طرح حریم گردی ورزشی مناطق 22 گانه پایتخت اجرا می شود

تهران- ایرنا- در نشست مشترک مسئولان سازمان ورزش، اداره کل حریم و ستاد گردشگری شهرداری ظرفیت های حریم مناطق 22گانه تهران شناسایی و مورد بررسی قرار گرفت.مطالب مرتبط

طرح حریم گردی ورزشی مناطق 22 گانه پایتخت اجرا می شود

تهران- ایرنا- در نشست مشترک مسئولان سازمان ورزش، اداره کل حریم و ستاد گردشگری شهرداری ظرفیت های حریم مناطق 22گانه تهران شناسایی و مورد بررسی قرار گرفت.

180 برنامه ورزشی در استان قزوین اجرا می شود

قزوین - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان قزوین گفت:از دوم تا چهارم خردادماه حدود 180 برنامه ورزشی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در سطح استان اجرا می شود.

تغییر مدیریت دو مجموعه ورزشی بزرگ پایتخت/ شهرداری‌چی‌ها می‌روند!

تغییرات مدیریتی دو مجموعه ورزشی «آزادی» و «انقلاب» که مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی انجام آن را در بدو ورود به این شرکت آغاز کرد، همچنان ادامه خواهد داشت.

مشکلات مجتمع ورزشی کارگری گچساران

گچساران- ایرنا- مجتمع ورزشی کارگری گچساران در سال 95 به بهره برداری رسید و یک ساعت پس از افتتاح تعطیل شد و رکورد فعالیت کمترین طرح ورزشی اجرا شده در این استان را به نام خود تا سال 97 ثبت کرد و این طرح هم اکنون به دلیل نیمه فعال است.

ارزش معاملاتی املاک شهر تهران در سال ۹۸ ابلاغ شد

سرپرست سازمان مالیاتی ارزش معاملاتی املاک در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، مصوب کمیسیون تقویم املاک موضوع ماده ۶۴ قانون مالیات‌های مستقیم برای اجرا در سال ۱۳۹۸ را ابلاغ کرد.

حضور 308 تیم در مسابقات ورزشی جام رمضان مناطق مختلف شهری

 مسابقات جام رمضان؛بهار جان ها در 9 سالن ورزشی  و پانزده زمین ورزشی رو باز شهر مقدس مشهد برگزار می شود

تنکابن بهشت بوم گردی غرب مازندران

نوشهر- ایرنا - فراهم بودن بستر لازم برای گردشگری و بویژه بوم گردی از یکسو و استقبال علاقه مندان جهت ایجاد اینگونه واحد های اقامتی، شهرستان تنکابن را به بهشت بوم گردی در غرب مازندران تبدیل کرده است.

هیأت ورزش سه گانه البرز در صدر هیأت‌های ورزشی کشور

صنعت بوم گردی آذربایجان غربی قربانی فرصت سوزی‌ها شده است

صنعت بوم گردی یکی از ظرفیت‌های ویژه گردشگری آذربایجان غربی است که مانند دیگر فرصت‌ها قربانی بی‌توجهی شده و هنوز بسترهای مورد نیاز و مکفی برای جذب گردشگر در این مناطق به وجود نیامده و روند تکمیل این پروسه به کندی طی می‌شود.

رینگ دوم طرح ترافیک از اول تیرماه در پایتخت اجرا می شود

تهران- ایرنا- مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک پایتخت تاکید کرد که اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای تیر امسال لغو و بجای آن طرح رینگ دوم ترافیک(کاهش آلودگی هوا) اجرایی می شود.

رینگ دوم طرح ترافیک از اول تیرماه در پایتخت اجرا می شود

تهران- ایرنا- مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک پایتخت تاکید کرد که اجرای طرح زوج و فرد از ابتدای تیرامسال لغو و بجای آن طرح رینگ دوم ترافیک(کاهش آلودگی هوا) اجرایی می شود.

عرضه خرما با قیمت ۲۵ هزارتومان در مناطق ۲۲ گانه تهران

طرح اشتغال عمومی در مناطق سیلزده لرستان اجرا می شود

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: طرح اشتغال عمومی در مناطق سیلزده لرستان اجرا می شود و افراد بومی بکار گیری شده در ساخت و ساز منطقه به مدت 100 روز تحت پوشش حقوق قرار می‌دهد.

حریم ساحل بندرعباس، مظلومِ بی دفاع

بندرعباس- ایرنا- حریم دریای بندرعباس چندین سال است که به خاطر تصرف و ساخت و سازهای مجاز و یا غیرمجازی که در حریم و بستر آن انجام شده، به نوعی مظلوم و بی دفاع واقع شده و در آستانه نابودی قرار دارد.

حریم ساحل بندرعباس، مظلومِ بی دفاع

بندرعباس- ایرنا- حریم دریای بندرعباس چندین سال است که به خاطر تصرف و ساخت و سازهای مجاز و یا غیرمجازی که در حریم و بستر آن انجام شده، به نوعی مظلوم و بی دفاع واقع شده و در آستانه نابودی قرار دارد.

مصوبات دولت در مناطق سیل زده باید به طور کامل اجرا شوند

ایلام - ایرنا-استاندار ایلام گفت: دستگاه های متولی باید مصوبات دولت برای بازسازی مناطق سیل زده را به طور کامل اجرا کنند.

تعیین نقشه حریم رودخانه کشکان برای بازسازی مناطق سیلزده

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: با توجه به ضرورت شروع عملیات اجرایی واحدهای آسیب دیده از سیل، نقشه تعیین حد بستر و حریم رودخانه کشکان و سرشاخه های آن تهیه و در اختیار دستگاه های اجرایی ذیربط قرار گرفت.

چرا به حریم رودخانه‌ها تجاوز می‌شود؟

در سیلی که در روزهای پایانی سال ۹۷ و اولین ماه سال جدید در تعدادی از شهرهای کشور رخ داد، تجاوز به حریم رودخانه‌ها به عنوان یکی از عوامل اصلی وقوع آن مطرح شد. یک استاد دانشگاه تهران با اشاره به اینکه هنوز قوانین تعیین بستر و حریم رودخانه‌ها برای همه رودخان

برنامه «دولت قرآن» ویژه ماه مبارک رمضان در کوی رندان شیراز اجرا می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: پس از جزءخوانی قرآن کریم، اذان مغرب و افطاری ساده ویژه برنامه‌های آئین رمضان در کوی رندان به صورت میدانی اجرا می‌شود.

درجه بندی اقامتگاه‌های بوم گردی در دستورکار

بوم گردی‌ها براساس مواردی، چون تجهیزات، کیفیت خدمات، ویژگی‌های نیروی انسانی، توسعه پایدار و امکاناتی برای جانبازان و معلولان درجه بندی می‌شوند