1908 میلیارد ریال وجه گندم تحویلی کشاورزان بوشهر پرداخت شد

بوشهر- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی استان بوشهر گفت: تاکنون یکهزار و 908 میلیارد ریال وجوه گندم و کلزای خریداری شده به نرخ تضمینی از کشاورزان این استان به حساب آنها واریز شده است.مطالب مرتبط

1908 میلیارد ریال وجه گندم تحویلی کشاورزان بوشهر پرداخت شد

بوشهر- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی استان بوشهر گفت: تاکنون یکهزار و 908 میلیارد ریال وجوه گندم و کلزای خریداری شده به نرخ تضمینی از کشاورزان این استان به حساب آنها واریز شده است.

خرید تضمینی بیش از ۷۰ هزار تن گندم در فارس

از آغاز برداشت گندم تاکنون بیش از ۷۰ هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان استان فارس خریداری شده است. ارزش ریالی گندم‌های خریداری شده ۹۵۰ میلیارد ریال بوده که تاکنون حدود ۹۰ درصد مطالبات کشاورزان پرداخت شده است.

بیش از 119 میلیارد ریال کمک بلاعوض به کشاورزان گلستانی پرداخت می‌شود

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان با اشاره به پرداخت بیش از 119 میلیارد ریال کمک بلاعوض به کشاورزان، گفت: یک‎هزار و 500 پرونده کشاورزان خسارت‎دیده از سیل در مرحله دوم کارگروه استانی از کمک بلاعوض سیل بهره‎مند می‎شوند.

253 میلیارد ریال غرامت به کشاورزان زنجانی پرداخت شد

زنجان - ایرنا - معاون خدمات صندوق بیمه ای بانک کشاورزی استان زنجان گفت: بیش از 253 میلیارد ریال غرامت ناشی از خسارت سیل و سرمازدگی محصولات در سال زراعی 97 – 96 به کشاورزان، دامداران و بهره برداران خسارت دیده پرداخت شد.

920 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در بوشهر پرداخت شد

بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: از محل تسهیلات رونق تولید 920 میلیارد ریال تسهیلات نوسازی و بهسازی به 41 واحد تولیدی این استان پرداخت شد.

بیش از ۹۰ درصد از بهای گندم کشاورزان خوزستان پرداخت شده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: تا کنون بیش از ۹۰ درصد از بهای گندم خریداری شده از کشاورزان به آن‌ها پرداخت شده است.

خرید 116هزار تن گندم از کشاورزان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از خرید 116هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خبر داد.

تخصیص ۲١۲ میلیارد ریال به کشاورزان خسارت دیده کردستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: ۲١۲ میلیارد و ۹١١ میلیون ریال اعتبار جهت پرداخت کمک بلاعوض به کشاورزان خسارت دیده از سیل فروردین ماه سال جاری در استان کردستان اختصاص یافته است.

آغاز پرداخت مرحله دوم کمک‌های بلاعوض به کشاورزان گلستانی؛ پرداخت 23.8میلیارد ریال غرامت به کشاورزان

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان از تأیید پرداخت 23میلیارد و 895میلیون ریال کمک بلاعوض به خسارت‎دیدگان بخش کشاورزی گلستان خبر داد.

212 میلیارد ریال برای کشاورزان خسارت دیده کردستان اختصاص یافت

سنندج - ایرنا - هیات وزیران برای به کشاورزان خسارت دیده از سیل اوایل سال جاری در برخی مناطق کشور، 26 هزار و 911 میلیون ریال تسهیلات و کمک های بلاعوض تخصیص داد که سهم کشاورزان کردستانی از این میزان 212 میلیارد و 600 میلیون ریال است.

گلایه کشاورزان روستاهای گناوه از پرداخت نشدن پول گندم

پرداخت نشدن پول گندم کشاورزان برخی روستاهای اطراف گناوه، گلایه آنها را درپی داشته است.

کشاورزان کردستانی متحمل 3074 میلیارد ریال خسارت شدند

سنندج - ایرنا - مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: طبق آخرین بررسی ها، خسارت ناشی از سرمازدگی و سیلاب به کشاورزان این استان سه هزار و 74 میلیارد و 136 میلیون ریال بوده است.

پرداخت وجه گندم کشاورزان گناوه منوط به ثبت نام درسامانه است

گناوه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناوه گفت: وجه گندم کشاورزانی که درسامانه جامع پهنه بندی و مدیریت داده‌های کشاورزی ثبت نام کرده باشند، 48 ساعت پس از تحویل، پرداخت می شود.

پرداخت خسارت سیل به کشاورزان خوزستانی

رئیس جهاد کشاورزی خوزستان گفت : 60 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان استان پرداخت شد.

800 میلیارد ریال برای بزرگراه بوشهر- دیر اختصاص یافت

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: از محل اعتبارات دور دوم (اسفند پارسال )سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر800 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه بزرگراه بوشهر- دلوار- دیر تخصیص یافت.

تصویب اعتبار برای کشاورزان خسارت دیده کردستان

هیات وزیران برای به کشاورزان خسارت دیده از سیل اوایل سال جاری ۲۶ هزار و ۹۱۱ میلیون ریال تسهیلات و کمک‌های بلاعوض تخصیص داد که سهم کشاورزان کردستانی از این میزان ۲۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است.

۴۱۱ میلیارد تومان به کشاورزان خسارت‌دیده پرداخت شد

قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: از ابتدای فروردین ماه تاکنون این صندوق ۴۱۱ میلیارد تومان غرامت به کشاورزان خسارت دیده ناشی از سیل اخیر، سرمازدگی و گرمازدگی سال گذشته پرداخت کرده است.

پرداخت 66 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی

تهران- ایرنا- بانک ملی ایران در فروردین امسال بیش از 44 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی و بالغ بر 22 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های حمایتی پرداخت کرده است.

فرماندار:هنوز خسارتی به کشاوران دشت آزادگان پرداخت نشده است

اهواز - ایرنا - فرماندار دشت آزادگان گفت: در حالی که در اخبار سراسری اعلام شده که چه میزان خسارت به کشاورزان در مناطق سیل زده پرداخت شده اما هنور در دشت آزادگان یا برخی شهرها حتی یک ریال خسارت هم به کشاورزان پرداخت نشده است.

کمک 15 میلیارد دلاری دولت آمریکا به کشاورزان خسارت دیده از جنگ تجاری با چین

رئیس جمهور آمریکا گفت که دولتش قصد دارد 15 میلیارد دلار کمک به کشاورزان آمریکایی که محصولاتشان تحت عوارض چین قرار گرفته پرداخت کند.