وزش باد نسبتا شدید در تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: با تغییر شرایط جوی در طول امروز (۲۵ اردیبهشت ماه) بر میزان ابرناکی و سرعت وزش باد افزوده می‌شود به گونه‌ای که وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - جنوب غربیمطالب مرتبط

وزش باد نسبتا شدید در تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: با تغییر شرایط جوی در طول امروز (۲۵ اردیبهشت ماه) بر میزان ابرناکی و سرعت وزش باد افزوده می‌شود به گونه‌ای که وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - جنوب غربی

وزش باد نسبتا شدید در استان یزد

وزش باد نسبتا شدید با احتمال گردوخاک در استان یزد پیش بینی شده است .

تداوم ناپایداری‌های جوی در تهران

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به وزش باد نسبتا شدید در تهران طی امروز (۳۰ اردیبهشت) از افزایش موقتی غلظت برخی آلاینده‌ها در هوای پایتخت خبر داد.

افزایش جزئی دمای هوای تهران طی فردا

مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به وضع کیفی هوای تهران گفت: طی امروز و فردا با افزایش نسبی در غلظت آلاینده‌ها روبرو هستیم، اما در برخی ساعات بعدازظهر فردا، با افزایش میزان ابرناکی و وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود که سبب بهبود و

حاکم شدن شرایط جوی ناپایدار تا اواسط هفته آینده در استان

وزش باد نسبتا شدیدتا شدید همچنان در استان اصفهان ادامه دارد .

تداوم بارندگی در سمنان

رگبار ، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید بویژه در نواحی شرقی ، شمال شرق و ارتفاعات ، پیش بینی هواشناسان درباره وضعیت هوای استان سمنان در 24 ساعت آینده است.

افزایش نسبتا شدید سرعت وزش باد در شرق لرستان

افزایش دمای هوا در لرستان طی روزهای آینده پیش بینی می شود.

پیش بینی وزش باد و رگبار باران

هوای استان تحت تاثیر امواج ناپایدار از امروز توأم با رگبار موقتی باران و رعد و برق و وزش نسبتا شدید باد خواهد بود.

سمنان خنک می شود

کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا تا روز پنج شنبه و بارش باران ، رگبار ، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید بویژه در نواحی شمالی و ارتفاعات ، پیش بینی هواشناسان درباره وضعیت جوی در 48 ساعت آینده استان سمنان است .

پیش بینی وقوع رگبار باران و رعد و برق

هوای مناطق شمالی استان تحت تاثیر امواج ناپایدار از امروز با رگبار باران، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود.

پایان هفته بارانی در سمنان

آسمان ابری همراه با رگبار ، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید بویژه در نواحی شرقی ، شمال شرق و ارتفاعات ، پیش بینی هواشناسان درباره وضعیت هوای استان سمنان در 24 ساعت آینده است.

وزش باد شدید در تهران طی فردا

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در تهران طی فردا (۳۰ اردیبهشت) خبر داد.

هواشناسی وزش باد شدید را در تهران پیش بینی کرد

تهران-ایرنا- هواشناسی استان تهران از بعدازظهر جمعه در پاره ای نقاط (بخصوص بخش های جنوبی و غربی) وزش باد شدید را پیش بینی کرد.

وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق برای استان تهران پیش بینی می شود

تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران پیش بینی کرد: آسمان استان تهران طی هفته جاری در برخی ساعات با وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق همراه خواهد بود.

ورود سامانه بارشی به سمنان از امشب

با ورود سامانه بارشی از امشب تا پنج شنبه و با شدت بیشتر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه بارش باران ، رگبار ، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید بویژه در نواحی شمالی و ارتفاعات پیش بینی می شود، دمای هوا از سه شنبه تا پنجشنبه بین 4 تا 6 درجه کاهش می یابد

وزش باد شدید در استان تهران پیش بینی می شود

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: طی امروز و فردا آسمان استان تهران صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

باد و باران در تهران ادامه دارد

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از بارش باران و وزش باد شدید در تهران طی امروز (۱ خرداد) خبر داد.

تندباد در تهران

به دنبال وقوع تندباد در غالب نقاط تهران براساس اعلام سازمان هواشناسی گفت: وزش باد شدید تا یکی دو ساعت دیگر در تهران ادامه خواهد داشت.

کاهش شدید قیمت تخم مرغ/ورود اتحادیه میهن به بازار از فردا

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به افت شدید قیمت تخم مرغ، گفت: از فردا(شنبه ٢٨ اردیبهشت) اتحادیه میهن تخم مرغ مرغداران را خریداری می کند.

تندباد در تهران/ احتمال رگبار باران در پایتخت

به دنبال وقوع تندباد در غالب نقاط تهران براساس اعلام سازمان هواشناسی گفت: وزش باد شدید تا یکی دو ساعت دیگر در تهران ادامه خواهد داشت.