اپ Ever تکنولوژی تشخیص چهره را با استفاده از عکس‌های کاربرانش آموزش داد
مطالب مرتبط

اپ Ever تکنولوژی تشخیص چهره را با استفاده از عکس‌های کاربرانش آموزش داد

استفاده از فناوری تشخیص چهره ممنوع شد

دوربین‌های شهری مسکو به فناوری تشخیص چهره مجهز می‌شوند

مقامات مسکو قصد دارند برای شناسایی مجرمان، نوعی فناوری تشخیص چهره با قابلیت ارزیابی رفتار انسان‌ها را به کار گیرند.

تکنولوژی نسبت به ارزش ها خنثی نیست

عضو هیئت علمی گروه فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف گفت: تکنولوژی به عنوان ابزار ما را بر سر دو راهی های اخلاقی قرار می دهد که قبلاً وجود نداشته اند بنابراین تکنولوژی نسبت به ارزشها خنثی نیست.

دوربین‌های شهری مسکو به فناوری تشخیص چهره مجهز می‌شوند

تشخیص عفونت گوش با گوشی هوشمند

تهران – ایرنا - محققان دانشگاه واشینگتن یک نرم افزار توسعه دادند که قادر است تجمع مایعات در پشت پرده گوش را با استفاده از میکروفون گوشی هوشمند تشخیص دهد.

ساخت سیستم ردیابی حرکات چشم برای تشخیص بیماری‌های اعصاب و روان

محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان با طراحی و ساخت سیستم ردیابی چشم در تلاشند که با استفاده از داده‌های این سیستم نسبت به تشخیص بیماری‌های حوزه روانشناسی و روانپزشکی اقدام کنند.

رفعتی: فتحی چهره فوتبالی است و تصمیم کمک داور را پذیرفت

رئیس دپارتمان داوران فوتبال گفت: با توجه به عدم وجود دوربین روی خط دروازه ، امکان تشخیص قاطع و کامل که توپ بیرون رفته است، نیست.

نظر چهره‌های سیاسی کشور درباره بازنگری قانون اساسی چیست؟

تهران- ایرناپلاس- برخی، از ضرورت اصلاح قانون اساسی و برخی هم از استفاده از تمام ظرفیت‌های قانون اساسی فعلی سخن می‌گویند. چهره‌های بسیاری از جمله حجت‌الاسلام ناطق نوری، لاریجانی، مطهری، ضرغامی و باهنر تا به حال در این باره اظهارنظر کرده‌اند و برخی از نماین

استفاده از هوش مصنوعی برای مقابله با تروریسم هسته‌ای

تهران- ایرنا- آژانس انرژی اتمی ژاپن از هوش مصنوعی برای تشخیص منشا و ویژگی‌های مواد هسته‌ای برجای مانده از اقدامات تروریستی هسته‌ای، استفاده می‌کند.

از نظر مطهری هم «جبر تکنولوژی» خطاست و هم «شرارت ذاتی تکنولوژی»

از نظرِ مطهری، چون علومِ تجربی، قوانینِ خاص هر پدیده طبیعی را به انسان می‌شناساند، راهِ «تصرّف» و «تسلّطِ» انسان ‌را بر آن پدیده را نیز به او می‌نمایاند.

از انتقال بازیکن تا خرید خودرو

زمانی که فرنکی د‌یونگ می‌خواست به هم‌تیمی‌هایش بگوید که به بارسلونا خواهد رفت، تصمیم گرفت از تکنولوژی استفاده کند. این هافبک بااستعداد آژاکس برنامه واتساپ را باز کرد، به گروه آژاکس رفت و این خبر را اعلام کرد.]]>

آموزش و پرورش به جای زانو زدن در برابر موسسات آموزشی آزاد از ظرفیت‌های قانونی خود استفاده کند

نماینده مردم تهران با تاکید بر این که نظام آموزشی امروز کشور پرورش را فدای آموزش غلط کرده است گفت: آیا آموزش و پرورش توانسته است آموزش رایگان و عدالت آموزشی را اجرایی کند؟ آیا با ادامه روش‌های غیر استاندارد آموزشی فرزندان کشور قادر هستند در صحنه صنعت، کشا

تغییر رویکرد صادرات به عراق به سمت تکنولوژی و خدمات

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: باید برای نگهداشتن رونق صاردات به بازار عراق شیوه صادرات به عراق را از کالا به تکنولوژی و خدمات تغییر دهیم.

شمارش زیست‌شناساگرهای سرطانی با استفاده از نانوذرات و SEM

تهران- ایرنا- پژوهشگران با استفاده از نانوذرات طلا ومیکروسکوپ SEM روشی برای تشخیص سریع و زودهنگام سرطان ارائه کردند. در این روش تراشه‌ای عامل‌دار شده برای جذب نانوذرات به‌کارگرفته می‌شود که در نهایت با SEM می‌توان میزان زیست‌شناساگرهای بیماری را شمارش کرد

تکنولوژی با پول قابل خریداری نیست/پژوهش با بودجه دولت محصول ندارد

یزد ـ معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تکنولوژی با پول قابل خریداری نیست و پژوهشی که با پول دولت انجام شود، محصول نخواهد داشت.

همه ظرفیت‌ها برای کمک به آموزش و پرورش کنگان استفاده می‌شود

بوشهر - فرماندار شهرستان کنگان گفت: همه ظرفیت‌ها برای کمک به آموزش و پرورش کنگان استفاده می‌شود.

ورود پرنده های مکانیکی به بخش کشاورزی گلستان + گزارش

پیشرفت تکنولوژی پای پهپادها را به عرصه کشاورزی گلستان هم باز کرده و هم اکنون از این پرنده مکانیکی برای سمپاشی در مزارع گلستان استفاده می شود.

ورود پرنده‌های مکانیکی به بخش کشاورزی گلستان + گزارش

پیشرفت تکنولوژی پای پهپاد‌ها را به عرصه کشاورزی گلستان هم باز کرده و هم اکنون از این پرنده مکانیکی برای سمپاشی در مزارع گلستان استفاده می‌شود.

باید صادرات به عراق را به سمت تکنولوژی و خدمات تغییر دهیم

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه عراق دیگر کشوری وابسته به واردات از ایران نیست، گفت: باید شیوه صادرات به عراق را از کالا به تکنولوژی و خدمات تغییر دهیم.