رد دعوت افطار رئیس‌جمهور توسط برخی از کانون‌های وکلا

در حالی که مسئولان مرکز امور وکلای قوه قضائیه به ضیافت افطاری رئیس‌جمهور با کانون‌های وکلا دعوت نشده‌اند، برخی از کانون‌های وکلا نیز از عدم پذیرش این دعوت به دلیل خلف وعده‌های رئیس‌جمهور خبر می‌دهند.مطالب مرتبط

رد دعوت افطار رئیس‌جمهور توسط برخی از کانون‌های وکلا

در حالی که مسئولان مرکز امور وکلای قوه قضائیه به ضیافت افطاری رئیس‌جمهور با کانون‌های وکلا دعوت نشده‌اند، برخی از کانون‌های وکلا نیز از عدم پذیرش این دعوت به دلیل خلف وعده‌های رئیس‌جمهور خبر می‌دهند.

دعوت به ضیافت افطار احزاب مخالف دولت توسط بلاول بوتو

رئیس حزب مردم پاکستان با ارسال دعوت نامه نمایندگان احزاب مخالف دولت را در اسلام آباد به ضیافت افطار دعوت کرد.

سفیر انگلیس خبرنگاران منتقد را به مراسم افطار دعوت کرد

تهران - ایرنا - سفیر انگلیس در تهران در واکنش به برخی انتقادها از برگزاری مراسم افطار در سفارت این کشور، خبرنگاران منتقد را به یک مراسم افطار دعوت کرد.

همکاری کانون‌های وکلا و مرکز امور وکلای قوه قضائیه منوط به ادغام و الحاق نیست

رئیس جدید مرکز امور مشاوران، وکلا و کارشناسان قوه قضائیه با اشاره به اینکه این مرکز و کانون‌های وکلا با هم همکاری می‌کنند، گفت: اینها کاملا با هم کار می‌کنند و مهم نیست که ادغام یا الحاق شوند.

قوه قضاییه نقش حداکثری را در تعیین ظرفیت کانون وکلا دارد

تهران- ایرنا- یک وکیل دادگستری گفت: بر اساس قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت، تعیین ظرفیت وکیل برای کانون وکلا به عهده کمیسیونی است که نقش حداکثری آن با نمایندگان قوه قضاییه است.

بزرگترین دارایی ما اعتماد مراجعه کنندگان است

رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با بیان اینکه این مرکز خانه وکلا، مشاوران و کارشناسان است، گفت: اختیار اداره را به کارشناسان و وکلا خواهیم داد.

در حوزه حقوق عامه به صورت جدی فعال خواهیم شد

تهران- ایرنا- رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با بیان اینکه این مرکز خانه وکلا، مشاوران و کارشناسان است، گفت: اختیار اداره را به کارشناسان و وکلا خواهیم داد و کمک کار آنها خواهیم بود.

رأی دیوان عدالت اداری به معافیت کانون وکلا از پرداخت مالیات

با آب سرد افطار نکنیم

تهران- ایرنا- یک متخصص تغذیه با بیان روش‌های تغذیه سالم و سلامتی روزه داران در ماه مبارک رمضان، گفت: برخی افراد افطار را با آب سرد یا خنک آغاز می کنند که صحیح نیست و این کار می تواند موجب ایجاد ناراحتی های گوارشی شود.

سفیر انگلیس: خبرنگاران منتقد را به افطار دعوت می‌کنم

ضرورت حفظ استقلال وکیل و کانون‌های وکلا/ درخواست درج روز وکیل در تقویم

دعوت رئیس‌جمهور چچن از 2 بازیکن زندانی تیم ملی روسیه به تیم میلاد محمدی

رمضان قدیروف، رئیس‌جمهور چچن به حکم دادگاهی در مسکو مبنی بر 35 ماه حبس برای 2 بازیکن مطرح فوتبال روسیه واکنش نشان داد.

برگزاری مراسم افطار در کاخ سفید

رئیس‌جمهوری آمریکا میزبان دومین ضیافت افطار خود در کاخ سفید بود.]]>

وکلا باید کمک دادگاه‌ها در کشف حقیقت باشند

رئیس قوه قضائیه: وکلا و کارشناسان باید در کشف حقیقت و در روشن کردن جهات مبهم پرونده‌ها کمک دادگاه‌ها و دستگاه قضایی باشند.

نرخ بیکاری به 12 درصد رسید/5 واحد تملک شده توسط بانک‌ها به دستور رئیس جمهور برگشت داده شد

گروه استان‌ها ـ معاون اقتصادی وزیر کشور با بیان اینکه 5 واحد تملک شده توسط بانک‌ها به دستور رئیس جمهور برگشت داده شد گفت: 20 اولویت‌ اقتصادی سال 98 ترسیم و به استانداران ابلاغ شد.

روحانی: حکومت جمهوری اسلامی ایران حکومت قانون است

رئیس‌جمهور گفت: بهره‌گیری از نظر قضات، وکلا و اساتید حقوقی و همچنین حضور یکی از اساتید حقوقی دانشکده حقوق برای دفاع از ملت در مجامع بین‌المللی، مایه فخر و مباهات دولت است.

تفاهم‌نامه اداره کل زندان‌ها و کانون وکلای دادگستری اصفهان منعقد شد

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان گفت: تفاهم‌نامه اداره کل زندان‌ها با کانون وکلای دادگستری اصفهان در سه بخش با محوریت ارائه خدمات معاضدت قضایی، ارائه خدمات آموزشی و ایجاد، ساماندهی و ارتقای کیفیت اتاق ملاقات وکلا منعقد شد.

در خواست دانشگاه خوارزمی از معاون اول رئیس جمهور

دانشگاه خوارزمی خواستار پیگیری موضوع مالکیت دانشکده تربیت بدنی در مجموعه شهید کشوری توسط معاون اول رئیس جمهور شد.

رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه: وکالت را سهل‌الوصول کنید، مردم خودشان سراغ‌ وکلا می‌آیند

علی بهادری جهرمی با اشاره به اینکه امروز عده‌ای دم از اجباری‌شدن وکالت می‌زنند، تصریح کرد: شما وکالت را سهل‌الوصول و به‌صرفه کنید مردم خودشان سراغ وکلا می‌آیند و بدون مشاوره و وکیل به دادگاه نمی‌روند.

کدام هنرمندان به ضیافت افطاری حسن روحانی و دیدار با وی رفتند

دیدار صمیمانه و ضیافت افطار حسن روحانی رئیس جمهور با حضور تعدادی از هنرمندان عرصه‌های مختلف شامگاه شنبه 28 اردیبهشت برگزار شد. ]]>