همکاری فروشگاه اینترنتی روبان در برگزاری کمپین زنجیره شادی

اگر قصد خرید اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی دارید می‌توانید از فروشگاه اینترنتی روبان استفاده کنید چرا که علاوه بر دریافت تخفیف روی کالاهای اصل و باکیفیت، در یک کار خیر نیز سهیم می‌شوید.مطالب مرتبط

همکاری فروشگاه اینترنتی روبان در برگزاری کمپین زنجیره شادی

اگر قصد خرید اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی دارید می‌توانید از فروشگاه اینترنتی روبان استفاده کنید چرا که علاوه بر دریافت تخفیف روی کالاهای اصل و باکیفیت، در یک کار خیر نیز سهیم می‌شوید.

چرا فروشگاه‌های اینترنتی؟!

با گسترش بستر اینترنت، بازار فروشگاه‌های اینترنتی نیز رونق گرفت، اما در خرید از این فروشگاه‌ها باید یک سری نکات را مدنظر داشت.

توزیع عادلانه کالاهای اساسی در فروشگاه‌های اینترنتی

مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا از اختصاص سهمیه شکر به این فروشگاه اینترنتی خبر داد و گفت: توزیع کالاهای اساسی در فروشگاه‌ اینترنتی اُکالا به‌صورت عادلانه انجام می‌شود.

تخلف یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرج در توزیع شکر

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از تخلف یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرج در توزیع شکر خبر داد و گفت: این فروشگاه شکری که قرار بود با قیمت ۳,۴۰۰ تومان در بازار توزیع کند را در سایر فروشگاه‌ها به قیمت ۹۴۰۰ تا ۱۰ هزار تومان به فروش می‌رساند.

نظارت بر عرضه شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای تشدید می‌شود

مدیرکل نظارت بر شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف خبر داد.

روزانه حدود 1500 تن شکر در فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از توزیع روزانه بین 800 تا 1500 تن شکر در فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور خبرداد و گفت: نیاز ماهانه کشور به شکر 180 هزار تن است.

آغاز طرح ضربتی نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه‎های زنجیره‌ای

مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف خبر داد.

کسبه خرد لای چرخ فروشگاه‌های زنجیره‌ای له می‌شوند

بقا یا حذف فروشگاه‌های زنجیره‌ای؛ تصمیم با مسؤولان

بقالی‌های محله‌ای در سایه زرق و برق فروشگاه‌های زنجیره‌ای

تعطیلی دومین فروشگاه اینترنتی کشور

دومین فروشگاه بزرگ اینترنتی کشور تعطیل شد

تخفیف‌ فروشگاه شهروند روی ۲۱۰۰ قلم کالای پر مصرف ماه رمضان

معاون بازرگانی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند گفت: خرما به عنوان یکی از ۲۱۰۰ قلم کالای پر مصرف در ماه مبارک رمضان با تخفیفات ۱۰ تا ۴۰ درصدی به شهروندان ارائه می‌شود.

مصاف فروشگاه‌های زنجیره‌ای با مغازه‌داران خُرد/ خطر تعطیلی واحدهای صنفی کوچک

4 هزار خواروبار فروش در آستانه بیکاری/سایه مافیای فروشگاه‌های زنجیره‌ای بر «رونق تولید»

خرید اینترنتی باتری ماشین از امداد باتری

خرید باتری ماشین یکی از خرید هایی است که امروزه به صورت اینترنتی شکل گرفته است و مشتریان ترجیح می دهند بر خلاف گذشته به وقت خود احترام بیشتری گذاشته و از فروشگاه های مجازی خرید خود را انجام دهند.]]>

لغو کمپین‌های انتخاباتی در هند پس از وقوع درگیری

خشونت‌های اخیر در کمپین‌های انتخاباتی در هند موجب شد کمیسیون انتخابات این کشور کمپین‌ها را لغو کند.]]>

قم| اسلام مخالف شادی نیست بلکه شادی حلال مورد تاکید است

استاد حوزه علمیه گفت: برخی مدعی هستند که دین اسلام شادی ندارد و به این بهانه نوجوانان را به رقص تشویق می‌کنند ولی این گونه نیست بلکه اسلام موافق شادی حلال است.

کمپین "صلح برای ایران" از طرف شهروندان آمریکایی

چند روز گذشته کمپین «صلح برای ایران» سر و صدای زیادی به پا کرده است و علاوه بر شهروندان آمریکایی، افرادی در سراسر دنیا به این کمپین پیوسته‌اند.

تشدید نظارت بر توزیع شکر

مدیرکل نظارت بر شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف خبر داد