وجود ظرفیت‌های فراوان در سایپا برای توسعه و پیشرفت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: گروه خودروسازی سایپا ظرفیت‌ها و دانش فنی بسیار مناسبی برای خروج از بحران و دستیابی به اهداف تولیدی دارد.مطالب مرتبط

وجود ظرفیت‌های فراوان در سایپا برای توسعه و پیشرفت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: گروه خودروسازی سایپا ظرفیت‌ها و دانش فنی بسیار مناسبی برای خروج از بحران و دستیابی به اهداف تولیدی دارد.

پیشرفت 85 درصدی طرح توسعه بهره برداری ارس

در بازدید استاندار آذربایجان شرقی از طرح توسعه بهره‌برداری از رود ارس ، پیشرفت فیزیکی این طرح 85 درصد اعلام شد.

سیستان وبلوچستان ظرفیت مناسبی برای توسعه پرورش شتر مرغ

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: سیستان و بلوچستان ظرفیت مناسبی برای توسعه پرورش شتر مرغ دارد.

دلیل عدم پیشرفت کردستان از نگاه معاون استاندار / با ذکر کمبودها ‌هیچ‌گاه به توسعه دست نمی‌یابیم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان ‌به دلایل عدم پیشرفت کردستان اشاره کرد و گفت: اگر تنها به بیان نداشته‌ها، کمبودها و نبودها بپردازیم، هیچ‌گاه به توسعه دست نمی‌یابیم

بهره گیری از ظرفیت های تالاب میقان برای توسعه گردشگری مدنظر است

اراک- مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: بهره گیری از ظرفیت های اکولوژیکی زیستگاه طبیعی تالاب میقان برای توسعه گردشگری این منطقه در دستور کار قرار دارد.

ظرفیت های صادراتی قزوین برای توسعه روابط با روسیه شناسایی شود

قزوین- مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین گفت: برای توسعه مناسبات تجاری و بازرگانی بین ایران و روسیه باید ظرفیت های صادراتی قزوین شناسایی و در بازارهای هدف معرفی شود.

91 طرح بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در هرمزگان وجود دارد

بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در حال حاضر 91 طرح صنعتی، معدنی و تولیدی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در استان وجود دارد.

تیراژ خودرو در سایپا باید به 3 هزار دستگاه در روز برسد

یک عضو کمیسیون صنایع معضل اصلی خودروسازان داخلی و شرکت سایپا را وجود زیان انباشته، کمبود نقدینگی و مشکل تأمین مالی عنوان کرد.

توسعه مازندران نیازمند همدلی و بهره گیری از ظرفیت ها است

بابل - استاندار مازندران گفت: با همدلی، وحدت و با بهره گیری از ظرفیت های گردشگری، شیلات و کشاورزی برای توسعه استان تلاش کنیم.

وجود ظرفیت‌های مناسب برای ارتقا مبادلات تهران و آنکارا

استاندار تهران: ایران و ترکیه دو کشور اسلامی با ریشه‌های مشترک تاریخی، فرهنگی و دینی هستند که ظرفیت‌های مناسبی نیز برای بهبود مبادلات دارند

ظرفیت‌های منطقه‌ای و استانی برای توسعه کشور مؤثر است

وزیر کشور گفت:ظرفیت‌های منطقه‌ای و استانی ما می‌تواند در جهت رشد و توسعه استان‌ها و کشور واقعاً مؤثر باشد.

ظرفیت فضای مجازی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران استفاده شود

رودسر- پدر گردشگری ایران با اشاره به اینکه گردشگری یکی از محورهای توسعه کشور است، گفت: باید از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران استفاده شود.

استاندار : مازندران بدون صنعت هم به توسعه پایدار می رسد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران لازمه توسعه استان را توجه به ظرفیت های موجود آن دانست و تاکید کرد : مازندران با ظرفیت های خوب کشاورزی، شیلات، معدن و پایانه صادرات بدون صنعت هم می تواند به توسعه پایدار دست یابد.

نقش مهم لایروبی اروند در توسعه و پیشرفت خرمشهر و گسترش تجارت در خوزستان

استاندار خوزستان گفت: لایروبی اروند در توسعه و پیشرفت خرمشهر و گسترش تجارت در خوزستان نقش بسزایی دارد و این کمترین خدمت به مردم این منطقه به پاس مقاومت ها و ایثارگری آن ها در دوران دفاع مقدس است.]]>

کربکندی: در فوتبال، آدم کر، کور و لال می‌خواهند/ اراده‌ای برای برخورد با فساد نیست

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است که فوتبال باشگاهی ایران در لیگ هجدهم از لحاظ فنی کمی پیشرفت داشته اما همچنان فساد در این ورزش وجود دارد و ظاهرا هیچ اراده‌ای هم برای حل آن وجود ندارد.

پیشرفت شرکت‌های دانش بنیان یک ضرورت اساسی برای کشور است

تهرن- ایرنا- عضوکمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از مهمترین ارکان توسعه علمی کشور هستند و پیشرفت این شرکت ها یک ضرورت اساسی برای کشور است.

کانون های فرهنگی مساجد ظرفیت خوبی برای توسعه امور دینی است

بوشهر - ایرنا - فرماندار دیر استان بوشهر گفت: باید از ظرفیت کانون های فرهنگی مساجد در راه توسعه امور فرهنگی و دینی با برنامه و به درستی استفاده شود

شفت ظرفیت‌های طبیعی ویژه‌ای برای توسعه گردشگری ورزشی دارد

فرماندار شفت بیان کرد: شفت ظرفیت‌های طبیعی ویژه‌ای برای توسعه گردشگری ورزشی دارد .]]>

8 فرصت طلایی پیش روی پیشرفت خوزستان؛ مبارزه با اقتصاد زیرزمینی راه حل رشد و افزایش تولید

استاد اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به صحبت‌های امام خامنه‌ای مبنی براینکه سال98 «سال فرصت‌ها» است گفت: با وجود یورش اقتصادی دشمن علیه منابع تولیدی کشور خوزستان امسال 8 فرصت طلایی برای پیشرفت و جهش اقتصادی دارد.

توسعه گردشگری ورزشی در شفت مورد توجه باشد

رشت - ایرنا - فرماندار شفت گفت: این شهرستان ظرفیت های طبیعی ویژه ای برای توسعه گردشگری ورزشی دارد و آببندان خرطوم می تواند به مرکزی برای ورزش های آبی استان تبدیل شود.