253 میلیارد ریال غرامت به کشاورزان زنجانی پرداخت شد

زنجان - ایرنا - معاون خدمات صندوق بیمه ای بانک کشاورزی استان زنجان گفت: بیش از 253 میلیارد ریال غرامت ناشی از خسارت سیل و سرمازدگی محصولات در سال زراعی 97 – 96 به کشاورزان، دامداران و بهره برداران خسارت دیده پرداخت شد.مطالب مرتبط

253 میلیارد ریال غرامت به کشاورزان زنجانی پرداخت شد

زنجان - ایرنا - معاون خدمات صندوق بیمه ای بانک کشاورزی استان زنجان گفت: بیش از 253 میلیارد ریال غرامت ناشی از خسارت سیل و سرمازدگی محصولات در سال زراعی 97 – 96 به کشاورزان، دامداران و بهره برداران خسارت دیده پرداخت شد.

آغاز پرداخت مرحله دوم کمک‌های بلاعوض به کشاورزان گلستانی؛ پرداخت 23.8میلیارد ریال غرامت به کشاورزان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان از تأیید پرداخت 23میلیارد و 895میلیون ریال کمک بلاعوض به خسارت‎دیدگان بخش کشاورزی گلستان خبر داد.

بیش از 119 میلیارد ریال کمک بلاعوض به کشاورزان گلستانی پرداخت می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان با اشاره به پرداخت بیش از 119 میلیارد ریال کمک بلاعوض به کشاورزان، گفت: یک‎هزار و 500 پرونده کشاورزان خسارت‎دیده از سیل در مرحله دوم کارگروه استانی از کمک بلاعوض سیل بهره‎مند می‎شوند.

۴۱۱ میلیارد تومان به کشاورزان خسارت‌دیده پرداخت شد

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: از ابتدای فروردین ماه تاکنون این صندوق ۴۱۱ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل اخیر، سرمازدگی و گرمازدگی سال گذشته پرداخت کرده است.

1908 میلیارد ریال وجه گندم تحویلی کشاورزان بوشهر پرداخت شد

بوشهر- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی استان بوشهر گفت: تاکنون یکهزار و 908 میلیارد ریال وجوه گندم و کلزای خریداری شده به نرخ تضمینی از کشاورزان این استان به حساب آنها واریز شده است.

100 درصد غرامت کشاورزان خراسان رضوی پرداخت شد

100 درصد غرامت خسارت کشاورزی مربوط به سال زراعی گذشته در بخش های زراعت، باغ، دام و طیور در خراسان رضوی پرداخت شده است.

اخبار کوتاه گلستان

گرگان - ایرنا - پرداخت 70 میلیارد ریال غرامت سیل به کشاورزان گلستان، پیش بینی کشت حدود 20 هزار هکتار پنبه در استان و افزایش 2 برابری اعتبار دهیاری های استان در سال 98 ، از جمله اخبار کوتاه گلستان در روز شنبه است.

تخصیص ۲١۲ میلیارد ریال به کشاورزان خسارت دیده کردستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: ۲١۲ میلیارد و ۹١١ میلیون ریال اعتبار جهت پرداخت کمک بلاعوض به کشاورزان خسارت دیده از سیل فروردین ماه سال جاری در استان کردستان اختصاص یافته است.

212 میلیارد ریال برای کشاورزان خسارت دیده کردستان اختصاص یافت

سنندج - ایرنا - هیات وزیران برای به کشاورزان خسارت دیده از سیل اوایل سال جاری در برخی مناطق کشور، 26 هزار و 911 میلیون ریال تسهیلات و کمک های بلاعوض تخصیص داد که سهم کشاورزان کردستانی از این میزان 212 میلیارد و 600 میلیون ریال است.

کشاورزان کردستانی متحمل 3074 میلیارد ریال خسارت شدند

سنندج - ایرنا - مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: طبق آخرین بررسی ها، خسارت ناشی از سرمازدگی و سیلاب به کشاورزان این استان سه هزار و 74 میلیارد و 136 میلیون ریال بوده است.

پرداخت مرحله دوم غرامت به کشاورزان گلستانی آسیب‌دیده از سیل

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری گلستان گفت: 1500 پرونده کشاورزان خسارت‎دیده از سیل در مرحله دوم کارگروه استانی از کمک بلاعوض سیل فروردین 98 بهره‎مند می‎شوند.

پرداخت خسارت سیل به کشاورزان خوزستانی

رئیس جهاد کشاورزی خوزستان گفت : 60 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان استان پرداخت شد.

تصویب اعتبار برای کشاورزان خسارت دیده کردستان

هیات وزیران برای به کشاورزان خسارت دیده از سیل اوایل سال جاری ۲۶ هزار و ۹۱۱ میلیون ریال تسهیلات و کمک‌های بلاعوض تخصیص داد که سهم کشاورزان کردستانی از این میزان ۲۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است.

پرداخت 66 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی

تهران- ایرنا- بانک ملی ایران در فروردین امسال بیش از 44 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی و بالغ بر 22 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های حمایتی پرداخت کرده است.

فرماندار:هنوز خسارتی به کشاوران دشت آزادگان پرداخت نشده است

اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: در حالی که در اخبار سراسری اعلام شده که چه میزان خسارت به کشاورزان در مناطق سیل زده پرداخت شده اما هنور در دشت آزادگان یا برخی شهرها حتی یک ریال خسارت هم به کشاورزان پرداخت نشده است.

بلاروس به دنبال گرفتن غرامت از روسیه بابت ارسال نفت آلوده

مسکو - ایرنا - هنوز چند روزی از رسوایی ارسال نفت آلوده از طریق بلاروس به اروپا نگذشته است که رئیس جمهوری بلاروس خواهان پرداخت غرامت از روسیه شده است و پوتین نیز اعلام کرده ضمن پرداخت غرامت با متخلفین به شدت برخورد خواهد کرد چرا که با اعتبار روسیه بازی شده

کمک 15 میلیارد دلاری دولت آمریکا به کشاورزان خسارت دیده از جنگ تجاری با چین

رئیس جمهور آمریکا گفت که دولتش قصد دارد 15 میلیارد دلار کمک به کشاورزان آمریکایی که محصولاتشان تحت عوارض چین قرار گرفته پرداخت کند.

غرامت آتش سوزی بازار تبریز به محض اعلام علت آن پرداخت می شود

تبریز - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی آذربایجان شرقی گفت: فرایند پرداخت غرامت خسارت دیدگان آتش سوزی بازار تبریز از فردا به محض اعلام علت آن پرداخت می شود.

229 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گناباد پرداخت شد

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد از پرداخت 229 میلیارد و 920 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی در قالب 531 طرح از ابتدای سال گذشته تاکنون در این شهرستان خبر داد.

خرید تضمینی بیش از ۷۰ هزار تن گندم در فارس

از آغاز برداشت گندم تاکنون بیش از ۷۰ هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان استان فارس خریداری شده است. ارزش ریالی گندم‌های خریداری شده ۹۵۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون حدود ۹۰ درصد مطالبات کشاورزان پرداخت شده است.