مسمومیت آب شرب اسفراین در گروی موافقت کلانتری + سند

آیا کلانتری در پاسخ به درخواست واگذاری بخشی از منطقه حفاظت‌شده ساریگل، این زیستگاه ارزشمند و سلامت مردم اسفراین را به تیشه معدنکاوان خواهد سپرد یا به رسم امانتداری از شکافته شدن قلب منطقه حفاظت‌شده ساریگل و مسموم شدن آب سد بیدواز ممانعت خواهد کرد؟مطالب مرتبط

مسمومیت آب شرب اسفراین در گروی موافقت کلانتری + سند

آیا کلانتری در پاسخ به درخواست واگذاری بخشی از منطقه حفاظت‌شده ساریگل، این زیستگاه ارزشمند و سلامت مردم اسفراین را به تیشه معدنکاوان خواهد سپرد یا به رسم امانتداری از شکافته شدن قلب منطقه حفاظت‌شده ساریگل و مسموم شدن آب سد بیدواز ممانعت خواهد کرد؟

۱۴۰ تن سنگ معدن در اسفراین کشف شد

اسفراین- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۱۴۰ تن سنگ معدن در آلبلاغ اسفراین طی امسال خبر داد.

کشف داروهای قاچاق در اسفراین

اسفراین- فرمانده انتظامی اسفراین از کشف هفت هزار و ۵۰۰ قلم انواع داروهای قاچاق به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک متهم در این شهرستان خبر داد.

پیشرفت جامعه و کشور در گروی اعتماد به جوانان است

قم - ایرنا - استاندار قم با اشاره به لزوم توجه به نظرهای نسل جدید در توسعه و آبادانی کشور گفت: پیشرفت جامعه و کشور را در گروی باور و اعتماد به جوانان است.

ابراهیمی: برچیده شدن زمینه رانت و فساد در گروی آزاد سازی قیمت‌هاست

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: برچیده شدن زمینه رانت و فساد از اقتصاد در گروی آزاد سازی قیمت‌ها و واقعی ساختن رقابت‌ها است.

یورش معدنکاوان به منطقه حفاظت‌شده ساریگل/ ورود عناصر "سرب و روی" به آب شرب اسفراین

در پی برداشت‌های غیرمجاز از معادن سرب و روی آلبلاغ، مسمومیت آب مورد مصرف روستاهای مسیر رودخانه گنجدان در منطقه حفاظت‌شده ساریگل قطعی است؛ در حالیکه عنوان پارک ملی زیبنده کل منطقه حفاظت شده ساریگل است نه بخش کوچکی از آن.

مسمومیت ۹۸۵ نفر با گاز گوگرد در کبودرآهنگ

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه ابن سینا از مسمومیت ۹۸۵ نفر به علت گازگرفتگی گوگرد در شهرستان کبودرآهنگ در ساعاتی پیش خبر داد.

تکذیب خبر مسمومیت ۹۸۵ نفر در کبودرآهنگ / اطلاع رسانی دقیق نبوده است

‌مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی همدان خبر مسمومیت ۹۸۵ نفر از اهالی روستایی از توابع شهرستان کبودرآهنگ را تکذیب کرد.

کلانتری 12 قایم در میناب افتتاح شد

بندر عباس- ایرنا- به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی( ع ) کلانتری 12 قایم روز سه شنبه طی مراسمی با حضور فرماندهی انتظامی هرمزگان و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.

مسمومیت 985 نفر با گاز گوگرد در کبودرآهنگ صحت ندارد

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان گفت: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر مسمومیت 985 نفر با گاز گوگرد در کبودرآهنگ صحت ندارد.

سقوط مرگبار از سرویس مدرسه در اسفراین

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی اسفراین از سقوط یک دانش آموز از خودروی سرویس مدرسه خبر داد.

افزایش 220 درصدی توزیع نوغان در اسفراین

توزیع نوغان در بین نوغانداران شهرستان اسفراین در مقایسه با پارسال، 220 درصد افزایش یافت.

افتتاح کلانتری ۱۲ قایم شهرستان میناب

صبح امروز کلانتری ۱۲ شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

3 طرح صنعتی در اسفراین امسال بهره برداری می شود

بجنورد- ایرنا- نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی گفت: سه طرح بزرگ صنعتی خراسان شمالی امسال در این شهرستان بهره برداری می شود که یک طرح در بخش دولتی و 2 طرح دیگر در بخش خصوصی است.

تاثیرگذاری طرح تحول کلانتری‌ها در ارتقای امنیت

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ارتقای امنیت و آرامش و توان ارائه خدمات انتظامی تاثیرگذار است

مسمومیت 7 نفر با قارچ سمی در زنجان؛ قارچ‌های سمی قابل تشخیص نیستند

رئیس مرکز بهداشت استان زنجان گفت: آمار مسمومیت‌های ناشی از مصرف قارچ‌های سمی در استان زنجان در سال جاری هفت نفر گزارش شده است.

موافقت مجلس با لایحه موافقت‌نامه سرمایه‌گذاری بین ایران و لوکزامبورگ‌

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با لایحه موافقت‌نامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌ گذاری بین جمهوری اسلامی ایران و دوک‌نشین اعظم لوکزامبورگ موافقت کردند.

مسمومیت ۶۶ نفر در سال گذشته بر اثر مصرف قارچ‌های سمی

زنجان-معاون بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، از مسمومیت ۶۶ نفر بر اثر مصرف قارچ‌های سمی در سال گذشته خبر داد.

مسمومیت کشک سنتی عوارض متعدد دارد

شیراز- معاون دانشکده علوم غذایی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: مسمومیت حاصل از مصرف کشک سنتی عوارض متعددی دارد که در نهایت منجر به خفگی و مرگ خواهد شد.

مرگ و مسمومیت ۲۹ تن در اصفهان به دلیل مشروبات تقلبی

رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز پنجشنبه تا کنون با موجی از مسمومیت و جان باختن بر اثر مصرف مشروبات الکلی تقلبی حاوی متانول در اصفهان روبرو شدیم؛ به گونه‌ای که در ۳ بیمارستان اصفهان، ۲۵ نفر به این دلیل مراجعه کرده‌اند.