شریعتمداری: 2 هزار و 520 میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی اختصاص می یابد

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب برنامه اشتغال سال جاری در کمیسیون تخصصی شورای اشتغال خبر داد و گفت: با تصویب این برنامه توسط رییس جمهوری، 2 هزار و 520 میلیارد تومان اعتبار برای صیانت از اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید به واحدهای تولمطالب مرتبط

شریعتمداری: 2 هزار و 520 میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی اختصاص می یابد

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب برنامه اشتغال سال جاری در کمیسیون تخصصی شورای اشتغال خبر داد و گفت: با تصویب این برنامه توسط رییس جمهوری، 2 هزار و 520 میلیارد تومان اعتبار برای صیانت از اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید به واحدهای تول

اعطای ۲ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی

وزیر تعاون، کار و ررفاه اجتماعی با اشاره به تصویب برنامه اشتغال در کمیسیون تخصصی شورای اشتغال، گفت: با تصویب این برنامه توسط رئیس جمهور ۲ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای صیانت از اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید به واحدهای تولیدی اختصاص می‌یابد.]]>

شریعتمداری: اعطای ۲ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی در صورت موافقت رئیس جمهور

اختصاص 600 میلیارد تومان اعتبار جدید برای احیا دریاچه ارومیه + فیلم

بنا بر اعلام دولتمردان در آذربایجان غربی به‌تازگی 600 میلیارد تومان اعتبار برای ادامه اجرای عملیات‌های آب‌رسانی به دریاچه ارومیه اختصاص داده شده تا روزهای خوش کنونی آن ادامه یابد.

کمک‌های فنی به واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص می‌یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمک‌های فنی و اعتباری به واحدهای فعال اقتصادی و تولیدی این اختصاص می‌یابد.

اختصاص 1950میلیارد ریال تسهیلات به صنایع تولیدی خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- رئیس کمیسیون هماهنگی بانک های خراسان شمالی گفت: یک هزار و 950 میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات برای کمک به صنایع و واحدهای تولیدی استان اختصاص یافته است که بزودی به بانک ها ابلاغ می شود.

92 میلیارد تومان برای نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: بیش از 92 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید برای نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر به بنگاههای تولیدی استان بوشهرپرداخت شد.

اختصاص ۲ میلیارد تومان اعتبار برای بخش مرتع هرمزگان

بندرعباس - رئیس اداره امور مراتع منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان از اختصاص ۲ میلیارد تومان اعتبار برای بخش مرتع خبر داد.

اختصاص ۱۸۷۳ میلیارد تومان اعتبار ملی برای تکمیل پروژه‌های گیلان

استاندار گیلان با اشاره به دو قسم اعتبارات تخصیص یافته برای تکمیل پروژه های مصوب سفر رئیس جمهور به گیلان گفت: ۱۸۷۳ میلیارد تومان اعتبار ملی و ۱۶۲ میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای تکمیل و آغاز پروژه های سفر اختصاص یافته است.]]>

5000 میلیارد تومان اعتبار به خراسان جنوبی تخصیص می یابد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: پنج هزار میلیارد تومان اعتبارات تا پایان دولت تدبیر و امید به خراسان جنوبی تخصیص می یابد.

اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای حفظ زنجیره تولید

رئیس سازمان امور عشایرکشور اعلام کرد: برای حفظ زنجیره تولید ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است که برای استان‌ها سقف خاصی ندارد.

162 میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای تکمیل پروژه‌ها در گیلان اختصاص یافت

استاندار گیلان گفت: طی سفر رئیس جمهور به گیلان حدود 162 میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای تکمیل و آغاز برخی پروژ‌ه‌ها اختصاص یافته است.

اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار کمک بلاعوض به سیل زدگان پل دختر

تاکنون 50 میلیارد تومان اعتبار کمکهای بلاعوض به سیل زدگان پل دختر اختصاص یافته است.

9 میلیارد تومان صرف تکمیل پروژه های عمرانی میبد شد

یزد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت : در سال 97، 18 میلیارد و 800 میلیون تومان به اجرای 200 پروژه شهرستان میبد از محل اعتبار استانی اختصاص یافت که 9 میلیارد تومان آن تخصیص داده شد.

5 هزار میلیارد تومان اعتبار به خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در سفر نوبخت در بحث صنایع و فرآوری محصولات کشاورزی و غیره 200 میلیون دلار در نظر گرفته شد گفت: در مجموع بیش از 5 هزار میلیارد تومان اعتبار در دو سال به خراسان جنوبی تزریق خواهد شد.

هدفگذاری ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد یک میلیون و ۹۰ هزار شغل در سال ۹۸ خبر داد و گفت: سال گذشته بیش از ۲۰۰ هزار شغل در بخش گردشگری ایجاد شد.

اختصاص 13 میلیارد تومان اعتبار ملی برای بازسازی قنوات

13 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار ملی برای بازسازی و مرمت قنوات خراسان جنوبی در سال 98 ابلاغ شد.

اختصاص 45 میلیارد تومان برای حذف تمام بخاری های نفتی

۴۵ میلیارد تومان اعتبار در دیدار استاندار خراسان جنوبی با دکتر رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، برای حذف تمام بخاری های نفتی این استان اختصاص یافت.

ایجاد یک میلیون و 90 هزار شغل در صورت تامین اعتبار

تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال 25 هزارمیلیارد تومان منابع مالی برای ایجاد یک میلیون و 90 هزار شغل در نظرگرفته شده که پس از تصویب طرح در شورای عالی اشتغال اختصاص می‌یابد.

افزایش وام‌ اشتغال‌زایی کمیته امداد به 50 میلیون تومان/ اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار به هرمزگان