وزیر خارجه انگلیس: بریتانیا به هیچ انتخابات یا همه پرسی نیاز ندارد

وزیر خارجه انگلیس بر این باور است که این کشور در شرایط کنونی به هیچ گونه انتخابات ملی یا همه پرسی درباره برگزیت نیاز ندارد.مطالب مرتبط

وزیر خارجه انگلیس: بریتانیا به هیچ انتخابات یا همه پرسی نیاز ندارد

وزیر خارجه انگلیس بر این باور است که این کشور در شرایط کنونی به هیچ گونه انتخابات ملی یا همه پرسی درباره برگزیت نیاز ندارد.

برگزیت و انتخابات پارلمان اروپایی 

بر اساس گزارش نهادهای اقتصادی در انگلیس از زمان همه پرسی جدایی این کشور از اتحادیه اروپا، تاکنون هر هفته هشتصد میلیون پوند اقتصاد انگلیس خسارت دیده است.

حمایت حزب کارگر انگلیس از برگزاری یک همه‌پرسی جدید بر سر بریگزیت

حزب کارگر انگلیس اعلام کرد، این حزب خواهان گنجانده شدن برگزاری یک همه‌پرسی عمومی دیگر بر سر خروج از اتحادیه اروپا در لایحه مربوط به تصویب توافق پیشنهادی بریگزیت پیش از ارائه شدن این لاحیه به پارلمان و به رأی گذاشته شدن آن در میان قانونگذاران در ماه آینده

پیشنهاد «ترزا می» برای برگزاری همه‌پرسی جدید درباره برگزیت

نخست وزیر انگلیس پیشنهاد برگزاری همه پرسی جدیدی درباره خروج این کشور از اتحادیه اروپا (برگزیت) را مطرح کرد.

برگزاری طرح همه‌پرسی دوم برگزیت آخرین تیر ترکش «ترزا می» برای غلبه بر بن بست فعلی

نخست وزیر انگلیس به منظور نجات توافق برگزیت مدنظر خود اعلام کرده که می‌خواهد طرح برگزاری همه پرسی دومی را در صورت موافقت پارلمان با توافق برگزیت به پارلمان بیاورد.

وزیر خزانه داری انگلیس: خروج بدون توافق خیانت به نتایج همه پرسی است

ترزا می تا زمان سفر ترامپ به بریتانیا در سمت خود باقی خواهد ماند

وزیر خارجه بریتانیا گفت که نخست‌وزیر این کشور تا زمان سفر رئیس‌جمهوری ایالات متحده همچنان در سمت خود باقی خواهد ماند. ]]>

همراهی دوباره انگلیس با دروغ‌پردازی‎های آمریکا

پس از آنکه یک ژنرال انگلیسی اظهارات مقامات آمریکایی درباره تهدیدهای ایران را رد کرد، وزیر خارجه بریتانیا از همراهی لندن با دروغ‌پردازی‌های واشنگتن خبر داد.

دخالت معاون وزیر خارجه آمریکا در امور انتخاباتی افغانستان

رئیس کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که «آلیس ‌ولز» معاون وزیر خارجه آمریکا در دیدار با اعضای این کمیسیون خواستار تاخیر در برگزاری انتخابات شورای ولایتی و انتخابات پارلمانی غزنی شده است.

اظهارات بی‌اساس وزیر خارجه انگلیس علیه ایران

وزیر خارجه انگلیس در تازه‌ترین اظهارات خود به دفاع از تصمیمات ترامپ برای اقدام علیه ایران پرداخت.]]>

رئیس کمیسیون امنیت ملی: بریتانیا در مواجهه با ایران صداقت ندارد

تهران-ایرنا-رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیانیه اخیر وزارت خارجه بریتانیا مبنی بر ناامن بودن ایران برای اتباع خارجی و دوتابعیتی نشان از بی صداقتی دولت این کشور است.

آخرین فرصت بریگزیتی ترزا می به پارلمان انگلیس

نخست‌وزیر انگلیس گفت، اگر تا دو هفته دیگر نمایندگان پارلمان این کشور کلیات لایحه توافقنامه خروج از اتحادیه اروپا را تصویب کنند، می‌توانند درباره برگزاری یک همه‌پرسی دیگر درباره بریگزیت رأی‌گیری کنند.

استخدام افسر ارتباطات دیجیتال در دربار انگلیس

تهران- ایرنا- خاندان سلطنتی بریتانیا آگهی استخدامی منتشر کرد که در آن برای موقعیت شغلی موسوم به افسر ارتباطات دیجیتال اعلام نیاز شده است؛ شغلی که ایجاد آن ظاهرا در ادامه تلاش برای گسترش فعالیت دربار انگلیس در فضای مجازی است.

رهبر حزب کارگر انگلیس خواستار برگزاری فوری انتخابات شد

تهران - ایرنا - ساعتی پس از اعلام استعفای نخست وزیر انگلیس تا دو هفته دیگر، رهبر حزب کارگر این کشور با استقبال از این اقدام، خواستار برگزار فوری انتخابات شد.

حمایت وزیر خارجه انگلیس از آمریکا در برابر ایران

وزیر امور خارجه انگلیس در اظهاراتی درباره تنش‌های اخیر میان آمریکا و ایران به حمایت از طرف آمریکایی پرداخت و گفت: ایران باید درباره هر اقدامی در قبال آمریکا با دقت فکر کند!

درخواست وزیر امور خارجه انگلیس برای افزایش بودجه نظامی این کشور

وزیر امور خارجه انگلیس خواستار افزایش بودجه دفاعی کشور برای مقابله با "تهدیدهای فزاینده روسیه و چین" شد.

وزیر خارجه انگلیس برای رهبری حزب محافظه‌کار نامزد می‌شود

وزیر امور خارجه انگلیس اعلام کرده است که برای رهبری حزب محافظه‌کار این کشور نامزد خواهد شد.

انتخابات پارلمان اروپا در یک نگاه

حدود ۴۰۰ میلیون نفر از ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا از روز ۲۳ ماه مه (فردا پنجشنبه) به مدت سه روز در انتخابات پارلمان اروپا شرکت می‌کنند که در این انتخابات آنچه بیش از هر چیزی توجهات را به خود جلب کرده موضوع حضور بریتانیا و ساکنانش در این انتخابات و شیوه آن

ترزا می تلاش می کند اوضاع مربوط به برگزیت را آرام کند

نخست وزیر انگلیس برای اولین بار احتمال برگزاری دومین همه پرسی برگزیت را مطرح و اعلام کرد این توافق را بعنوان آخرین شانس خود می داند.

همه‌پرسی برگزیت نژادپرستی را در انگلیس افزایش داده است