رسانه سنگاپوری: ترامپ در قبال پیونگ یانگ نرمش نشان دهد

تهران- ایرنا- یک رسانه سنگاپوری نوشت ؛ چنانچه در رویکرد دولت 'دونالد ترامپ' در قبال کره شمالی تغییری اساسی ایجاد نشود، احتمال ازسرگیری رفتار قلدرمابانه پیونگ یانگ زیاد است.



مطالب مرتبط

رسانه سنگاپوری: ترامپ در قبال پیونگ یانگ نرمش نشان دهد

تهران- ایرنا- یک رسانه سنگاپوری نوشت ؛ چنانچه در رویکرد دولت 'دونالد ترامپ' در قبال کره شمالی تغییری اساسی ایجاد نشود، احتمال ازسرگیری رفتار قلدرمابانه پیونگ یانگ زیاد است.

بیانیه حقوق بشری آمریکا علیه پیونگ‌یانگ سراسر دروغ و کذب است

یک منبع آگاه در وزارت خارجه کره شمالی در واکنش به بهانه‌جوئی اخیر واشنگتن اعلام کرد: بیانیه حقوبشری آمریکا علیه پیونگ‌یانگ سراسر دروغ و کذب است.

روزنامه کره شمالی: انجام تعهدات هانوی تضمین شده نیست

یک رسانه کره شمالی از آمریکا خواست تا از لحن مغرورانه خود در مذاکره با پیونگ یانگ دست بردارد.

ترامپ با پرونده کره‌شمالی به کره‌جنوبی می‌رود

سه ماه بعد از نشست ناکام میان رهبران واشنگتن و پیونگ یانگ در ویتنام، رئیس جمهوری آمریکا در ماه ژوئن به سئول سفر خواهد کرد تا با همتای کره جنوبی خود درباره برنامه اتمی کره شمالی مذاکره کند.

رسانه حامی کره شمالی تغییر موضع آمریکا در پرونده هسته‌ای را خواستار شد

یک روزنامه حامی کره شمالی در ژاپن امروز (شنبه) از آمریکا خواست از موضعش درباره مساله اتمی پیونگ یانگ عقب نشینی کند.

لقب پیونگ‌یانگ به «جو بایدن»؛ شخصی احمق با بهره هوشی پایین

پیونگ‌یانگ: توقیف کشتی باری ما از سوی آمریکا، غیرقانونی و ظالمانه است

توکیو مذاکره با پیونگ‌یانگ را خواستار شد

ژاپن اعلام کرد باوجود آزمایش‌های موشکی کره‌شمالی، همچمان از برگزاری مذاکرات با این کشور استقبال می‌کند.]]>

فشار اقتصادی؛ اهرم ترامپ برای مذاکره با مخالفان/ خلح سلاح گروه B

رفتار «دونالد ترامپ» در قبال ایران و چین نشان می دهد که وی بر خلاف تیم امنیتی خود فشار اقتصادی را تنها راه کشاندن حریف به پای میز مذاکره می داند.

ترامپ بازهم به رسانه های آمریکایی تاخت

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییت هایی از رسانه های منتقد خود به دلیل نحوه پوشش اخبار انتقاد کرد و از این رسانه ها خواست دستاوردهای دولتش را به درستی به مردم منتقل کنند.

صدها نماینده خواستار اعلام راهبرد دولت ترامپ در قبال سوریه شدند

صدها نماینده کنگره آمریکا با امضای نامه‌ای از دولت ترامپ خواستند تا درباره راهبرد واشنگتن در قبال تحولات سوریه توضیح دهد.

ژاپن برای مذاکره با کره شمالی اعلام آمادگی کرد

تهران- ایرنا- به ‌رغم آزمایش‌های موشکی اخیر پیونگ‌یانگ ، دولت توکیو امروز دوشنبه اعلام کرد که به دنبال برپایی مذاکرات مستقیم با کره شمالی است.

کره شمالی خطاب به گوترش: کشتی ما را از آمریکای گانگستر پس بگیر

نماینده کره شمالی با ارسال نامه‎ای به دبیرکل سازمان ملل خواستار واکنش وی به اقدام غیرقانونی آمریکا مبنی بر مصادره یک فروند کشتی تجاری پیونگ یانگ شد.

وزارت خارجه آلمان: سیاست ترامپ در قبال ایران غیرقانونی است

معاون وزارت امور خارجه آلمان با غیرقانونی دانستن سیاست ترامپ در قبال ایران تاکید کرد که ما شرکت‌های آلمانی را برای انجام مبادلات تجاری با تهران تشویق می‌کنیم.

سیاستمدار آلمانی: رویکرد جبهه گیری ترامپ در قبال ایران درست نیست

یکی از سیاستمداران بلند پایه حزب دموکرات مسیحی آلمان رویکرد جبهه گیری رئیس جمهور آمریکا در قبال ایران را درست ندانسته و گفت اینکه ترامپ فقط می گوید به من زنگ بزنید کافی نیست.

تحریم هوآوی؛ سندی دیگر بر سیاست های تنگ نظرانه ترامپ

تهران- ایرنا- تقابل با شرکت هوآوی به عنوان غول فناوری جهان، سیاست های جنگ طلبانه و تنگ نظرانه دونالد ترامپ را بر همگان مشخص کرد و نشان داد سیاست کاخ سفید در قبال چین به عنوان نزدیک ترین رقیب اقتصادی خود در جهان، اعمال تحریم و حذف است.

پوشش رسانه‌ای سیل خوزستان از نوع رسانه مدنظر شهید آوینی بود

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان گفت: نقش خبرگزاری تسنیم و رسانه‌های برخواسته از انقلاب اسلامی این است که نشان دهند کار حرفه‌ای قوی بدون غلتیدن به آسیب‌ها می‌توان انجام داد و نشان دهند که می‌شود.

پایان ماه عسل مصلحتی سعودی ها در عراق؟

بغداد – ایرنا – در حالی که از چند ماه قبل سعودی ها در سطح رسمی و رسانه، اشتیاق فراوانی برای عادی سازی روابط سالها تیره خود با عراق نشان دادند، رفتار رسانه ای سعودی ها و رسانه های وابسته به آل سعود نشان می دهد، این ماه عسل ریاکارانه و مصلحتی چند دوامی نداش

امام حسن(ع) با پذیرش صلح بدعهدی دشمن را به مسلمین نشان داد

یک کارشناس و خطیب دینی با تاکید بر این موضوع که بر حسب ظاهر صلح امام حسن مجتبی (ع) با معاویه خبر از شکست می‌داد اما گذر زمان و تاریخ ثابت کرد که این نرمش قهرمانانه زمینه ساز حیات مجدد شیعیان بود گفت: امام حسن (ع) سختی و زخم زبان را از دوست و دشمن خریدند ت

اشتباه محاسباتی و سردرگمی کاخ سفید در مورد ایران

تهران- ایرنا- برخی تحلیلگران و رسانه های آمریکایی رویکردهای «دونالد ترامپ» در قبال ایران را نشانه ای از سردرگمی کامل کاخ سفید می دانند که از درک نادرست تحولات یا برآورد غلط از تجربیات پیشین حکایت دارد.