ستاد تنظیم بازار تنظیم نیست/ حاجی دلیگانی: بازار را رها کرده اند

یک نماینده مجلس با انتقاد از اینکه دولت بازار را رها کرده گفت: «خود ستاد تنظیم بازار تنظیم نیست؛ این ستاد باید رصد کند و میزان کالا را در کشور بررسی کرده و بخش خصوصی را در این جهت نظارت و هدایت نماید.»مطالب مرتبط

ستاد تنظیم بازار تنظیم نیست/ حاجی دلیگانی: بازار را رها کرده اند

یک نماینده مجلس با انتقاد از اینکه دولت بازار را رها کرده گفت: «خود ستاد تنظیم بازار تنظیم نیست؛ این ستاد باید رصد کند و میزان کالا را در کشور بررسی کرده و بخش خصوصی را در این جهت نظارت و هدایت نماید.»

شکر در بازار مولوی هم نایاب شد/ گفتار درمانی ستاد تنظیم بازار جواب نداد +عکس

درحالی که ستاد تنظیم بازار بر همان شیوه گفتاردرمانی خود که در تنظیم بازار خودرو، گوشت و اقلام دیگر بکارگرفته، مصر است، شکر، علاوه بر فروشگاه‌های زنجیره‌ای، در بازار مولوی و بازار آزاد هم نایاب شد و به صورت قاچاق با قیمت‌هایی 5 رقمی بفروش می‌رسد.

توزیع مرغ منجمد در بازار کرمان

در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار استان کرمان مقرر شد برای تنظیم بازار ، محموله جدید مرغ منجمد در بازار توزیع شود.

بررسی وضعیت میزان عرضه مرغ در استان محور نشست ستاد تنظیم بازار

در نشست ستاد تنظیم بازار استان اعلام شد: خرید و فروش گندم و دام باید با مجوز از دستگاه های ذیربط و تعزیرات حکومتی انجام شود و هرگونه معامله ای خارج از شبکه قاچاق محسوب می شود.

150 تن شکر طرح تنظیم بازار در فارس کشف شد

شیراز- ایرنا- مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: طی 2 هفته اخیر، 150 تن شکر طرح تنظیم بازار که به شکل حواله خریداری شده اما به قیمت آزاد در بازار در حال توزیع بود در استان کشف شد.

150 تن شکر طرح تنظیم بازار در فارس کشف شد

شیراز- ایرنا- مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: طی 2 هفته اخیر، 150 تن شکر طرح تنظیم بازار که به شکل حواله خریداری شده اما به قیمت آزاد در بازار در حال توزیع بود در استان کشف شد.

مردم همچنان در انتظار کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار

براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار فارس قرار بود کالاهای اساسی شامل شکر، مرغ، گوشت و برنج با قیمت مصوب در قالب طرح ضیافت از ابتدای ماه مبارک رمضان در فروشگاه های زنجیره ای توزیع شود. طرحی که مردم معتقدند هنوز اجرایی نشده است.

قاضی زاده هاشمی: کمیسیون فرهنگی با جدیت برای تنظیم بازار کاغذ ورود پیدا می‌کند

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه عدم اتخاذ سیاست‌های مدیریتی شفاف باعث برهم خوردن نظم در بازار کاغذ شده است، گفت: راهکارهای تنظیم بازار کاغذ در مدیریت اجرایی وجود دارد چراکه حتی بیش از نیاز بازار برای کاغذ ارز تخصیص داده شده است و قطعاً کمیسیو

۵ هزار تن شکر تنظیم بازار در کرمانشاه توزیع خواهد شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: به‌منظور حفظ آرامش بازار و تأمین نیاز‌های ضروری آحاد مردم ۵ هزار تن شکر به استان کرمانشاه اختصاص داده شده که در آینده نزدیک با قیمت مصوب تنظیم بازار در اختیار مصرف کننگان قرار می‌گیرد.

بازار قیمت‌ها در رمضان استان آذربایجان غربی تنظیم نیست

گرانی، کاهش قدرت خرید، رکود و موضوعاتی از این دست که برای تک تک افراد جامعه ملموس است در ماه مبارک رمضان علاوه بر غافلگیری مردم سفره آنان را نیز بیش از پیش کوچک کرده و در این میان نظارت بر بازار آنقدر نیست که خود را نشان دهد و جلوی گرانی را بگیرد.

قیمت کالاهای اساسی به خط قرمز نزدیک شود اقدام می‌کنیم

مدیرکل تنظیم بازار و ذخایر راهبردی گفت: کارگروه تنظیم بازار هر هفته بازار را رصد می کند و مسائل در این کارگروه مورد بحث قرار می‌گیرد و در هر محصولی افزایش قیمت به خط قرمز نزدیک شود، کارگروه تمهیداتی در نظر خواهد داشت.

کشف ۶۵ تن شکر تنظیم بازار در کرج/فروش تا کیلویی ۱۰ هزار تومان

کرج - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف ۶۵ تن شکر تنظیم بازار دریکی از فروشگاه‌های کرج خبر داد که به قیمت ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسیده است.

گیلان رتبه اول حوزه تنظیم بازار کشور را کسب کرد

رشت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از کسب رتبه اول کشوری این استان در حوزه تنظیم بازار خبر داد.

طرح تنظیم بازار قند و شکر در بیجار اجرا شد

سنندج - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بیجار گفت: طرح تنظیم بازار به منظور تامین قند و شکر مورد نیاز مردم در ماه رمضان در این شهرستان با هدف حمایت از حقوق مصرف کننده با استقبال مردم اجرا شد.

شکر تنظیم بازار شیروان سر از قنادی ها درمی آورد

بجنورد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شیروان گفت: شکرهای توزیع شده برای تنظیم بازار این شهرستان، عمدتا به مصرف خانگی نمی رسد و 90 درصد آن از قنادی ها و فطیرپزی ها سردرمی آورد.

خرید ۱۰۰۰ تن خرمای بم برای تنظیم بازار ماه رمضان

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از خرید یک هزار تن خرمای بم به منظور تنظیم بازار مصرف خرمای روزه‌داران خبر داد.

نرخ بیکاری یک‌درصد افزایش یافت /‌ تنظیم بازار‌ و ‌تأمین کالاهای اساسی‌ 2 مأموریت‌‌‌ مهم استانداران

گروه استان‌ها ــ معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور از «تنظیم بازار» و «تأمین کالاهای اساسی» به‌عنوان مأموریت‌های مهم استانداری‌ها نام برد.

مبارزه با قاچاق کالا و ارز پیش نیاز تنظیم بازار است

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز پیش نیاز تنظیم بازار و صیانت از تولید ملی است.

2132 تن کالای تنظیم بازار در خراسان شمالی توزیع شد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی گفت: 2 هزار و 132 تن کالای اساسی با هدف تنظیم بازار در سال جاری در این استان توزیع شد.

شکر تنظیم بازار قابل احتکار نیست/ نمی‌دانم شکر وارداتی بخش خصوصی کجا می‌رود