راه ارتباطی چهار روستای الیگودرز بازگشایی شد

خرم آباد - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: راه ارتباطی چهار روستا در جاده بزنوید شهرستان الیگودرز که بر اثر رانش کوه مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.مطالب مرتبط

راه ارتباطی چهار روستای الیگودرز بازگشایی شد

خرم آباد - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: راه ارتباطی چهار روستا در جاده بزنوید شهرستان الیگودرز که بر اثر رانش کوه مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.

پیگیری تسنیم نتیجه داد؛ راه ارتباطی 20 روستای الیگودرز بازگشایی و مردم از حبس خارج شدند

راه ارتباطی 20 روستای الیگودرز پس از پیگیری خبرگزاری تسنیم بازگشایی شد و مردم از حبس 5 ماهه خارج شدند.

راه 41 روستای راز و جرگلان همچنان بسته است

بجنورد- ایرنا- فرماندار راز و جرگلان گفت: راه ارتباطی 41 روستای این شهرستان مرزی که بر اثر جاری شدن سیلاب 2 روز گذشته تخریب و قطع شده بود، همچنان بسته است و تلاش راهداران برای بازگشایی این محورها ادامه دارد.

راه 41 روستای راز و جرگلان همچنان بسته است

بجنورد- ایرنا- فرماندار راز و جرگلان گفت: راه ارتباطی 41 روستای این شهرستان مرزی که بر اثر جاری شدن سیلاب 2 روز گذشته تخریب و قطع شده بود، همچنان بسته است و تلاش راهداران برای بازگشایی این محورها ادامه دارد.

بازگشایی چهار جاده در استان سمنان

چهار محور مواصلاتی استان سمنان که از فروردین امسال به علت بارندگی های شدید مسدود شده بود بازگشایی شد.

ارتفاع 4 متری برف و آغاز بازگشایی درگردنه"عسل کشان"+فیلم

راهداران با برف روبی در گردنه سخت‎گذر و برفی "عسل کشان"بازگشایی محور ارتباطی شهرستان کوهرنگ به مسجد سلیمان و لرستان را آغاز کردند.

ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟

کرج- حضور یک ماشین سیار آنتن دهی موبایل در جوار روستای مرجان این سوال را مطرح کرده که نصب یک دکل مخابراتی سیار در نزدیکی روستای مرجان چه ارتباطی با وزیر ارتباطات دارد.

بازگشایی محور ارتباطی سی سخت به پادنا

به همت راهداران استان محور برف گیر و سخت گذر سی سخت به پادنا بازگشایی شد.

بازگشایی محور ارتباطی سی سخت به پادنا

به همت راهداران استان محور برف گیر و سخت گذر سی سخت به پادنا بازگشایی شد.

اختصاص ۱۱میلیارد تومان برای بازآفرینی محلات فرسوده الیگودرز

خدابخشی نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از بازسازی محل‌های فرسوده این شهر از جذب این میزان اعتبار تا تیرماه سال جاری خبر داد.

اختصاص 11 میلیارد تومان برای بازآفرینی محلات فرسوده الیگودرز

خدابخشی نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از بازسازی محلهای فرسوده این شهر از جذب این میزان اعتبار تا تیرماه سال جاری خبرداد.

راه 10 روستای رازوجرگلان هنوز باز نشده است

بجنورد- ایرنا- بخشدار جرگلان از توابع شهرستان راز و جرگلان گفت: با وجود تلاش هایی که برای بازگشایی راههای روستایی این بخش مرزی انجام شده، شدت سیلاب 2 روز گذشته موجب بسته ماندن راه 10 روستای این بخش شده است.

بازگشایی جاده مشگین شهر - هریس 

جاده ارتباطی مشگین شهر- هریس پس از گذشت شش ماه بازگشایی شد.

آذرخش چهار نفر را در ایذه مصدوم کرد

اهواز - ایرنا - مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی ایذه گفت: اصابت صاعقه موجب مصدومیت چهار نفر در روستای قلعه گژدم این شهرستان شد.

آذرخش چهار نفر را در ایذه خوزستان مصدوم کرد

اهواز - ایرنا - مسئول مرکز فوریت‌های پزشکی ایذه در شمال شرق استان خوزستان گفت: اصابت صاعقه موجب مصدومیت چهار نفر در روستای قلعه گژدم این شهرستان شد.

راه 10 روستای سیل زده خراسان شمالی هنوز بسته است

بجنورد- ایرنا- بخشدار جرگلان از توابع شهرستان راز و جرگلان در استان خراسان شمالی گفت: با وجود تلاش هایی که برای بازگشایی راههای روستایی این بخش مرزی انجام شده، شدت سیلاب 2 روز گذشته موجب بسته ماندن راه 10 روستای این بخش شده است.

آسفالت و زیرسازی معابر 4 روستای بخش سوق اجرا شد

یاسوج - ایرنا - بخشدار سوق گفت: طرح زیرسازی و آسفالت معابر چهار روستای این بخش از سال گذشته تاکنون بصورت کامل اجرا شد.

دالانی الیگودرز، بزرگترین رویشگاه لاله واژگون کشور

دشت دالانی بزرگترین رویشگاه لاله‌های واژگون کشور به وسعت ۲۷۰۰کیلومتر در منطقه‌ای میان اشترانکوه و قالیکوه الیگودرز واقع است.

چهار سارق نوجوان در مناطق مرزی گنبدکاووس دستگیر شدند

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده هنگ مرزی اترک گلستان گفت که چهار سارق نوجوان از اهالی روستای هوتن بخش داشلی برون گنبدکاووس به دلیل سرقت یک دستگاه رایانه از پایگاه بسیج خواهران این روستا دستگیر شدند.

راه دسترسی به چند روستا در کلات بسته شد

مشهد- ایرنا- مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در پی بارشهای دیروز چهارشنبه راه ارتباطی چهار روستا در شهرستان کلات بسته شد.