24 طرح تولیدی در گناباد در اولویت رسیدگی قرار گرفت

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: 24 طرح تولیدی نیمه تمام و دارای مشکل در بخش صنعت این شهرستان در قالب اجرای طرح مثلت توسعه اقتصادی شناساییشده و در اولویت رسیدگی قرار گرفت.مطالب مرتبط

24 طرح تولیدی در گناباد در اولویت رسیدگی قرار گرفت

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: 24 طرح تولیدی نیمه تمام و دارای مشکل در بخش صنعت این شهرستان در قالب اجرای طرح مثلت توسعه اقتصادی شناساییشده و در اولویت رسیدگی قرار گرفت.

رفع مشکلات آموزش و پرورش در اولویت مجلس قرار دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رفع مشکلات آموزش و پرورش در اولویت قرار گرفت و اخیراً هم در بررسی مالیات بر ارزش افزوده رقم قابل توجه از عایدی ارزش افزوده به بازسازی و نوسازی مدارس اختصاص یافت

95 هزار پرونده در شورای حل اختلاف اردبیل مورد رسیدگی قرار گرفت

رئیس شورای حل اختلاف استان اردبیل گفت: در سال گذشته 95 هزار پرونده به شوراهای حل اختلاف استان وارد شده و مورد رسیدگی قرار گرفته است که 35 درصد از پرونده‌ها به صلح و سازش منجر شده است.

حفظ وضعیت تولید و اشتغال موجود اولویت اصلی سال 98 است

وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: حفظ وضعیت تولید و اشتغال موجود اولویت اول امسال است و فعال کردن ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی و توسعه واحدهای تولیدی که امکان و پتانسیل توسعه را دارند، اولویتهای بعدی هستند.

جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی اولویت دولت در سال رونق تولید است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و تلاش برای احیای واحدهایی که به دلایل مختلف با ظرفیت کمتر فعالیت می‌کنند، اولویت دولت در سال رونق تولید است.

بانک ها سرمایه در گردش بنگاه های تولیدی را تامین می کنند

تهران - ایرنا - رئیس کل بانک مرکزی یکی از اولویت های مهم سیستم بانکی را به طور هدفمند تأمین نقدینگی بنگاه های تولیدی دانست و گفت: بانک ها با شناختی که از واحدهای تولیدی فعال و موثر کشور دارند، نسبت به پشتیبانی از آنها اقدام کنند.

تخلفات 18 شرکت حمل و نقل کالا در سیستان و بلوچستان رسیدگی شد

زاهدان- ایرنا- معاون حمل و نقل جاده ای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: تخلفات 23 راننده و 18 شرکت حمل و نقل کالا از ابتدای امسال تاکنون مورد رسیدگی قرار گرفت.

شیوه های اجرایی طرح استانی شدن انتخابات ابهاماتی دارد

تهران- ایرنا- عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان شامگاه سه شنبه در صفحه توییتری خود نوشت: استانی شدن انتخابات در قالب اصلاحیه قانون انتخابات ساعت ها در شورای نگهبان مورد رسیدگی قرار گرفت و رسیدگی ادامه دارد.

جلوگیری از ریزش نیروی کار در صنایع‌غذایی و قطعه‌سازی

مدیرکل حمایت ازپایداری مشاغل،بابیان اینکه بنگاه‌های مشکل‌دارِ با بیشترین نیروی شاغل در اولویت رسیدگی قرار دارند،گفت:صنایع غذایی و قطعه سازی در اولویت اقدامات جلوگیری از ریزش نیروی کار هستند.

‌جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی؛ مهمترین اولویت اقتصادی کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ای وزیر کشور گفت: مهمترین اولویت کشور در بخش اقتصادی جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و بازگشت واحدهای تعطیل شده به چرخه تولید است.

اولویت مجلس رفع مشکلات آموزش و پرورش است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رفع مشکلات آموزش و پرورش در اولویت قرار گرفت و اخیراً هم در بررسی مالیات بر ارزش افزوده رقم قابل توجه از عایدی ارزش افزوده به بازسازی و نوسازی مدارس اختصاص یافت]]>

بارانهای بهاری سطح زیر کشت گناباد را 20 درصد افزایش داد

گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناباد مهمترین دستاورد بارشهای بهاری امسال را افزایش پنج تا 20 درصدی سطح زیر کشت محصولات کشاورزی در این شهرستان ذکر کرد.

229 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گناباد پرداخت شد

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد از پرداخت 229 میلیارد و 920 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی در قالب 531 طرح از ابتدای سال گذشته تاکنون در این شهرستان خبر داد.

40 اثر تاریخی گناباد نیازمند مرمت اضطراری است

گناباد- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: 40 اثر تاریخی این شهرستان با توجه به شرایط خود نیازمند مرمت اضطراری هستند و توجه بیشتر مسئولان ذیربط به این امر ضروری است.

رسیدگی به ۳۷ پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقل کالا

کمیسیون ماده ۱۲ رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای، ۳۷ پرونده تخلف شرکت‌های حمل و نقلی را مورد رسیدگی قرار داد و احکام حقوقی لازم را صادر کرد

فهرست کالاهای تولیدی شاهرود در اختیار ادارات و مردم قرار گیرد

شاهرود - امام جمعه شاهرود بابیان اینکه مصرف کالاهای تولیدی شهرستان یکی از راهکارهای تحقق شعار سال است، گفت: لیست کالاهای تولیدی شهرستان در اختیار ادارات و مردم قرار گیرد.

14 گردشگر اروپایی از جاذبه های تاریخی گناباد دیدن کردند

گناباد - ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: 14 گردشگر اروپایی روز شنبه از جاذبه های تاریخی و گردشگری این شهرستان دیدن کردند.

‌نگاهی به آداب و رسوم رمضانی گناباد| از شب‌خوانی تا پخت «چنگالی و گرماست»

شهرستان گناباد در جنوب خراسان رضوی در ایام ماه مبارک رمضان دارای رسوم خاص به خود است و هرساله با شور و حرارت بیشتری آن را برگزار می‌کند.

سانحه رانندگی در بجستان دو مصدوم داشت

گناباد- ایرنا- مدیر حوادث پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: واژگونی یک دستگاه تریلی در شهرستان بجستان 2 مصدوم به جا گذاشت.

شرایط کوچ عشایر استان تهران به سمت منطقه لار تسهیل می‌شود

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران با اشاره به آغاز کوچ عشایر استان تهران گفت: مسیرهای مال‌رو در راستای سهولت تردد عشایر به سمت لار مورد رسیدگی قرار گرفت.