پای متجاوز را قطع خواهیم کرد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه دشمن اگر دست از پا خطا کند، تیر خلاص را به سمت خود شلیک کرده است، تاکید کرد: دشمن بداند که ایران اسلامی مرکز تربیت شدگان مکتب عاشورا است و در صورت هرگونه اشتباه پای متجاوزان را سخت قطع خواهیم کرد.مطالب مرتبط

پای متجاوز را قطع خواهیم کرد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه دشمن اگر دست از پا خطا کند، تیر خلاص را به سمت خود شلیک کرده است، تاکید کرد: دشمن بداند که ایران اسلامی مرکز تربیت شدگان مکتب عاشورا است و در صورت هرگونه اشتباه پای متجاوزان را سخت قطع خواهیم کرد.

الحوثی: بدترین کارنامه جنایت‌ها در جهان متعلق به ائتلاف متجاوز است

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی تأکید کرد که جنایت‌های مداوم ائتلاف متجاوز سعودی هرگز باعث شکسته شدن اراده ملت یمن نخواهد شد.

یمن از سرنگونی یک پهپاد ائتلاف متجاوز سعودی خبر داد

تهران - ایرنا - ارتش و کمیته های مردمی یمن بامداد چهارشنبه از سرنگونی یک پهپاد وابسته به ائتلاف متجاوز سعودی و امارات در جنوب صنعا پایتخت خبر داد.

ارتش یمن حملات گسترده مزدوران عربستان را دفع کرد؛ کشته و زخمی شدن 150 متجاوز

نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق به دفع حملات گسترده مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در اطراف نجران شدند.

سرنگونی یک پهپاد متجاوز صهیونیستی در سوریه

سامانه دفاع هوایی سوریه یک پهپاد صهیونیستی متجاوز به حریم هوایی این کشور را سرنگون کردند.

درگیری بین طرفهای ائتلاف متجاوز به یمن

درگیری ها در یمن بین طرفهای ائتلاف متجاوز به سرکردگی رژیم سعودی شدت گرفته است.

یک خانواده قربانی حمله ائتلاف متجاوز سعودی-اماراتی به صنعا

شاهدان عینی گزارش دادند که یک خانواده ۶ نفره از جمله ۴ کودک در حمله هوایی ائتلاف متجاوز سعودی - اماراتی به منطقه مسکونی در صنعاء کشته شدند. ]]>

ائتلاف متجاوز به یمن کارشکنی در اجرای توافق استکهلم را متوقف کند

سخنگوی وزارت خارجه گفت: سازمان ملل و کشورهای تأثیرگذار باید از ائتلاف متجاوز به یمن بخواهند به تعهدات خود پایبند بوده و کارشکنی‌های خود را در متوقف کردن اجرای توافق استکهلم کنار بگذارند.

در حوزه حقوق عامه به صورت جدی فعال خواهیم شد

تهران- ایرنا- رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با بیان اینکه این مرکز خانه وکلا، مشاوران و کارشناسان است، گفت: اختیار اداره را به کارشناسان و وکلا خواهیم داد و کمک کار آنها خواهیم بود.

حمله نیروهای متجاوز سعودی به الضالع یمن

حمله جنگنده های متجاوز به منطقه مستبأ در استان حجه یمن

پرسپولیس بهترین تیم لیگ است/ می‌خواهیم پیروز شویم

بوشهر - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه پرسپولیس بهترین تیم لیگ است گفت: فردا برای پیروزی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم و سه امتیاز را می‌خواهیم.

حمله موشکی نیروهای ائتلاف متجاوز سعودی به شهر قعطبه یمن

 حمله ائتلاف متجاوز سعودی به برخی مناطق در الحدیده یمن

احزاب باید کنار هم بنشینند

دبیرکل حزب مجمع ایثارگران با ییان اینکه اگر می‌خواهیم آمریکا هیچ غلطی نکند، باید در کنار هم بنشینیم و منسجم باشیم، گفت: تا تجدید نظر در سیاست داخلی نسبت به نحوه تعامل با مردم انجام نشود، مسیر سختی برای مقابله با دشمن بیرونی خواهیم داشت.

برانکو: می‌خواهیم پنجشنبه شام قهرمانی را صرف کنیم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه می خواهیم پنجشنبه با پیروزی برابر پارس جنوبی جم شام قهرمانی را صرف کنیم، گفت: با توجه به هوای گرم بوشهر باید 200 درصد توانمان را برای بازی با پارس بگذاریم.

نه دنبال حاشیه می‌رویم نه دعوا می‌کنیم/ جام می‌خواهیم و تمام!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به حواشی اخیر لیگ و صحبت های فرهاد مجیدی مبنی بر تلاش برای قهرمانی پرسپولیس، گفت: دنبال حاشیه نیستیم و سراغ دعوا نمی‌رویم؛ فقط جام می‌خواهیم.

صادقی: با تمام قوا به دیدار برابر استقلال خوزستان خواهیم رفت

سرمربی سایپا تهران گفت: فردا هم با تمام قوا به دیدار برابر استقلال خوزستان خواهیم رفت و خوشبختانه خبر دادند که این بازی در ورزشگاه فولاد برگزار خواهد شد که با توجه به چمن مناسب آن به هر ۲ تیم اجازه کارهای تکنیکی و تاکتیکی داده می شود.]]>

تولید اورانیوم خود را ٤ برابر کردیم/ اگر اراده کنیم به آنچه می‌خواهیم، می‌رسیم/ فعلا برنامه‌ای برای عدم اجرای پروتکل الحاقی نداریم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: ما امروز بدون اضافه کردن چرخه ظرفیت و نرخ، تولید اورانیوم خود را ٤ برابر کردیم و اگر بخواهیم از این میزان بالاتر برویم از سانتریفیوژهای با نسل جدیدتر استفاده خواهیم کرد.]]>

از ابتدای بحران سیل در کنار مردم خوزستان بوده ایم و تا پایان خواهیم ماند

رئیس دانشگاه آزاد خوستان گفت: از ابتدای شروع بحران سیل در کنار مردم خوزستان بودیم و اکنون نیز بیشترین پژوهش ها در مورد سیل را انجام میدهیم و تا مرتفع شدن مشکلات مردم در کنارشان خواهیم ماند.]]>