روحانی: بی تردید با ایستادگی و مقاومت از این مرحله عبور خواهیم کرد
مطالب مرتبط

روحانی: بی تردید با ایستادگی و مقاومت از این مرحله عبور خواهیم کرد

روحانی: با وحدت و مقاومت، آمریکا ،‌ رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه را شکست می‌دهیم

رئیس جمهور با بیان اینکه شهیدان و جانبازان، گواهان صادق تاریخ عزت، سربلندی و ایستادگی ملت هستند، تأکید کرد: دفاع مقدس تنها تاریخ پر فراز و نشیب 8 ساله نیست، بلکه فرهنگ ایثار، رشادت، ایستادگی و مقاومت است.

امروز نیاز به ایستادگی و مقاومت داریم

رئیس جمهور با بیان اینکه شهیدان و جانبازان، گواهان صادق تاریخ عزت، سربلندی و ایستادگی ملت هستند، تأکید کرد: دفاع مقدس تنها تاریخ پر فراز و نشیب ۸ ساله نیست، بلکه فرهنگ ایثار، رشادت، ایستادگی و مقاومت است.]]>

روحانی:‌ صدای ذلت و تسلیم از ایران و ملت بلند نخواهد شد

رئیس‌جمهور با بیان این که شهیدان و جانبازان، گواهان صادق تاریخ عزت، سربلندی و ایستادگی ملت هستند، تأکید کرد: دفاع مقدس تنها تاریخ پر فراز و نشیب ۸ ساله نیست، بلکه فرهنگ ایثار، رشادت، ایستادگی و مقاومت است.

امام جمعه زاهدان: حماسه سوم خرداد، درس ایستادگی و مقاومت آموخت

حماسه سوم خردادماه درس مقاومت و ایستادگی را به ملت ایران اسلامی آموخت.

عصبانیت استکبار از مقاومت و ایستادگی ملت ایران

امام جمعه لیکک؛ مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی دلیل عصبانیت و سردرگمی آمریکا و استکبار جهانی است.

خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران است

ساری - مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران است گفت: برنامه‌های مختلفی برای سالروز آزادسازی خرمشهر طراحی شده است.

آزادسازی خرمشهر ترجمان اراده ملی، مقاومت و ایستادگی است

ستادکل نیروهای مسلح آزادسازی خرمشهر را یکی از نقاط عطف تاریخ جنگ هشت‌ساله تحمیلی و ترجمان اراده ملی و تجلی مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام دانست.

روحانی: صدای ذلت و تسلیم از ایران ما بلند نخواهد شد

تهران- ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری با تاکید براینکه صدای ملت ما در سراسر جهان صدای ایستادگی و مقاومت است، گفت: صدای ذلت و تسلیم از سرزمین و از ایران ما بلند نخواهد شد.

امام جمعه زاهدان: رمز پیروزی بر مشکلات مقاومت است

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: همانطور که مقاومت و ایستادگی رمز پیروزی مردم و رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی بود امروز نیز می توان با ایستادگی با اقتدار در مسیر توسعه حرکت کرد.

آزاد سازی خرمشهر ترجمان اراده ملی و مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام

ستاد کل نیروهای مسلح در آستانه فرا رسیدن سوم خرداد ،در بیانیه ای آزاد سازی خرمشهر را یکی از نقاط عطف تاریخ جنگ هشت ساله تحمیلی و ترجمان اراده ملی و تجلی مقاومت و ایستادگی رزمندگان اسلام دانست.

مقاومت و ایستادگی رمز موفقیت نظام اسلامی است

تربت حیدریه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان را رمز بقا، ثبات و موفقیت نظام اسلامی دانست و گفت: نظام اسلامی هیچگاه در برابر زیاده خواهی های سران استکبار سکوت نخواهد کرد.

تنها راه مقابله با دشمن ،ایستادگی و مقاومت است

آیت الله مدرسی بر ایستادگی ومقاومت ملت برای مقابله با دشمن تاکید کرد.

فتح خرمشهر نماد مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان است

سرایان- امام جمعه سرایان گفت: سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر نماد مقاومت،ایستادگی و پیروزی ملت ایران در برابر دشمنان است.

امام جمعه مراغه: وجود روحیه مقاومت موجب عقب نشینی آمریکا شده است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم ایستادگی در برابر توطئه های دشمنان گفت: وجود روحیه مقاومت و ایستادگی ملت ایران، زمینه ساز عقب نشینی آمریکا از مواضع قبلی خود در زمینه تقابل نظامی با کشورمان شده است.

گزینه قطعی ملت ما در مقابل دشمن مقاومت است

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه کنگاور گفت: تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.

فتح خرمشهر نماد مقاومت ملت در برابر استکبار است

اصفهان - ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان گفت: فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس، نماد مقاومت، ایستادگی، وحدت، ایثار و شهادت رزمندگان و ملت ایران در برابر استکبار جهانی بوده است.

خطیب جمعه یزد : ایستادگی در برابر دشمنان رمز موفقیت و پیروزی ملت ایران

امام جمعه یزد با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب: گزینه ملت ما در برابر آمریکا تنها گزینه مقاومت و ایستادگی است.

آزادی قدس به روایت «نجبای عراق»+ فیلم

گروه مقاومت اسلامی عراق با عنوان جنبش نجبا و با رهبری شیخ اکرم کعبی همچنان نبض مقاومت عراق و دفاع از حرم اهل بیت(س) در سوریه را به دست گرفته و در این راه ایستادگی می‌کند.

مردم ایران دست از مقاومت بر نخواهند داشت/آزادی خرمشهر با جهادگری

شیراز _ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: دشمنان فکر می کنند با تحمیل شرایط اقتصادی، ملت ایران دست از مقاومت و ایستادگی خواهند کشید که چنین نخواهد شد.