روزنامه نگار لبنانی : مردم در جهان عرب بیدار شده اند

تهران-ایرنا-«طلال سلمان» روزنامه نگار لبنانی در مقاله ای با انتقاد از نظام های دیکتاتوری در کشورهای عربی خیزش های مردمی و انقلاب در این کشورها را نشان دهنده آگاهی و بیداری آنها برای تغییر ساختارهای فعلی در این کشورها دانست.مطالب مرتبط

روزنامه نگار لبنانی : مردم در جهان عرب بیدار شده اند

تهران-ایرنا-«طلال سلمان» روزنامه نگار لبنانی در مقاله ای با انتقاد از نظام های دیکتاتوری در کشورهای عربی خیزش های مردمی و انقلاب در این کشورها را نشان دهنده آگاهی و بیداری آنها برای تغییر ساختارهای فعلی در این کشورها دانست.

رژیم صهیونیستی 7 روزنامه‌نگار فلسطینی را بازداشت کرد

باید تحقیقات بین المللی درخصوص قتل خاشقجی صورت گیرد

خدیجه چنگیز ،نامزد خاشقجی :یک روزنامه نگار به قتل رسیده است. هیچ گونه تحقیقاتی انجام نشده است. همه اقدامات به حالت تعلیق در آمده است.

سیسی حکم عفو ۵۶۰ زندانی را صادر کرد

رئیس جمهوری مصر برای ۵۶۰ زندانی حکم عفو صادر کرد که در میان آنها یک روزنامه‌نگار برجسته، مخالفان نظام و افسران پلیس متهم به قتل نیز دیده می‌شوند.

روزنامه چینی: جهان مخالف تندروی آمریکا در برابر ایران است

پکن- ایرنا- یک روزنامه چینی نوشت بسیاری از کشورهای جهان از جمله اروپایی ها، روسیه و چین مخالف تندروی آمریکا در برابر ایران هستند.

غرب موضع مشخصی درباره ترور خاشقجی نگرفته است

رئیس جمهور ترکیه: دولت های غربی در امتحان صدق و راستی در مساله ترور جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی سربلند بیرون نیامدند.

یک نفر این جمله را ترجمه کند؛ روزنامه کاغذ می‌خواهد!

مدیر مسوول روزنامه شرق می‌گوید: ویژگی روزنامه این است که باید کاغذ باشد تا منتشر شود؛ کاغذ برای روزنامه مثل نفس است برای انسان. روزنامه بدون کاغذ موضوعیت ندارد مگر اینکه بخواهیم روزنامه دیجیتالی منتشر کنیم.

ارایه خدمات به یکهزار و صد یتیم و نیازمند لبنانی

بیروت - ایرنا- خانم 'ربابه صدر' مسوول بخش دختران موسسات امام صدر گفت: یک هزار و صد دانش آموز مستمند و یتیم لبنانی در بخش های مختلف این موسسه تحت پوشش علمی، آموزشی و حمایتی هستند.

نامزد جمال خاشقجی: دنیا هنوز هیچ کاری نکرده است

نامزد روزنامه‌نگار کشته شده سعودی گفته که نمی‌تواند باور کند هنوز کسی بابت این جنایت صورت گرفته مجازات نشده و با پیامدهای جدی روبه‌رو نشده است.

آداب‌ورسوم اصفهانی‌ها در ماه رمضان| روایت "ماه‌بگم" و دکلی که سحرها مردم نجف‌آباد را بیدار می‌کرد+تصاویر

نجف‌آباد صاحب آئین کهنی در ماه مبارک رمضان است که هنوز هم در خاطر مردم این شهر مانده است، قصه "ماه‌بگم" از جمله رسومی است که قدیمی‌ترها بیشتر آن را به‌یاد می‌آورند.

غربی ها در امتحان صدق سرافکنده شدند

رئیس جمهور ترکیه: دولت های غربی در امتحان صدق و راستی در مساله ترور جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی سرافکنده شدند.

امارات سه لبنانی را به حبس های طولانی مدت محکوم کرد

تهران – ایرنا – منابع خبری روز چهارشنبه گزارش دادند که دادگاه امارات متحده عربی سه شهروند لبنانی را به حبس ابد و حبس های طولانی مدت محکوم کرد.

با سفارش علی لاریجانی، رییس خبرگزاری خانه ملت شدم

تهران-ایرنا- فرشادمهدی پور، روزنامه نگار اصولگرا می گوید: حسین انتظامی با آقای علی لاریجانی رییس مجلس صحبت کرد و من مدیر خبرگزاری خانه ملت شدم.

نوای زیبا و دلنشین سحرگاهان بوشهر

آیین دُم دُم سحری، یکی از سنت‌های قدیمی مردم بوشهر برای بیدار کردن روزه داران هنگام سحر است.

نویسنده لبنانی: تهران با هوش راهبردی به مقابله آمریکا می رود

بیروت- ایرنا- تحلیلگر و نویسنده لبنانی تاکید کرد: ایران با صبر و هوش راهبردی خود در قبال دخالت های آمریکا در منطقه توانایی لازم را برای بازدارندگی واشنگتن دارد.

لبنانی اخراج شده از کار در عربستان دست به دامن سید حسن نصرالله شد!

یک کارمند لبنانی در عربستان در پی اخراج از محل کار از سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان خواست در این موضوع مداخله کند.

مجری سرشناس چند اثر خود را به کتابخانه موسوی خوی اهدا کرد

ارومیه- ایرنا- منصور ضابطیان، مجری مشهور صداوسیما، روزنامه‌نگار و نویسنده کشور در اقدامی فرهنگی چند اثر تالیفی خود را به کتابخانه عمومی آیت الله موسوی شهرستان خوی اهدا کرد.

قدردانی پاپ فرانسیس از روزنامه‌نگاران کشته شده

رهبر مسیحیان جهان با شرکت در مراسم قدردانی از زحمات روزنامه‌نگاران کشته شده، تاکید کرد که آزادی رسانه‌ها عنصری حیاتی برای سالم بودن کشور‌ها است.]]>

پنج شهروند لبنانی بازداشت شده در امارات آزاد شدند

منابع آگاه از آزادی پنج شهروند لبنانی بازداشت شده در امارات خبر دادند.

40 لبنانی و سوری در عربستان از محل کار خود اخراج شدند

تهران - ایرنا - تارنمای شبکه خبری 'سی ان ان' روز یکشنبه گزارش داد که به تازگی 40 لبنانی و سوری به علت ملیت و تابعیت خود از محل کارشان در عربستان اخراج شدند.