مهم‌ترین نیاز مردم سیل زده پلدختر آغاز عملیات ساخت و ساز و تعمیر منازل است

نماینده مردم پل دختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که با کمک نیروهای جهادی گل و لای از منازل و معابر پاک شده است، بیان‌ کرد: اکنون عملیات شستشو در سطح شهر در حال اجرا است. آغاز عملیات ساخت و تعمیر منازل و همچنین تامین اسباب و اثاثیه مهم‌ترین اولویتمطالب مرتبط

مهم‌ترین نیاز مردم سیل زده پلدختر آغاز عملیات ساخت و ساز و تعمیر منازل است

نماینده مردم پل دختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که با کمک نیروهای جهادی گل و لای از منازل و معابر پاک شده است، بیان‌ کرد: اکنون عملیات شستشو در سطح شهر در حال اجرا است. آغاز عملیات ساخت و تعمیر منازل و همچنین تامین اسباب و اثاثیه مهم‌ترین اولویت

آغاز عملیات اجرایی ساخت منازل خسارت دیده ناشی از سیل خراسان رضوی

عملیات بازسازی واحد‌های آسیب دیده از سیل و بارندگی استان خراسان رضوی به صورت همزمان در بردسکن آغاز شد.

خسارت یکصد و 19میلیارد تومانی سیل به شبکه توزیع برق لرستان

به گفته مدیرعامل شرکت توز یع برق استان، ساخت و تعمیر شبکه های توزیع برق مناطق پلدختر و چگنی با اعتبار 20 میلیارد تومان آغاز شده است.

همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در بازسازی منازل سیل‌زدگان

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، گفت: متعهد شدیم با همکاری بنیاد مسکن برای سیل‌زدگانی که با وام‌های دولت نمی‌توانند خانه خود را تعمیر کنند، در تعمیر و بازسازی منازل به آنها کمک کنیم.

دغدغه‌های مردم سیل زده پلدختر از زبان نماینده این شهرستان

نماینده مردم پلدختر در مجلس با اشاره به این که امروز مهم‌ترین دغدغه‌های مردم جبران خسارت، برقراری راه‌های ارتباطی و تلاش برای ثبات بخشیدن به زندگی مردم استT خواستار تسریع در پیگیری این موضوعات شد.

اختصاص2500 میلیارد وام ساخت و تعمیر مسکن به سیل‌زدگان 4 استان

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بانک مرکزی2500میلیارد تومان وام به ساخت و تعمیر مسکن سیل‌زدگان لرستان، گلستان، مازندران و خوزستان اختصاص داد.

بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده در سیل خوزستان آغاز شد

اهواز - عملیات بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده از سیل فروردین ماه امسال با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان شوشتر آغاز شد.

اخبار کوتاه گلستان

گرگان - ایرنا - تشکیل 10 هزار پرونده در خصوص منازل آسیب دیده از سیل، استخدام 50 آتش نشان و آغاز عملیات اجرایی تکمیل زیر ساخت گردشگری بقعه دانشمند گنبد از جمله خبرهای کوتاه روز شنبه استان گلستان است.

آغاز عملیات راه اندازی اولین خانه برک ایران 

عملیات تعمیر، تجهیز و راه اندازی اولین خانه برک ایران در شهر مود از توابع شهرستان سربیشه آغاز شد.

آغاز عملیات ساخت پارک بانوان در فیروزکوه

عملیات ساخت پارک ویژه بانوان در سایت مسکن مهر فیروزکوه آغاز شد.

همچنان در کنار سیل زدگان

فرمان عملیات ساخت و تعمیر ۲۰هزار واحد مسکونی سیل زده در ۷ استان کشور امروز از گلستان به فرماندهان سپاه استان‌ها ابلاغ شد.

آغاز بازسازی منازل آسیب دیده از سیل در خوزستان

عملیات بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده در سیل خوزستان با حضور استاندار آغاز شد.

امضا تفاهم نامه تعمیر منازل سیل زدگان

تفاهم نامه تکمیل و تعمیر واحد‌های مسکونی آسیب دیده در مناطق سیل زده بین بنیاد مسکن و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام امضا شد

آغاز عملیات ساخت 200 واحد مسکن خیرساز در بیرجند

عملیات ساخت 200 واحد مسکن خیرساز با حضور وزیر راه و شهرسازی در بیرجند آغاز شد.

همه اسناد مردم سیل‌زده پلدختر در فایل الکترونیکی موجود هستند

خرم‌آباد- مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان با اشاره به اینکه همه اسناد مردم سیل‌زده پلدختر در فایل الکترونیکی موجود هستند، از آغاز فعالیت این اداره در پلدختر در یک مکان استیجاری خبر داد.

چله یک گروه جهادی در مناطق سیل‌زده خوزستان/ساخت و ترمیم منازل مردم در روستای سید‌ظاهر‌+ تصاویر‌

گروه جهادی شهدای مدافع حرم نزدیک به چهل روز است که در روستاهای بخش مرکزی اهواز مستقر هستند . این گروه کار خود را بعد از افطار آغاز و تا سحر ادامه می‌دهد.

اختصاص ۲۵۰۰ میلیارد وام قرض‌الحسنه ساخت و تعمیر مسکن سیل‌زدگان

خرم‌آباد- رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ۲۵۰۰ میلیارد وام قرض‌الحسنه برای ساخت و تعمیر مسکن سیل‌زدگان از سوی بانک مرکزی اختصاص داده شد.

اهواز|تعمیر منازل سیل‌زده خوزستانی تحت پوشش کمیته امداد تا سه ماه دیگر به پایان می‌رسد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان با اشاره به بازسازی 700 واحد خانواده تحت حمایت تا پایان سال جاری، گفت: تلاش می‌کنیم واحدهای موردنیاز برای تعمیر و بهسازی مددجویان در دو تا سه ماه آینده به پایان برسد.

10 هزار میلیارد ریال برای بازسازی جاده پلدختر - خرم آباد نیاز است

خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم شهرستان پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی گفت: 10 هزار میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی جاده تخریب شده خرم آباد به پلدختر نیاز است.

کلنگ‌زنی عملیات احداث ۵۰ واحد مسکونی خسارت‌دیده سیل در بردسکن

با حضور استاندار خراسان رضوی عملیات احداث، نوسازی، بازسازی و تعمیر ۵۰ واحد مسکونی خسارت‌دیده از سیل در روستای سیف‌آباد بردسکن آغاز شد.