قزوین رتبه دوم کشور را در مصرف دخانیات دارد

قزوین - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: این استان پس از بوشهر در رتبه دوم مصرف دخانیات جای گرفته است و باید دستگاه های متولی برای مقابله با آن جدی تر وارد عمل شوند.مطالب مرتبط

قزوین رتبه دوم کشور را در مصرف دخانیات دارد

قزوین - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: این استان پس از بوشهر در رتبه دوم مصرف دخانیات جای گرفته است و باید دستگاه های متولی برای مقابله با آن جدی تر وارد عمل شوند.

مصرف دخانیات در ۳۹درصد از آرایشگاه های زنانه/ عرضه قرص روانگردان

اراک- مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: طبق ارزیابی سال گذشته در ۳۹درصد از آرایشگاه های زنانه استان مرکزی دخانیات مصرف و در تعدادی باشگاه ها قرص روانگردان عرضه می شود.

مصرف دخانیات و قلیان در اماکن عمومی دره‌شهر ممنوع شد

دادستان عمومی و انقلاب دره‌شهر گفت: هرگونه مصرف دخانیات و قلیان در اماکن عمومی شهرستان دره‌شهر ممنوع شد.

مصرف علنی دخانیات در 39 درصد از آرایشگاه‌های زنانه استان مرکزی

مدیرکل‌ دفتر بانوان و خانوده استانداری مرکزی از مصرف علنی دخانیات در 39 درصد از آرایشگاه‌های زنانه استان مرکزی خبر داد.

مصرف دخانیات در استان نگران کننده است/ طب اسلامی نداریم

واکنش جالب فتح‌الله‌زاده به قلیان کشیدن بازیکن‌ها

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل سابق آبی‌های پایتخت در برنامه امروز "سلام صبح به خیر" درباره مصرف الکل در لیگ‌های حرفه‌ای خارجی و مصرف دخانیات من جمله قلیان در ورزشکاران ایرانی صحبت کرد.

تکاب رتبه سوم مدیریت مصرف برق در آذربایجان غربی را داراست

مهاباد- ایرنا- فرماندار تکاب گفت: این شهرستان رتبه سوم مدیریت مصرف برق در میان شهرستان های آذربایجان غربی را بعد از سلماس و شاهین دژ به خود اختصاص داد.

هیات ورزشهای همگانی قزوین بین استان های گروه سه کشور اول شد

قزوین - ایرنا - رییس هیات ورزش های همگانی استان قزوین گفت:این هیات برای دومین سال متوالی میان استان های گروه سه کشور به رتبه اول دست یافت.

خراسان جنوبی بیشترین مصرف نمک را در کشور دارد

بیرجند - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: میانگین مصرف نمک در کشور 9.54 گرم در روز است که این میزان در خراسان جنوبی 10.79 گرم است و استان بیشترین مصرف کننده نمک در کشور است.

خراسان جنوبی بیشترین مصرف نمک را در کشور دارد

بیرجند - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: میانگین مصرف نمک در کشور 9.54 گرم در روز است که این میزان در خراسان جنوبی 10.79 گرم است و استان بیشترین مصرف کننده نمک در کشور است.

چهارمحال وبختیاری رتبه ۱۲ کشور را در ابتلا به بیماری فشارخون دارد

شهرکرد- معاون امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: استان چهارمحال وبختیاری رتبه ۱۲ کشور را در ابتلا به بیماری فشارخون دارد.

۷۲ نفر در اثر مصرف مواد مخدر در استان قزوین جان باختند

قزوین- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در سال گذشته ۷۲ نفر بر اثر سوء مصرف مواد مخدر جان باختند که ۷ نفر آنها زن بودند.

خراسان شمالی، رتبه ششم اعتیاد کشور

بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: این استان رتبه ششم اعتیاد کشور را دارد و با توجه به شرایطی که در زمینه اعتیاد داریم باید شمار مراکز نگهداری معتادان نیز افزایش پیدا کند.

آذربایجان شرقی در مجازات جایگزین حبس رتبه اول کشور را دارد

تبریز - ایرنا - رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: این استان در صدور احکام مجازات جایگزین حبس در 2 سال پیاپی رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

استان یزد، رتبه اول اهدای عضو

مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی استان یزد : این استان رتبه نخست ، اهدای عضو را نسبت به جمعیت در کشور دارد .

استان تهران رتبه دوم نابرخورداری را از نظر سرانه‌ها در کشور دارد

تهران- رئیس شورای اسلامی استان تهران گفت: استان تهران رتبه دوم نابرخورداری را از نظر سرانه‌ها در کشور دارد.

گزارش تسنیم| چرا آمریکا در تیراندازی‌های مرگبار رتبه اول دنیا را دارد؟

آمریکا از لحاظ میزان وقوع تیراندازی‌های مرگبار رتبه اول را در میان کشورهای دنیا به خود اختصاص داده است که این موضوع علاوه بر حمل سلاح، در برخی عوامل فرهنگی ریشه دارد.

آذربایجان شرقی رتبه نخست ذخایر طلای کشور را دارد

استاندار آذربایجان شرقی گفت: آذربایجان شرقی یکی از مهاجرفرست‌ترین استان‌های کشور است و این روند تداوم نیز دارد که باعث ایجاد مناطق حاشیه نشین و کاهش سهم جمعیتی ما از شش درصد به پنج درصد در سطح کشور شده است. همچنین در این فرآیند، نیروهای کارآفرین و سرمایه

استان مرکزی در شناسنامه دار کردن انبار کالا رتبه دوم کشور را دارد

اراک - ایرنا - معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: رتبه دوم کشور در حوزه شناسنامه دار کردن انبار کالا و خدمات، مربوط به این استان است.

نگاهی به چند خبر ورزشی

هیات ورزش‌های همگانی استان قزوین، برای دومین سال پیاپی موفق به کسب رتبه اول در استان‌های گروه ۳ کشور شد.