وامی که نجات بخش بود/تغییر زندگی با ایده ای نو

فاصله بین درماندگی در پیچ و خمهای زندگی تا رسیدن به گشایشی در امور، گاه به اندازه‌ای کوتاه است که تنها به یک اراده محکم و یک گام کوچک وابسته است.مطالب مرتبط

وامی که نجات بخش بود/تغییر زندگی با ایده ای نو

فاصله بین درماندگی در پیچ و خمهای زندگی تا رسیدن به گشایشی در امور، گاه به اندازه‌ای کوتاه است که تنها به یک اراده محکم و یک گام کوچک وابسته است.

ایده های خاص یک ایرانی برای ساخت تونل و زندگی در ماه

فشار خون بالا در کمین سلامتی

بندرعباس - ایرنا - دنیای امروز به دلیل تغییر سبک زندگی ، کم تحرکی و تغییر ذائقه بشر با چالش های مختلفی در حوزه سلامت روبه رو شده که هزینه های سنگینی را بر جامعه تحمیل کرده است.

فشار خون بالا در کمین سلامتی

بندرعباس- ایرنا- دنیای امروز به دلیل تغییر سبک زندگی ، کم تحرکی و تغییر ذائقه بشر با چالش های مختلفی در حوزه سلامت روبه رو شده که هزینه های سنگینی را بر جامعه تحمیل کرده است.

اهدای عضو به ۵ بیمار زندگی دوباره بخشید

اهدای اعضای بیمار مرگ مغزی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، موجب نجات و ادامه زندگی پنج بیمار نیازمند به عضو شد.

ضرورت حمایت از جشنواره ایده‌های برتر بخش کشاورزی

جشنواره ایده‌های برتر بخش کشاورزی به منظور کشف ایده‌های جدید برای رفع مسائل و مشکلات این بخش و تبدیل آن به کسب و کار‌های نوپا در تابستان امسال برگزار می‌شود

برگزاری جشنواره ایده های برتر کشاورزی

به منظور کشف ایده‌های جدید برای رفع مسائل و مشکلات بخش کشاورزی و تبدیل آن به کسب و کارهای نوپا، جشنواره ایده‌های برتر بخش کشاورزی با محوریت سازمان تحقیقات در تابستان امسال برگزار می شود.

تغییر زندگی با «پژواک» موسیقی

اجرای ایده‌های خلاق در فضای شهری پارک فناوری پردیس

تهران-ایرنا- مسابقه «نونما» با هدف جذب ایده‌‌های خلاق(ایده پردازی) در طراحی داخلی فضای پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

پویش کنترل فشارخون بالا ، نجات بخش خانواده هاست

شیراز - ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر لزوم توجه به پویش ملی کنترل فشار خون تاکید کرد و بیان داشت: شناسایی و پیگیری می ­تواند روند پیشرفت آن را مهار کند و زندگی هزاران نفر و تعداد بیشتری از خانواده­ها را نجات دهد و در هزینه ­های م

طرح 475 ایده در رویدادهای شتاب آذربایجان غربی نشانه موفقیت این طرح است

ارومیه- ایرنا- رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه از سال 1396 تاکنون 21 رویداد شتاب آذربایجان / روشا / در این استان برگزار شده است، گفت: 475 ایده در مجموع این 21 رویداد مطرح و در هر مرحله از رویداد سه ایده برتر برای ورود به مراکز دانش

اهواز| قطبی: بازی جذاب و ایده‌آلی بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی جذابی بود و احساس کردم که این بازی همه چیز داشت و ایده‌آل بود.

«ماه عسل» تعطیل شد؛ «بغض و اشک» تکثیر!/ تکرار غیرخلاقانه یک ایده

با گذشت یک هفته از آغاز ماه مبارک رمضان، مرور ویژه‌برنامه‌های افطاری شبکه‌های مختلف سیما کمتر نشانی از تازگی و خلاقیت در ایده‌پردازی و اجرا دارد.

دانش آموزان کارآفرین

گچساران - ایرنا - تغییر رویکرد مدارس از آموزش به پژوهش محوری باعث پرورش دانش آموزان خلاق و کارآفرین می شود که این امر به ترویج فرهنگ ایده های نو و کارآفرینی کمک می کند.

حیات دوباره ۳بیمار

اهدای اعضای بانوی مرگ مغزی در مشهد موجب نجات و ادامه زندگی ۳بیمار نیازمند به عضو شد.

تلفیق اعتبارات با ایده های نو می تواند گره گشا باشد

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: منابع مالی به تنهایی کارگشا نیست و تلفیق اعتبارات با ایده ها و طرح های نو می تواند از مشکلات مردم گره گشایی کند.

ایده محقق ایرانی برای تسخیر ماه با حفر تونل‌

همزمان با رقابت سازمان‌های فضایی کشورهای مختلف به منظور بازگشت به ماه و سکونت طولانی مدت در تنها قمر زمین، یک پرفسور ایرانی ایده حفر تونل را بدین منظور مطرح کرده است.

نجات ۴زندگی با عمل اهدای عضو از بیمار مرگ مغزی در مشهد

اهدای عضو در مشهد به ۴بیمار هموطن، زندگی دوباره بخشید.

سناریوی ایده‌آل برای یمن از زبان سفیر آمریکا

دیپلمات آمریکایی سناریوی ایده‌آل برای یمنی‌ها را در اجرای نتایج گفت‌وگوی ملی و تدوین قانون اساسی جدیدی بر اساس این نتایج دانست و اجرای آن را بعید ندانست.

حمایت ویژه از ایده پردازان دانش آموز و استارت آپ ها

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: باتوجه به موفقیت گروه های دانش آموزی در نخستین رویداد ملی ایده پردازی و کار آفرینی، از این پس از این گروه ها حمایت ویژه خواهد شد.