بنیاد برکت و کاهش نرخ بیکاری در استان اردبیل
مطالب مرتبط

مدیرعامل بنیاد برکت: 1200 طرح بنیاد برکت در راور تا پایان امسال اجرایی می‌شود

مدیرعامل بنیاد برکت از اجرای هزار و 200 طرح در شهرستان راور توسط بنیاد برکت خبر داد و گفت: صددرصد تعهدات بنیاد برکت در شهرستان راور تا پایان سال جاری انجام می‌شود.

۱۵ استان کشور سال گذشته با افزایش بیکاری و ۱۵ استان با کاهش بیکاری مواجه بودند

کاهش نرخ بیکاری در نروژ و فنلاند

آمارهای جدید از کاهش نرخ بیکاری در کشورهای اسکاندیناوی حاکی است.

کاهش سه درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه امسال در دستور کار است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه، کاهش سه درصدی نرخ بیکاری در سال 98 در مقایسه با سال 97 را یکی از برنامه های استان دانست و از همه دستگاه های اجرایی و بانک های دولتی و خصوصی خواست با این برنامه استان هماهنگ باشند.

اینفوگرافی / نرخ بیکاری در بزرگترین اقتصادهای دنیا

طبق آخرین آمار صندوق بین‌المللی پول، نرخ بیکاری در پنج سال گذشته در بیشتر کشورهای توسعه‌یافته به طور چشمگیری در حال کاهش بوده است. در این اینفوگرافی نرخ بیکاری سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ در کشورهای پیشروی اقتصاد جهانی به نمایش درآمده و مقایسه شده است.

دمای هوای اردبیل تا 10 درجه کاهش می‌یابد؛ تداوم وزش تندباد در سطح استان

سرپرست اداره کل هواشناسی استان اردبیل از ورود سامانه ناپایدار به استان از فردا خبر داد و گفت:‌ این سامانه از امشب سبب کاهش دمای هوا بین 8 تا 10 درجه سلسیوس می‌شود.

برنامه‌ریزی برای کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری کرمانشاه در سال جاری

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه از برنامه ریزی برای کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری استان نسبت به سال گذشته خبر داد.

120 برنامه گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: در استان اردبیل ستاد آزادسازی خرمشهر از یکم تا چهارم خردادماه برای گرامی‌داشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان با مشارکت تمام ادارات بیش از 120 عنوان برنامه اجرا می‌کند.

نرخ بیکاری فرانسه در پایین‌ترین سطح ۱۰ سال اخیر

نرخ بیکاری فرانسه به ۸.۷ درصد کاهش یافت.

معاون استاندارسمنان: رویکرد برنامه ها کاهش حداکثری بیکاری است

سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: رویکرد برنامه های دولت، با وجود فشارهای اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار، رونق کسب و کار و کاهش هرچه بیشتر بیکاری است.

نماینده ولی فقیه: تمام توان دولت برای کاهش بیکاری سمنان بکار گرفته شود

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: تمام توان دولت برای رونق روز افزون اقتصادی و کاهش آمار بیکاری در استان سمنان بکار گرفته شود.

تسهیل‌گر بنیاد برکت ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی ایجاد کرد

اصلاحات کار در فرانسه موجب کاهش بیکاری شد

آمار بیکاری در فرانسه طی 10 سال گذشته به پایین ترین سطح خود رسیده و این آمار حاکی از موفقیت اصلاحات کار در این کشور است.

شرکت های خصوصی سازی شده در استان اردبیل دارای مشکل است

اردبیل- ایرنا- رییس کل دادگستری استان اردبیل اعلام کرد: هر سه شرکت مجتمع صنعتی گوشت اردبیل، کشت و صنعت مغان و سیلوی شهر اردبیل که در اجرای اصل 44 به بخش خصوصی واگذار شده، دارای مشکل هستند.

60 میلیارد تومان پروژه در بخش ICT استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: با حمایت‌ها و آموزش های ارائه شده جوانان بومی استان اردبیل یک هزار و 300 اپلیکیشن کاربردی تولید و راه‌اندازی کردند.

قاطعیت دولت در کاهش تعهدات برجام اعتبار آمریکا را ضایع کرد

اردبیل-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: با مملوس شدن قاطعیت دولت ایران در کاهش سطح تعهدات برجام ، اعتبار آمریکا ضایع و دولت این کشور بطور فاحشی در عرصه دیپلماسی و نظامی عقب نشینی کرد.

197 نفر در حوادث رانندگی استان اردبیل جان باختند

اردبیل - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در سال گذشته 197 نفر از اهالی این استان در اثر تصادف رانندگی جان خود را از دست دادند.

طرح مانا در استان اردبیل اجرا می شود

اردبیل - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از اجرای طرح مانا در تابستان امسال در این استان خبر داد.

۱۲۵۰۰ کارگر سیل‌زده لرستانی از ۶ تا ۳ ماه بیمه بیکاری می‌گیرند

خرم‌آباد- مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری لرستان گفت: بیمه بیکاری به ۱۲ هزار و ۵۰۰ سیل‌زده استان که شغل خود را از دست داده‌اند تعلق می‌گیرد.

افزایش ۷ دهم درصدی نرخ بیکاری گیلان در سال ۹۷

رشت- معاون وزیر کشور با اشاره به افزایش ۷ دهم درصدی نرخ بیکاری استان گیلان در سال گذشته نسبت به سال ۹۶، گفت: این آمار با توجه به ظرفیت های استان گیلان باید بررسی شود.