واکنش سفیر پاکستان به شایعه توقف پروژه خط لوله صلح
مطالب مرتبط

واکنش سفیر پاکستان به شایعه توقف پروژه خط لوله صلح

سفیر پاکستان: شایعه توقف پروژه انتقال گاز ایران تلاش برخی کشورها برای تخریب روابط تهران ــ اسلام‌آباد است

سفیر پاکستان در کشورمان ضمن تکذیب کردن خبر متوقف شدن کامل پروژه انتقال گاز از ایران به کشورش گفت: این توطئه‌ای علیه روابط ایران و پاکستان است.

پاکستان: درباره خط لوله گاز درحال مذاکره با ایران هستیم/ تحریم‌های آمریکا مانع ایجاد کرده است

وزیر امور خارجه پاکستان ضمن ابراز نگرانی از تنش‌های اخیر میان آمریکا و ایران و تاثیر آن بر منطقه اظهار کرد که پاکستان امیدوار است با وجود تحریم‌های آمریکا پیش‌رفت‌هایی در زمینه پروژه خط لوله گاز ایران-پاکستان محقق شود.

پاکستان: عدم تکمیل لوله گاز ایران برای ما جریمه سنگین دارد

اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان امروز (سه شنبه) اعلام کرد: اگر این کشور به قرارداد تکمیل خط لوله انتقال گاز از ایران عمل نکند محکوم به پرداخت جریمه روزانه به تهران خواهد شد.

وعده جدید همسایه شرقی به ایران

پاکستان بعد از یک دهه بدقولی درباره تکمیل خط لوله انتقال گاز از ایران به پاکستان، این بار تحریم‌ها را علت بدقولی خود دانسته و اعلام کرده‌ که اقدام‌های لازم را برای اجرای طرح خط لوله انتقال گاز از ایران موسوم به «آی پی» انجام خواهد داد.

رفتار غیرمسئولانه پاکستان در قبال خط انتقال گاز از ایران پس از فشارهای آمریکا

در حالیکه دولت پاکستان بارها واکنش‌های متناقضی نسبت به خط انتقال گاز از ایران اتخاذ کرده، این بار یکی از مسئولین این کشور اعلام کرد: ممکن است این پروژه منتفی شود.

یک بام و دو هوای پاکستان در قبال طرح خط لوله گاز ایران

اسلام آباد - ایرنا - تنها چند روز پس از ابلاغ دستور العمل «عمران خان» نخست وزیر پاکستان به مقامات این کشور برای یافتن راهکار موثر جهت پیشبرد طرح خط لوله انتقال گاز از ایران، اکنون زمزمه هایی مبنی بر عقب نشینی مجدد اسلام آباد از این طرح بزرگ انرژی به بهانه

انتقال نفت عربستان از خط لوله شرق متوقف شد

شرکت سعودی آرامکو عربستان از توقف فعالیت خط لوله انتقال نفت شرق به غرب واقع در غرب ریاض در پی حمله دیروز هواپیماهای بدون سرنشین به ایستگاه‌های پمپاژ نفت این کشور خبرداد.

واکنش پاکستان به تنش های اخیر بین ایران و آمریکا

اسلام آباد- ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در واکنش به تشدید تنش میان ایران و آمریکا گفت:ما این تحولات را رصد می کنیم.

فوتبال جهان| واکنش بایرن مونیخ به شایعه اخراج کواچ

فوتبال جهان - باشگاه بایرن مونیخ نسبت به شایعه اخراج نیکو کواچ در پایان فصل جاری واکنش نشان داد.

فوتبال جهان| واکنش اسپالتی به شایعه حضور کونته روی نیمکت اینتر

فوتبال جهان- لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر نسبت به شایعه حضور آنتونیو کونته روی نیمکت این تیم به جای وی در پایان فصل جاری واکنش نشان داد.

حزب مردم: دولت پاکستان نباید تحت فشار آمریکا پروژه خرید گاز از ایران را متوقف کند

رئیس حزب مردم پاکستان با انتقاد از دولت این کشور گفت: زمانی که ما پروژه خرید گاز از ایران را شروع کردیم هم تحریم‌ها وجود داشتند.

فرماندار میانه از توقف پروژه مدرسه شهدای زینبیه انتقاد کرد

تبریز - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه میانه با انتقاد از توقف پروژه مدرسه شهدای زینبیه بر لزوم تکمیل استخر دانش آموزی شهرستان برای استفاده در سال تحصیلی جاری تاکید کرد.

سمینار روابط ایران و پاکستان

ایرنا - اسلام آباد - سمینار روابط ایران و پاکستان از سوی اندیشکده مطالعات اسلام آباد با حضور «مهدی هنردوست» سفیر ایران در پاکستان، «سید علی زیدی» وزیر کشتیرانی پاکستان و جمعی از شخصیت های برجسته سیاسی و اندیشمندان این کشور برگزار شد. عکس از زیشان ع

واکنش سفیر ایران در انگلیس به صادرنشدن روادید برخی تکواندوکاران

تهران - ایرنا - سفیر ایران در انگلیس در صفحه مجازی منتسب به خود واکنشی به صادر نشدن رویداد برخی از اعضای تیم ملی تکواندوی ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان واکنش نشان داد.

قفل شدن خط لوله صادرات گاز ایران-پاکستان با سنگ اندازی‌های آمریکا

عمران خان مانع تراشی آمریکا بر سر خط لوله گاز ایران را رفع کند

اسلام آباد- ایرنا- یک روزنامه اردو زبان پاکستانی با اشاره به رویکرد دوگانه تحریم های آمریکا از عمران خان نخست وزیر پاکستان خواست مانع تراشی واشنگتن بر سر طرح خط لوله انتقال گاز از ایران را رفع کند.

یک هیات ایرانی برای بررسی طرح خط لوله گاز به اسلام آباد سفر می کند

اسلام آباد- ایرنا -مدیرعامل شرکت ملی گاز پاکستان اعلام کرد یک هیات کارشناسی از ایران قرار است برای رایزنی درباره طرح خط لوله گاز ماه جاری به «اسلام آباد» سفر کند.

توقف اکتشافات نفتی وگازی پاکستان

پاکستان پس از شکست در کشف منابع گازی و نفتی، حفاری برای پیدا کردن این منابع را متوقف کرد.]]>

شرکت های اماراتی تمایل به سرمایه گذاری درگوادر پاکستان دارند

تهران - ایرنا - روزنامه 'نیشن' پاکستان به نقل از سفیر امارات متحده عربی در اسلام آباد اعلام کرد که شرکت های اماراتی تمایل به سرمایه گذاری در بندر گوادر پاکستان دارند.