آخرین آمار مبتلایان به ایدز در کشور
مطالب مرتبط

آخرین آمار مبتلایان به ایدز در کشور

توزیع کیت‌های تست «ایدز» در داروخانه‌ها به کجا رسید؟

رییس مرکز تحقیقات ایدز و عضو کمیته کشوری ایدز درباره توزیع تست خودارزیابی اچ‌آی‌وی که قرار بود از سوی وزارت بهداشت در داروخانه‌های کشور توزیع شود، گفت: ما با توزیع تست خودارزیابی اچ‌آی‌وی در داروخانه‌ها مخالف نیستیم، اما این تست باید در کنار یک مشاور انجا

آخرین آمار ابتلا به هپاتیت در کشور/ 30درصد زنان ایرانی اضافه وزن دارند

اجرای طرح آمارگیری از نیروی کار خارجی در خرداد

مدیرکل اشتغال اتباع خارجی با بیان اینکه آخرین آمار از میزان اشتغال اتباع خارجی در کشور مربوط به سال ۹۴ است، گفت: بر اساس این آمار ۳۶۰ هزار پروانه کار موقت برای نیروی کار افغان صادر شده است.

توصیه‌هایی برای روزه داری در مبتلایان به سردرد

مبتلایان به سردرد در صورت حذف شدن وعده سحری سردرد آنها به دلیل افت قند خون تشدید می‌شود.

غربالگری مبتلایان و کنترل بیماری‌ فشار خون اهمیت زیادی دارد

تهران- ایرنا- سازمان اورژانس کشور در گزارشی اعلام کرد: فشار خون از علل اصلی مرگ و میر به شمار می‌آید و غربالگری مبتلایان و کنترل این بیماری‌ اهمیت زیادی دارد.

پیوند عضو در بیماران مبتلا به ایدز امکان پذیر شد

تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با بیان اینکه پیوند در بیماران مبتلا به ایدز امکان پذیر شده، گفت: تا یک دهه قبل امکان پیوند عضو برای بیمار مبتلا به اچ آی وی، وجود نداشت و این قبیل بیماران به دلیل ضعف سیستم ایمنی، فوت می کردند.

بازگشت نخبگان به کشور از مرز ۱۲۰۰ نفر گذشت

معاون امور بین الملل و تبادل فناوری معاونت علمی از آخرین آمار بازگشت نخبگان به کشور خبر داد و گفت: تعداد این نخبگان به یک‌هزار و ۲۰۸ نفر رسیده است که اکنون در حال فعالیت‌های علمی هستند.

مرکز آمار باید وضعیت اشتغال دانش آموختگان را سالانه اعلام کند

دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور گفت: مرکز آمار ایران باید سالیانه آمار اشتغال مرتبط با رشته، مقطع تحصیلی و آمار بیکاری دانش آموختگان در رشته های مختلف را به صورت عمومی منتشر کند.

20 کشته در جاده‌ها به ازای هر 100 هزار نفر

رئیس اورژانس کشور گفت: ایران توانست از آمار 34 و نیم کشته به ازای هر 100 هزار نفر به آمار 20 کشته به ازای هر 100 هزار نفر در جاده های کشور دست یابد اما همچنان باید بکوشیم تا از این آمار کاسته شود.

آخرین وضعیت بارش‌های ایران/بارش‌ها از مرز 322 میلیمتر گذشت+جدول

با ثبت 322.1 میلیمتر بارش در 235 روز ابتدایی سال آبی جاری، رشدی 107 درصدی در میزان بارش‌ها نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته و رشدی 42 درصدی نسبت به متوسط آمار بارش‌ها در درازمدت (آمار 50 ساله) به ثبت رسیده است.

آخرین فرصت به فاقدین کارت هوشمند/سکون آمار طلاق در کشور

سخنگوی سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه تمامی کارت های ملی قدیمی فاقد اعتبار هستند، گفت: از اول خرداد ماه با رسید کارت هوشمند ملی می توانند خدمات بگیرند.

انجام پیوند مغز استخوان در بیمار مبتلا به ایدز

چرخش نحوه انتقال ویروس ایدز در کشور

یک متخصص بیماری های عفونی، نسبت به چرخش نحوه انتقال ویروس اچ آی وی، در کشور هشدار داد و گفت: شیوع انتقال این ویروس از طریق روابط جنسی محافظت نشده، رو به افزایش است.

آمار زنان سرپرست خانوار در کشور درحال افزایش است

تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر توانمنسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور گفت: آمار زنان سرپرست خانوار بنا به دلایل مختلف در حال افزایش است.

لایحه تابعیت از مادر ایرانی به آمار مددجوی بهزیستی می افزاید

تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر توانمنسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور گفت: با توجه به تصویب لایحه اعطای تابعیت و احتمال تایید شورای نگهبان و تصویب قانون، یقینا به آمار جامعه هدف سازمان بهزیستی کشور اضافه خواهد شد.

تشکیل کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون در کشور

طرح کمپین بسیج ملی فشار خون بالا در سطح کشور برای جلوگیری از افزایش مبتلایان به این بیماری تشکیل شده است.

اصلاحات کار در فرانسه موجب کاهش بیکاری شد

آمار بیکاری در فرانسه طی 10 سال گذشته به پایین ترین سطح خود رسیده و این آمار حاکی از موفقیت اصلاحات کار در این کشور است.

مراقب «وبا» باشید/تبعات زندگی در جوار آب های آلوده

آن طور که عنوان می شود، بیماری «وبا» همیشه در کشور بوده است. اما، تعداد مبتلایان به این بیماری، با توجه به وجود آب های آلوده، بالا و پایین می شود.

تدوین برنامه مهارتی در دروس دوره متوسطه/تکلیف مرکز آمار برای انتشار آمار اشتغال دانش آموختگان

قائم مقام ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور از تکلیف وزارت آموزش و پرورش برای تدوین برنامه برای مهارت افزایی دانش آموزان خبر داد و گفت: علاوه بر آن مرکز آمار ایران نیز مکلف شد آمارهای دقیق اشتغال دانش آموختگان را ارائه دهد.