سازمان ملل: حوثی‌ها بنادر حدیده را تحویل دادند

هیئت سازمان ملل در حدیده با تاکید بر اینکه نیروهای انصارالله بنادر این استان را به نیروهای گارد ساحلی تحویل دادند، اعلام کرد: عقب‌نشینی نیروهای حوثی از سه بندر استان حدیده طبق توافق به شکل جزئی انجام شد و هنوز کارهای بسیاری برای برچیدن نمادهای نظامی از بنمطالب مرتبط

سازمان ملل: حوثی‌ها بنادر حدیده را تحویل دادند

هیئت سازمان ملل در حدیده با تاکید بر اینکه نیروهای انصارالله بنادر این استان را به نیروهای گارد ساحلی تحویل دادند، اعلام کرد: عقب‌نشینی نیروهای حوثی از سه بندر استان حدیده طبق توافق به شکل جزئی انجام شد و هنوز کارهای بسیاری برای برچیدن نمادهای نظامی از بن

اذعان سفیر انگلیس در یمن به خروج حوثی‌ها از بنادر حدیده

سفیر انگلیس در یمن در سخنانی بر اجرای توافقنامه استکهلم میان طرف‌های یمنی تأکید و به خروج نیروهای انصارالله از بنادر حدیده اذعان کرد.

تاکید سازمان ملل بر اجرای روند خروج انصارالله از بنادر حدیده طبق برنامه

پس از ماه‌ها رایزنی‌های ناموفق ائتلاف عربی و دولت هم‌پیمان آن برای بازپس‌گیری سیاسی شهر حدیده پس از شکست‌ راهکارهای نظامی، آن دو به تازگی با اجرای توافقنامه ویژه حدیده موافقت کردند تا بنادر این شهر از کنترل مسؤولان صنعا خارج نشود. این توافق که همسو با تحو

گریفیث خروج نیروهای انصارالله از بندر حدیده را تایید کرد

نیویورک- ایرنا- نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد، از انصارالله یمن به خاطر عمل به تعهداتشان قدردانی کرد و گفت: خروج نیروهای انصارالله از بندر حدیده زیر نظر ماموران سازمان ملل انجام شده و مورد تایید است.

اعلام رویکرد جدید سازمان بنادر در مراکز لجستیکی

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام رویکرد جدید سازمان بنادر در حوزه لجستیکی، گفت: پهنه های تحت مسئولیت سازمان بنادر و دریانوردی در قالب سند آمایش مراکز لجستیک ، فراتر از محدوده سنتی اش قرار گرفته است.

آغاز خروج انصارالله یمن از بنادر استان الحدیده

منابع خبری از آغاز خروج نیروهای انصارالله یمن از بنادر استان الحدیده تحت نظارت سازمان ملل خبر دادند.

مدیرعامل بنادر و دریانوردی:روند تخلیه و ترخیص کالاهای اساسی در بنادر کشور شتاب می گیرد

آبادان - ایرنا - مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور با اشاره به عزم جدی همه دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات و موانع ترخیص کالاهای اساسی گفت: به منظور تامین نیاز داخل کشور روند تخلیه و ترخیص کالاهای اساسی در بنادر از جمله بندر امام خمینی (ره) شتاب م

برنامه جهانی غذا 12هزاربسته غذایی سیل زدگان را تحویل ایران داد

تهران - ایرنا - 12 هزار بسته غذایی تهیه شده از سوی دفتر برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد برای توزیع در میان سیل زدگان خوزستان روز یکشنبه تحویل سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر شد.

مهمترین خبرهای جهان (7-19)

محمد علی حوثی: نشست پیشنهادی عربستان در حمایت از جنگ و خونریزی خواهد بود.

نیکوکاران بوشهری 4 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند

رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه نیکوکاران در ماه مبارک رمضان به 20 هزار نیازمند خدمات رسانی کردند گفت: نیکوکاران بوشهری با تحویل بسته غذایی افزون بر 4 میلیارد تومان کالای اساسی به نیازمندان تحویل دادند.

رشد 75 درصدی تخلیه و بارگیری در بندر امام خمینی (ره)

مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی خوزستان از رشد 75 درصدی تخلیه و بارگیری غلات و نهاده‌های دامی در مجتمع بندری بندر امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: تأمین امنیت غذایی و تأمین کالاهای اساسی کشور در اولویت‌های نخست بنادر است.

پایان مرحله اول استقرار مجدد نیروهای تحت نظارت سازمان ملل در بنادر الحدیده

تعرفه‌های انبارداری بنادر و گمرکات افزایش یافت

با تصمیم ستاد تنظیم بازار، هزینه انبارداری در بنادر و گمرکات کشور بازنگری شد.

تعرفه انبارداری بنادر و گمرکات کشور افزایش یافت

با تصمیم ستاد تنظیم بازار، هزینه انبارداری در بنادر و گمرکات کشور بازنگری شد.

گره کاغذی باز شد/ ترخیص تا ۴۸ ساعت بعد از اظهار

در حالی دپو شدن کاغذهای وارداتی در بنادر، مناطق ویژه اقتصادی و اماکن گمرکی این روزها حاشیه‌ساز و در نهایت دستور خروج آن تا دو هفته آینده صادر شده است که ظاهرا جریان تخصیص ارز و تعیین تکلیف آن عامل اصلی دپوی کالا در بنادر بوده است؛ در این بین تاکنون از سم

کشاورزان گندم خود را به دلالان نفروشند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 80 مرکز خرید برای تحویل گندم کشاورزان در استان تعیین شده است، از گندمکاران خواست گندم خود را به دلالان نفروشند و حتما به مراکز تعیین شده تحویل دهند.

جزییات رسوب هزاران کانتینر در بنادر مهم کشور/ دستور رئیس جمهور به کجا رسید؟

بررسی‌ها نشان می‌دهد در حال حاضر حدود 87 هزار کانتینر و همچنین مقادیر قابل توجهی انواع کالای غیر کانتینری در بنادر، گمرکات مناطق ویژه اقتصادی و انبارهای عمومی کشور دپو شده است.

رشد ۲۸ درصدی ترانزیت خودرو در بندرلنگه

‌مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه از افزایش ۵۵ درصد صادرات کالاهای غیرنفتی و رشد ۲۸ درصدی ترانزیت خودرو در این بندر و بنادر تابعه آن طی نخستین ماه بهار سال ۹۸ خبر داد.

درخواست آمریکایی ها برای استیضاح ترامپ

تهران – ایرنا – تارنمای شبکه تلویزیونی ان بی سی امروز خبر داد که گروه های مخالف ترامپ چندین درخواست استیضاح او را با 10 میلیون امضا تحویل یکی از نمایندگان دمکرات مجلس آمریکا دادند.

فرستاده سازمان ملل: یمن در آستانه جنگی تمام عیار است

فرستاده سازمان ملل به یمن هشدار داد: با وجود اینکه نیروهای وابسته به انصارالله از بنادر شهر الحدیده عقب‌نشینی کرده‌اند اما یمن همچنان در آستانه آغاز جنگی تمام عیار است.