معاون گروه تروریستی «جماعت الدعوه» پاکستان دستگیر شد
مطالب مرتبط

گزارش تسنیم-3|نقش جریان‌های دینی خارجی در قرقیزستان: شبه‌قاره

نفوذ فرهنگی- تمدنی پاکستان نه‌تنها در سطح رادیکال بلکه حتی از طرف جریان‌های معتدل و میانه‌رو صورت می‌گیرد و در میان‌مدت هیچ تهدیدی از ناحیه گروه‌هایی همچون جماعت تبلیغ پاکستان متوجه امنیت ملی قرقیزستان نیست.

محکومیت انفجار تروریستی کویته پاکستان

سخنگوی وزارت امور خارجه وقوع انفجار تروریستی در مسجدی در کویته پاکستان را که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها تن از نمازگزاران روزه دار این مسجد شد، محکوم کرد

روسیه با خروج طالبان از فهرست گروه‌های تروریستی سازمان ملل موافق است

معاون وزیر خارجه روسیه گفت که برای کمک به روند صلح افغانستان مسکو با خارج شدن طالبان از فهرست گروه‌های تروریستی سازمان ملل موافق است.

بازداشت 17 مظنون داعشی در ترکیه

نیروهای امنیتی ترکیه 17 مظنون به ارتباط با گروه تروریستی داعش را در استان شمالی سامسون دستگیر کردند.

پاکستان یک گروه جدایی طلب را متلاشی کرد

اسلام آباد - ایرنا - سازمان اطلاعات پاکستان یک گروه جدایی طلب متشکل از 14 نفر را در ایالت شمالی این کشور متلاشی کرد که گفته شد اعضای آن از سوی سرویس جاسوسی هند پشتیبانی می شدند.

ایران انفجار تروریستی کویته پاکستان را محکوم کرد

ایران، وقوع انفجار تروریستی در مسجدی در کویته پاکستان را که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها تن از نمازگزاران شد، محکوم کرد.

محکومیت انفجار تروریستی در کویته پاکستان از سوی سخنگوی وزارت خارجه

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران وقوع انفجار تروریستی در مسجدی در کویته پاکستان را که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها تن از نمازگزاران روزه دار این مسجد شد، محکوم و آن را جنایتی زبونانه و غیرانسانی دانست.

بازداشت شماری از اعضای داعش در یمن

تهران – ایرنا – دستگاه های امنیتی یمن شماری از اعضای گروه تروریستی تکفیری داعش را در استان البیضاء دستگیر کردند.

رمضان در اسارت به روایت یک آزاده

علاوه بر روزه گرفتن، نماز جماعت هم ممنوع بود اما اسرا به طور مخفیانه در دسته‌های کوچک‌تر نماز جماعت اقامه می‌کردند و با نگهداری غذای شب برای سحر، روزه می‌گرفتند.

اقامه باشکوه نماز جماعت در شب نوزدهم ماه رمضان

همزمان با نوزدهمین غروب ماه مبارک رمضان، نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور خیل عظیمی از زائران در حرم مطهر رضوی اقامه شد.

تأکید حزب الدعوه عراق بر حمایت از ایران در هرگونه تقابل احتمالی با آمریکا

توضیحات سفارت ایران در کابل درباره حادثه تروریستی روز یکشنبه هرات

سفارت کشورمان در کابل طی بیانیه‌ای با محکوم کردن اقدامات گروه‌های تروریستی در خاک افغانستان، توضیحاتی را درباره حادثه تروریستی مین‌گذاری در مسیر راه آهن خواف- هرات ارائه کرد.

موسوی انفجار تروریستی در مسجدی در کویته پاکستان را محکوم کرد

الظواهری: جنگ با اسرائیل اولویت‌ است

رهبر تشکیلات تروریستی القاعده در حرکتی برای جلب دوستی فلسطینی‌ها، گروه‌های تروریستی را به جنگ با رژیم صهیونیستی فراخواند و تاکید کرد، جنگ با اسرائیلی‌ها از اولویت‌های القاعده است.

ضربه اطلاعاتی سازمان اطلاعات پاکستان به سازمان جاسوسی هند

نیروهای امنیتی پاکستان با دستگیری 14 تن از اعضای انجمن ملی گرای بلتستان تحت حمایت سازمان جاسوسی هند مقادیر زیادی اسلحه، مهمات جنگی و مواد منفجره از این گروه کشف کردند.

توضیحات سفارت ایران درباره حادثه تروریستی مسیر راه آهن خواف - هرات

تهران- ایرنا- سفارت جمهوری اسلامی در افغانستان در اطلاعیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات گروه‌های تروریستی در خاک افغانستان، توضیحاتی را درباره حادثه تروریستی مین‌گذاری در مسیر راه آهن خواف - هرات ارائه کرد.

توضیحات سفارت ایران درباره حادثه تروریستی مسیر راه آهن خواف-هرات

سفارت جمهوری اسلامی در افغانستان در اطلاعیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات گروه‌های تروریستی در خاک افغانستان، توضیحاتی را درباره حادثه تروریستی مین‌گذاری در مسیر راه آهن خواف - هرات ارائه کرد.

تلاش گروهک های تروریستی برای ضربه زدن به انقلاب

قوچان- دبیر کل بنیاد هابیلیان گفت: دشمن با همکاری گروه های تروریستی تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به نظام به کار گرفته است.

تلاش اسلام‌آباد برای میانجی‌گری بین ایران و آمریکا در جریان سفر ظریف به پاکستان

رسانه‌های خبری پاکستان از سفر امروز محمد جوادظریف به پاکستان خبر دادند.]]>

عملیات نیروهای امنیتی پاکستان در کراچی

نیروهای امنیتی پاکستان اعلام کردند با شناسایی و بازداشت پنج تروریست وابسته به گروه لیاری در 'کراچی'' در روز گذشته، توطئه تروریست‌ها برای انجام عملیات خرابکارانه در این شهر را خنثی کردند.