نشست بررسی مصحف منسوب به امام علی(ع) نسخه آستان قدس رضوی در نمایشگاه قرآن

نشست بررسی مصحف منسوب به امام علی(ع) نسخه آستان قدس رضوی، که به تازگی رونمایی شده است، شامگاه ۲۴ اردیبهشت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور مرتضی توکلی، مدیر تحقیقات مرکز طبع و نشر برگزار شد.مطالب مرتبط

نشست بررسی مصحف منسوب به امام علی(ع) نسخه آستان قدس رضوی در نمایشگاه قرآن

نشست بررسی مصحف منسوب به امام علی(ع) نسخه آستان قدس رضوی، که به تازگی رونمایی شده است، شامگاه ۲۴ اردیبهشت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور مرتضی توکلی، مدیر تحقیقات مرکز طبع و نشر برگزار شد.

بررسی مصحف منسوب به امام علی (ع) در نمایشگاه قرآن

مشارکت در وقف و نذر قرآنی توسط غرفه آستان قدس رضوی

معاون مرکز قرآنی آستان قدس رضوی با تاکید بر این موضوع که طرح نذر بهشتی ویژه وقف قرآنی در نمایشگاه قرآن از سوی استان قدس رضوی برگزار می‌شود گفت: در این طرح فرد به هر مبلغی که بخواهد می‌تواند در وقف و نذر قانی آستان قدس رضوی شرکت کند.

عرضه دو هزار مصحف قرآنی برای وقف در نمایشگاه قرآن

در شانزدهمین نمایشگاه قرآن وعترت دوهزار مصحف قرآنی برای وقف عرضه شده است.

51 نسخه نفیس شاهنامه در گنجینه آستان قدس رضوی نگهداری می شود

مشهد-ایرنا- رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: 51 نسخه خطی و چاپ سنگی نفیس از شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی در کتابخانه و موزه آستان قدس رضوی محفوظ است که برخی از آنها مصورطرحهای مینیاتوری است.

عرضه ۲ هزار مصحف قرآنی برای وقف در نمایشگاه قرآن اصفهان

دو هزار مصحف قرآنی برای وقف در نمایشگاه قرآن و عترت استان اصفهان عرضه می شود.

کتابخانه‌های آستان قدس رضوی میلاد امام حسن (ع) را گرامی داشتند

کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در سطح مشهد و شهرستان‌ها، سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) را با برگزاری نمایشگاه مناسبتی گرامی داشتند.

تاکید بر محوری بودن مساله فلسطین در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

نشست «قرآن، فلسطین و مسئله مقاومت» در بخش بین‌الملل بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مصلای حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد. در این نشست محمود واعظی مدیر بخش بین‌الملل نمایشگاه، لاله افتخاری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و چهره سرشناس حوزه مط

ارائه بیش از 600 عنوان کتاب به‌نشر در نمایشگاه قرآن مشهد

موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی با حضور در نمایشگاه بین‌المللی قرآن مشهد بیش از 600 عنوان کتاب و تازه‌های به نشر را در معرض نمایش عموم قرار داده است.

مصداق‌های امر به معروف و نهی از منکر در نمایشگاه قرآن بررسی شد

دومین نشست از سلسله‌نشست‌های غرفه امر به معروف و نهی از منکر، با موضوع «بسترها و موانع امر به معروف مردم توسط مسئولان در سیاست و اقتصاد» با حضور ابراهیم رزاقی- اقتصاددان و حسین کنعانی مقدم-دبیر کل حزب سبز ایران در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

غرفه "طرح شباب الرضا(ع) " در نمایشگاه قرآن مشهد برپا شد

به همت مرکز قرآن کریم سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی، غرفه "طرح شباب‌الرضا(ع)" در چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد برپا شد.

نمایش آثار استادان خوشنویس در نمایشگاه قرآن مشهد

منتخب آثار قرآنی استادان مطرح خوشنویسی مشهد به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی در چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت این شهر به نمایش در آمد.

جزئیات نشست های تخصصی در نمایشگاه قرآن اعلام شد

نشست‌های تخصصی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از امروز ۲۳ اردیبهشت‌ماه، آغاز و در اولین نشست به تحلیل محتوای مفاهیم قرآنی پرداخته می‌شود.

دوره کامل کتابت قرآن کریم در نمایشگاه قرآن مشهد به نمایش درآمد

مشهد- ایرنا- مسئول غرفه سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: دوره کامل کتابت قرآن کریم از قرن اول تا 14 هجری قمری در غرفه این سازمان در محل چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد به نمایش درآمده است.

نشست سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه قرآن برگزار شد

یک مدرس حوزه و دانشگاه در نشستی تخصصی در نمایشگاه قرآن کریم موضوع «سبک زندگی اسلامی با تکیه بر آیات قرآنی» را مورد بررسی قرار داد.

آثار استادان خوشنویسی مشهد در نمایشگاه قرآن به نمایش درآمد

مشهد- ایرنا- مدیرعامل موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی گفت: منتخب آثار قرآنی استادان خوشنویسی مشهد در طول روزهای برگزاری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد در قالب هشت نمایشگاه در غرفه این موسسه به نمایش در آمده است.

اهدای یک نسخه قرآن حرم رضوی در اِزای سه نسخه فرسوده

خانه کتاب در قاب نمایشگاه قرآن

تهران - ایرنا - موسسه خانه کتاب با نشست‌های تخصصی، کارنامه نشر قرآنی و نمایشگاه قرآن‌های چاپی ایران در چهل سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حاضر ‌شد.

نشست مهدویت در نمایشگاه قرآن البرز برگزار شد

کرج - ایرنا - رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اعلام کرد: نشست مهدویت با موضوع امام زمان (عج) در حاشیه جشنواره قرآنی این استان برگزار شد.

حضور آستان قدس عباسی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن

بخش امور معارف اسلامی و انسانی آستان قدس عباسی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران حضور یافت.