تدابیر امنیتی شدید در اندونزی در آستانه اعلام نتیجه رسمی انتخابات

جوخه ضد تروریسم اندونزی امروز (چهارشنبه) از بازداشت دست‌کم ۱۰ مظنون به اتهام طرح‌ریزی حملاتی در روزهای آتی مصادف با اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری ماه آوریل خبر داد.مطالب مرتبط

تشدید تدابیر امنیتی در آستانه اعلام نتیجه انتخابات اندونزی

پلیس اندونزی در آستانه اعلام نتیجه نهایی انتخابات ریاست جمهوری، تدابیر امنیتی شدیدی را اتخاذ کرده است.

اندونزی پس از انتخابات ناآرام است/دست‌کم ۶ کشته و ۲۰۰ زخمی

پس از انتشار نتایج رسمی انتخابات اندونزی، حامیان نامزدی که شکست‌ را نمی‌پذیرد امروز (چهارشنبه) دوباره با نیروهای امنیتی درگیر شدند و یک خوابگاه پلیس و چندین خودرو را در جاکارتا به آتش کشیدند.

برگزاری تظاهرات در الجزایر در میان تدابیر شدید امنیتی

الجزایر روز جمعه شاهد تدابیر شدید امنیتی و بازداشت مخالفان برای مهار اعتراضات در این کشور همزمان با برگزاری تظاهراتی جدید بود.

اندونزی چهره امنیتی به خود گرفت

تهران - ایرنا - دستگیری 30 تروریست با طراحی ایجاد آشوب در روز اعلام نتایج انتخابات سراسری اندونزی در 22 ماه مه ( اول خرداد) باعث شد تا دولت این کشور در هراس از حملات تروریستی، 32 هزار پلیس را برای امنیت جاکارتا و دیگر شهرهای این کشور در روز اعلام نتایج به

تدابیر شدید امنیتی در الجزائر و موج بازداشت‌ها برای مهار اعتراضات

منابع از تدابیر شدید امنیتی و بازداشت مخالفان در الجزایر برای مهار اعتراضات در این کشور خبر می‌دهند.

رئیس جمهوری اندونزی برای بار دوم در انتخابات پیروز شد

تهران - ایرنا - کمیسیون انتخابات اندونزی روز سه شنبه ، 'جوکو ویدودو'، رئیس جمهوری این کشور را به عنوان پیروز انتخابات اخیر اندونزی اعلام کرد و به این ترتیب ویدودو برای بار دوم این سمت را کسب کرد.

6 کشته و 200 زخمی در ناآرامی‌های پس از انتخابات اندونزی

دولت اندونزی اعلام کرد در جریان درگیری‌های خیابانی پس از انتخابات این کشور دست‌کم شش نفر کشته و بیش از 200 نفر دیگری زخمی شده‌اند.

تظاهرات در اندونزی در اعتراض به اعلام پیروزی ویدودو

با وجود اعلام پیروزی رئیس‌جمهوری اندونزی در انتخابات، بسیاری از مخالفان شکست را نپذیرفته و همین امر باعث شد تا صدها تن از آنها در پایتخت این کشور دست به راهپیمایی اعتراضی بزنند.

سفر ترامپ به ژاپن در میان تدابیر شدید امنیتی

حضور ترامپ مسابقه "سومو" را امنیتی می‌کند

مسابقات "سومو" (کشتی باستانی ژاپن) به دلیل حضور دونالد ترامپ تحت تدابیر شدید امنیتی برگزار می‌شود.

تشدید تدابیر امنیتی در پایتخت افغانستان همزمان با آغاز اعتراضات علیه اشرف غنی

با اعلام تدارک کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان برای برپایی اعتراضات گسترده علیه اشرف غنی به دلیل خودداری او از کنار رفتن از قدرت در خاتمه دوره ریاست جمهوی‌اش، نیروهای امنیتی افغان امروز چهارشنبه مسیرهای اصلی منتهی به کاخ ریاست جمهوری و دیگر ساخ

206 کشته و زخمی در ناآرامی های جاکارتا

در ناآرامی های پس از تایید نتیجه انتخابات در اندونزی, شش نفر جان خود را از دست دادند و دویست نفر مجروح شدند.

جوکو ویدودو برای دومین دوره متوالی رئیس جمهوری اندونزی شد

کمیسیون انتخابات اندونزی امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد، جوکو ویدودو مجددا به عنوان رئیس جمهوری سومین دموکراسی بزرگ جهان انتخاب شد.

نتیجه انتخابات استرالیا، مهاجران را به خودزنی واداشته است

تهران- ایرنا- منابع خبری گزارش دادند: پس از اعلام نتایج انتخابات سراسری در استرالیا مبنی بر تداوم فعالیت دولت افراط گرای اسکات موریسون نخست وزیر این کشور تا 3 سال آینده، تاکنون دستکم 12 نفر از پناهجویان استرالیا که در اعتراض به این نتیجه اقدام به خود آزا

جاکارتا شاهد درگیری های خونین در اعتراض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری

تهران - ایرنا - بدنبال اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2019 اندونزی ؛ جاکارتا پایتخت این کشور در روزهای اخیر به صحنه درگیری میان معترضان به نتایج انتخابات با نیروهای پلیس تبدیل شده که تاکنون 6 کشته و دستکم 350 مجروح برجای گذاشته است.

ناآرامی های انتخاباتی اندونزی6 کشته و 200 مجروح برجای گذاشت

تهران- ایرنا- پلیس اندونزی گزارش داد در ناآرامی ها و تظاهرات خشونت بار معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری اندونزی 2019، تاکنون 6 نفر کشته و 200 نفر زخمی شده اند.

حضور گسترده فلسطینی ها در نماز جمعه مسجد الاقصی

بیش از 150 هزار فلسطینی سومین نماز جمعه ماه مبارک رمضان را تحت تدابیر شدید امنیتی در مسجدالاقصی اقامه کردند.

تصاویری از ناآرامی‌های جاکارتا

سخنگوی دولت اندونزی اعلام کرد ناآرامی‌ ها در پایتخت این کشور پس از انتخابات اخیر دست‌کم شش کشته و بیش از ۲۰۰ زخمی بر جای گذاشته است.

هشدار امنیتی سفارت آمریکا به اتباع خود در «اندونزی»

عمران خان پیروزی مودی را در انتخابات هند تبریک گفت

اسلام آباد - ایرنا - درحالیکه نتیجه نهایی انتخابات هند هنوز رسما اعلام نشده است ، «عمران خان» نخست وزیر پاکستان پیشتازی حزب 'بهاراتیا جاناتا' در انتخابات پارلمانی هند را به «نارندرا مودی» نخست وزیر این کشور تبریک گفت.