برندگان نشان عالی فردوسی معرفی شدند

برندگان نشان عالی فرهنگی و هنری فردوسی معرفی شدند.مطالب مرتبط

برندگان نشان عالی فردوسی معرفی شدند

برندگان نشان عالی فرهنگی و هنری فردوسی معرفی شدند.

جشن نشان عالی فردوسی در مشهد برگزار شد

مشهد- ایرنا- ششمین دوره جشن نشان عالی فرهنگی – هنری فردوسی شامگاه سه شنبه به اعطای نشان به چهار هنرمند و فردوسی شناس ایرانی و روسی برگزار شده است.

نشان عالی فردوسی به چهار هنرمند و نویسنده در مشهد اعطا شد

مشهد- ایرنا- نشان عالی فرهنگی – هنری فردوسی در ششمین دوره از برگزاری آن شامگاه سه شنبه طی مراسمی به چهار هنرمند و فردوسی شناس ایرانی و روسی اعطا شد.

«‌آدم‌های معمولی»‌ کتاب سال بریتانیا شد

برندگان شاخه‌های مختلف جوایز کتاب سال بریتانیا در حالی معرفی شدند که رمان «‌آدم‌های معمولی»‌ به عنوان برنده بزرگ این دوره از جوایز انتخاب شد.

نام و نشان «فردوسی»

برندگان جوایز تلویزیونی بفتا 2019 مشخص شدند؛ Killing Eve بهترین سریال سال

شاهنامه فردوسی نامه ماندگاری مرز پرگهر ایران است

مشهد - ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: شاهنامه فردوسی نامه ماندگاری مرز پرگهر ایران و جاودانگی پهلوانان و پاکانی است که نام و نشان خود را میراث هر ایرانی کرده اند تا جهان بر آستان قامت استوار و پرغرور آنان سر

شاهنامه فردوسی نامه ماندگاری مرز پرگهر ایران است

مشهد- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: شاهنامه فردوسی نامه ماندگاری مرز پرگهر ایران و جاودانگی پهلوانان و پاکانی است که نام و نشان خود را میراث هر ایرانی کرده اند تا جهان بر آستان قامت استوار و پرغرور آنان سر

فردوسی، احیاگر زبان فارسی است

قائم مقام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: فردوسی به عنوان احیاگر زبان فارسی است و به نوعی در دوره بعد از فردوسی، ادبیات فارسی وامدار این حکیم است.

فردوسی میزبان نمایشگاه جشنواره عکس شاهنامه

نمایشگاه دومین جشنواره ملی عکس شاهنامه به مناسبت ۲۵ اردیبهشت ماه روز بزرگداشت فردوسی در آرامگاه فردوسی برگزار می‌شود.

معرفی مسئول جدید دبیرخانه شورای عالی حوزه

در مراسمی با حضور اعضای شورای عالی حوزه های علمیه ، مسئول جدید دبیرخانه این شورا معرفی شد.

نمایندگان ایران در مسابقات جهانی قرآن معرفی شدند

نمایندگان کشورمان به مسابقات بین‌المللی کشورهای امارات، الجزایز، ترکیه و اردن معرفی شدند.

بزرگداشت روز فردوسی در گرگان برگزار شد

گرگان - ایرنا - مراسم بزرگداشت روز شاعر نامی ابوالقاسم فردوسی طوسی با موضوع جغرافیای استان گلستان در شاهنامه فردوسی با حضور جمعی از اعضای انجمن شعر و ادب گرگان در تالار فخر الدین اسعد این شهر برگزار شد.

پنج واحد صنفی متخلف در البرز به تعزیرات معرفی شدند

قزوین - ایرنا - متصدیان پنج واحد عرضه فرآورده‌های خامی دامی در شهر الوند به علت رعایت نکردن ضوابط بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

برگزیدگان آکادمی پورناظری معرفی شدند/ انتخاب سه پدیده

اسامی هنرمندان برگزیده نخستین دوره فراخوان ملی حمایت از استعدادهای درخشان موسیقی آکادمی پورناظری توسط هیأت داوران این رویداد معرفی شدند.

فاز اول بهسازی جلوخان آرامگاه فردوسی رونمایی شد

مشهد- ایرنا- همزمان با 25 اردیبهشت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی فاز اول بهسازی جلوخان آرامگاه فردوسی در مشهد به بهره برداری رسید.

فاز اول بهسازی جلوخان آرامگاه فردوسی رونمایی شد

مشهد- ایرنا- همزمان با 25 اردیبهشت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی فاز اول بهسازی جلوخان آرامگاه فردوسی در مشهد به بهره برداری رسید.

افتتاح ۶۰ درصد از جلوخان آرامگاه فردوسی در روز پاسداشت زبان پارسی

رئیس کمیسیون توسعه و عمران توس از افتتاح ۶۰ درصد از پروژه جلوخان آرامگاه فردوسی همزمان با روز ملی فردوسی در روز 25 اردیبهشت‌ ماه خبر داد.

قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان معرفی شدند

مراسم انتخاب قهرمان قهرمانان ورزش استان گلستان شامگاه پنج‌شنبه با معرفی نفرات برتر ورزش استان در گرگان پایان یافت و پرهام مقصودلو و سردار آزمون به عنوان برترین ورزشکاران استان معرفی شدند.

یادمانهای رستم و رخش و نبرد رستم و اژدها در مشهد رونمایی شدند

مشهد- ایرنا- همزمان با روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی و پاسداشت زیان فارسی، یادمانهای دائمی 'رستم و رخش' و 'نبرد رستم و اژدها'، عصر چهارشنبه با حضور شهردار مشهد، اعضای شورای اسلامی و جمعی از هنرمندان و فردوسی پژوهان در ابتدای بولوار شاهنامه این شهر رو