معاون بنیاد شهید :خسارت ایثارگران سیل‌زده جبران می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید کشور گفت: ۲۵۰۰ نفر از ایثارگران سیل‌زده هستند.مطالب مرتبط

برگزاری دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران با حضور رئیس جمهوری و نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود.

دوازدهمین کنگره تجلیل از ایثارگران خرداد ماه برگزار می ‌شود

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران با حضور رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌ شود.

رضایت ایثارگران از میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران

مدیرکل دفتر ارتباطات و مراجعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از رضایت مراجعان از میز خدمت بنیاد بر اساس نظرسنجی صورت گرفته خبر داد.

فعالیت‌های فرهنگی با نگاهی نوگرایانه انجام شوند

نشست هم‌اندیشی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با مدیرکل و رؤسای ادارات اداره کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با محوریت بررسی فعالیت‌ها، اقدامات و انتظارات موجود برگزار شد.

‌دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید اعلام کرد: دوازدهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران با حضور رییس جمهوری و نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید برگزار می شود.

شهیدی:بیش از ۴۵ هزار نفر از ایثارگران در سال ۱۳۹۷ وام مسکن دریافت کرده‌اند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سال گذشته از حدود ۵۰ هزار نفر از افراد معرفی شده به بانک‌ها مجموعاً ۴۵ هزار و ۶۲۳ نفر از ایثارگران عزیز وام مسکن دریافت کرده‌اند.

ماموریت آموزشی فرزندان شهدا هنوز حل نشده است

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید درباره آخرین وضعیت ماموریت آموزشی فرزندان شهدا و ایثارگران بالای ۲۵ درصد گفت: متاسفانه با وجود پیگیری های بنیاد شهید این موضوع هنوز به نتیجه نرسیده است.

ساماندهی موزه شهدا از اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار کرد: ساماندهی و توسعه بهره برداری از موزه با استفاده از ظرفیت تشکل‌ها و گروه‌های مردم نهاد، افزایش بازدید و برگزاری اردوهای هدفمند با هدف پیوند مردم با موزه‌های شهدا در سراسر کشور ضروری است.

پرداخت وام مسکن به بیش از ۴۵ هزار نفر از ایثارگران در سال ۱۳۹۷

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در سال گذشته از حدود ۵۰ هزار نفر از ایثارگران معرفی شده به بانک‌ها مجموعاً ۴۵ هزار و ۶۲۳ نفر وام مسکن دریافت کرده اند.

قتل پدر شهید بهشهری در دست بررسی است

ساری - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با تایید قتل پدر یک شهید در شهرستان بهشهر ، گفت که پرونده این قتل به صورت همه جانبه در دست بررسی است.

قتل پدر شهید بهشهری در دست بررسی است

ساری - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با تایید قتل پدر یک شهید در شهرستان بهشهر، گفت که پرونده این قتل به صورت همه جانبه در دست بررسی است.

مشکلات جامعه ایثارگری قم در دست پیگیری است

قم-ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم گفت: تجلیل از ایثارگران و حل مشکلات مختلف آن‌ها اقدام پسندیده‌ای است که در سطح استان و با تأکید استاندار قم جاری و سازی شده است.

پرداخت معوقات درمانی ایثارگران خراسان رضوی تا پایان سال۹۷

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: مطالبات درمانی ایثارگرانی که تا پایان سال ۱۳۹۷ اسناد درمانی خود را تحویل دادند، پرداخت و تسویه شد.

ساماندهی موزه شهدا از اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است

مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید گفت: ساماندهی موزه با استفاده از ظرفیت تشکل‌ها و گروه های مردم نهاد با هدف پیوند مردم با موزه های شهدا در سراسر کشور ضروری است.

معوقات درمانی ایثارگران خراسان رضوی تا پایان سال97 پرداخت شد

مشهد- ایرنا- معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: مطالبات درمانی ایثارگرانی که اسناد درمانی تا پایان سال 1397 خود را تحول بیمه دی دادند، توسط این بیمه پرداخت و تسویه شد.

2100 میلیارد ریال برای جبران خسارت سیل همدان اختصاص یافت

همدان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان گفت: با تصویب هیات وزیران 2 هزار و 100 میلیارد ریال کمک بلاعوض برای جبران خسارت و بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده ناشی از سیل این استان اختصاص یافت.

2100 میلیارد ریال برای جبران خسارت سیل همدان اختصاص یافت

همدان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی همدان گفت: با تصویب هیات وزیران 2 هزار و 100 میلیارد ریال کمک بلاعوض برای جبران خسارت و بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده ناشی از سیل این استان اختصاص یافت.

تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و فنی حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد منعقد شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای سند راهبردی مهارت و فناوری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تفاهم نامه همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان منعقد شد.

محفل روایتگری عملیات رمضان در شاهرود

محفل روایتگری با موضوع "عملیات رمضان" با حضور خانواده معظم شهدا، رزمندگان و ایثارگران در بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهرود برگزار شد.

آئین بزرگداشت خبرنگار شهید دفاع مقدس در مسجدسلیمان برگزار می‌شود

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مسجدسلیمان از برگزاری آئین بزرگداشت خبرنگار شهید علی اکبر قاسمی‌پور از شهدای دفاع مقدس این شهرستان خبر داد.