تعداد فوتی‌ها و مصدومان سوانح رانندگی در قزوین افزایش یافت

قزوین - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان قزوین گفت: میزان کشته‌ها و مصدومان تصادفات رانندگی استان در سال 97 نسبت به مدت مشابه قبل به ترتیب 1.9 و 5.4 درصد افزایش یافته است.مطالب مرتبط

تعداد فوتی‌ها و مصدومان سوانح رانندگی در قزوین افزایش یافت

قزوین - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان قزوین گفت: میزان کشته‌ها و مصدومان تصادفات رانندگی استان در سال 97 نسبت به مدت مشابه قبل به ترتیب 1.9 و 5.4 درصد افزایش یافته است.

سوانح رانندگی در قزوین سه کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت

قزوین- رئیس پلیس راه استان قزوین از وقوع دو سانحه رانندگی و کشته شدن سه نفر و مصدومیت دو نفر در استان قزوین خبر داد.

کاهش 44.4 درصدی تلفات حوادث رانندگی در گلستان

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان گفت: در ماه نخست امسال تعداد کشته‌های حوادث رانندگی در استان 44.4 درصد و مصدومان ناشی از تصادفات نیز 9.9 درصد کاهش یافت.

رشد 6،7 درصدی فوتی سوانح جاده ای استان تهران

تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: افزایش 6.7 درصدی تعداد افراد فوت شده در حوادث جاده ای این استان طی سال 97 نسبت به سال 96 زیاد و غیرقابل قبول است.

۱۷ درصد مرگ‌ها در سوانح رانندگی است

استاندار تهران: ۱۷ و نیم درصد از مرگ و میر‌ها مربوط به سوانح و حوادث رانندگی است

افزایش قربانیان سوانح رانندگی در پاکستان

افزایش دو نفری تعداد شورایاران محلات تهران

اعضای شورای اسلامی شهر تهران با ۱۲ رأی موافق با افزایش دو نفری تعداد شورایاران محلات تهران موافقت کردند و به این ترتیب تعداد شورایاران از ۷ نفر به ۹ نفر افزایش یافت.

تلفات سالیانه تصادف های قم معادل سقوط یک فروند هواپیماست

قم - ایرنا - معاون امور عمرانی استانداری قم با بیان اینکه آمار 99 فوتی در حوادث رانندگی قم در سال 97، معادل سقوط یک فروند هواپیما است، گفت: تلفات حوادث رانندگی چهار استان کشور در سال گذشته نسبت به سال 96 افزایش یافته است که قم یکی از این استان هاست.

افزایش مرگ و میر با موتور سیکلت/ هزینه ۴۰ میلیارد دلاری سوانح ترافیکی

رئیس مرکز تحقیقات ارتقای ایمنی و پیشگیری از مصدومیت‌ها با بیان اینکه آمار مرگ و میر کشور ما در سوانح ترافیکی نسبت به دنیا رقم بالایی است، گفت: باید با سیاستگذاری‌های کلان کشوری به سمت چشم انداز صفر در سوانح ترافیکی حرکت کنیم.

آموزش زنان در حوزه بحران برای مدیریت سوانح موثر است

قزوین - ایرنا - مدیر کل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت:زنان نیمی از جمعیت استان را تشکیل می دهند و آموزش آنها در حوزه بحران نقش موثری در مدیریت موفق سوانح و بلایا ایفا می کند.

تعداد بوستان‌های شهر تهران افزایش می‌یابد

مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران با بیان اینکه تعداد بوستان‌های سطح شهر تهران افزایش خواهد یافت، گفت: در همین راستا، باغ عقبری در منطقه 2 همزمان با عید سعید فطر و باغ وثوق‌الدوله معروف به باغ بزرگ‌آقا در منطقه 14 به بهره‌برداری می‌رسد.

2 کشته در سانحه رانندگی آزاد راه  زنجان – قزوین

حادثه رانندگی در آزادراه  زنجان – قزوین 2 کشته برجا گذاشت .

76 درصد کشته‌شدگان سوانح رانندگی عابرین و راکبان موتورسیکلت هستند

تعداد اعضای شورایاری‌ها به ۹ نفر افزایش یافت

میزان فوتی براثر تصادف در بوکان 67 درصد کاهش یافت

مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: در سال جاری میزان تصادفات فوتی درون و برون شهری این شهرستان 67 درصد کاهش یافته است.

افزایش تلفات ریزش سقف ساختمان در غرب چین

پس از کشف یک جسد دیگر از میان آواره‌های ساختمان رستورانی در جنوب غرب چین که سقفش فرو ریخته بود، تعداد قربانیان این حادثه به چهار کشته و ۸۷ زخمی افزایش یافت.

تعداد اعضای شورایاری ها تهران از هفت به 9 نفر افزایش یافت

تهران - ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر تهران تعداد اعضای شورایاری های تهران را از هفت به 9 نفر افزایش دادند.

9 نفر در سوانح رانندگی در خوزستان کشته شدند

اهواز- ایرنا- رییس پلیس راه خوزستان با اشاره به اینکه 9 کشته در حوادث رانندگی امروز استان گزارش شده، گفت: در آخرین حادثه امروز، در جاده اهواز- اندیمشک به دلیل انفجار ناشی از تصادف پراید با یک دستگاه پژو 2 نفر کشته شدند.

86 درصد جمعیت استان قزوین تا سال 1415 شهرنشین خواهند شد

قزوین - ایرنا - معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی قزوین گفت: طبق سرشماری سال 95، 75 درصد جمعیت کل استان شهرنشین بوده اند که این رقم تا سال 1415 به 86 درصد افزایش خواهد یافت.

بیش از 150 کودک بازمانده از تحصیل در قزوین شناسایی شد

مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: با توجه بررسی های صورت گرفته، تعداد کودکان بازمانده از تحصیل شناسایی شده در استان قزوین، 155 نفر می باشد که از این تعداد 58 درصد پسر و 42 درصد دختر بوده و 79 درصد از کودکان مذکور در شهر و 21 درصد در روستا ساکن میبا