دنبال نمی‌شود.

هم اندیشی تحقق رونق تولید در فارس

در جلسه هم اندیشی مدیران کل و مسئولان دستگاه های اقتصادی استان در مورد راهکارهای تحقق شعار سال بحث و بررسی شد

آموزش و فرهنگ سازی راهکارهای مبارزه با مواد مخدر

استاندار آذربایجان شرقی آموزش و فرهنگ سازی را از مهمترین راهکارهای مقابله با شیوع مواد مخدر در جامعه دانست.

همایش بررسی راهکارهای جذب توریسم با محوریت درمانی

نخستین همایش بررسی راهکارهای جذب گردشگر با محوریت درمانی در همدان برگزار شد.

محصولات قطب تولید تخمه ایران در انتظار ورود به بازارهای جهانی

شهرستان خوی قطب تولید تخمه آفتابگردان در کشور است و بزرگ‌ترین میدان خشکبار خاورمیانه در خوی قرار دارد 40 درصد تخمه‌های آجیلی آفتابگردان و کدوی کشور را خوی تأمین می‌کند اما هنوز این ظرفیت‌های صادراتی این محصولات جدی گرفته نشده است.

میزگرد راهکارهای مقابله با آتش سوزی جنگلها در ایرنا شهرکرد برگزار شد

شهرکرد- ایرنا- میزگرد تخصصی واکاوی علل و راهکارهای آتش سوزی در اراضی مرتعی و مناطق حفاظت شده زیست محیطی و جنگل های استان چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه به میزبانی ایرنا مرکز شهرکرد برگزار شد.

راهکارهای اجرای طرح اتصال مدرسه به مسجد در آستارا بررسی شد

آستارا - ایرنا - مسئولان دستگاه های آموزشی و فرهنگی آستارا راهکارهای اجرای طرح شهید بهنام محمدی موسوم به اتصال مدرسه با مسجد را برای غنای برنامه های اوقات فراغت دانش اموزان در تابستان، بررسی و تصمیم گیری کردند.

تحقق «رونق تولید» در سفر رئیس جمهوری به آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی که روز گذشته/دوشنبه/ به دستگاه های اجرایی برای «رونق تولید» دستور داده بود، امروز به سفر اقدام کرد و با افتتاح چندین طرح توسعه منابع آب و خاک در مناطق مرزی آذربایجان غربی از یک سو عزم مسوولان را در این مسیر

تحقق «رونق تولید» در سفر رییس جمهوری به آذربایجان غربی

ارومیه- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی که روز گذشته/دوشنبه/ به دستگاه های اجرایی برای «رونق تولید» دستور داده بود، امروز به سفر اقدام کرد و با افتتاح چندین طرح توسعه منابع آب و خاک در مناطق مرزی آذربایجان غربی از یک سو عزم مسوولان را در این مسیر

فرماندار ملایر: عملکرد شفاف روابط عمومی ها به نفع مدیران است

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها و نقش آنان در پیشبرد اهداف سازمان های مرتبط گفت: شفاف سازی و ارایه راهکارهای درست و اصولی توسط روابط عمومی ها به نفع مسئولان و دستگاه های اجرایی است.

روزانه چند نفر در لیست انتظار دریافت پیوند عضو فوت می‌کنند؟

معاون درمان دانشگاه علوم‌ پزشکی مشهد گفت: آمار کشوری نشان می‌دهد، در هر ۱۰ دقیقه یک نفر به لیست انتظار می‌پیوندد و روزانه ۷ تا ۱۰ نفر در لیست انتظار دریافت پیوند عضو فوت می‌کنند.

دستور رئیس جمهور به دستگاه‌های اجرایی درخصوص رونق تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری