عادل آذر: انحرافاتی در نحوه افزایش حقوق‌ها وجود دارد/ جمع‌بندی ابهامات تا هفته دیگر
مطالب مرتبط

عادل آذر: انحرافاتی در نحوه افزایش حقوق‌ها وجود دارد/ جمع‌بندی ابهامات تا هفته دیگر

ابهامات افزایش حقوق ها در نشست سه جانبه بررسی شد

تهران- ایرنا- رییس دیوان محاسبات کل کشور از برگزاری نشست سه جانبه بین دیوان محاسبات، سازمان امور استخدامی و مجلس برای بررسی و حل و فصل ابهامات در افزایش حقوق ها خبر داد.

بررسی نحوه اعمال افزایش حقوق‌ها

نحوه محاسبه و اعمال افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق بگیر یکشنبه در کمیسیون برنامه مجلس بررسی می‌شود

پیگیری ابهامات افزایش حقوق‌ها

رئیس دیوان محاسبات کل کشور از برگزاری نشست سه جانبه برای حل و فصل ابهام افزایش حقوق‌ها خبر داد

گزارش دیوان محاسبات درباره‌ نحوه افزایش حقوق‌ها هفته آینده به کمیسیون بودجه ارائه می‌شود

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که گزارش دیوان محاسبات درباره‌ نحوه افزایش حقوق کارمندان در سال ۹۸ هفته آینده به این کمیسیون ارائه خواهد شد.

نحوه ترمیم «حقوق» بازنشستگان کشوری

طی روزهای گذشته، تعدادی از بازنشستگان کشوری با درجه استادی و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها در تماس با ایسنا، از عدم افزایش ۱۸ درصدی حقوق خود گلایه داشتند که صندوق بازنشستگی کشوری در همین راستا توضیحاتی پیرامون نحوه افزایش حقوق این گروه ارائه داد.

دانشجومعلمان مشمول افزایش حقوق سال 98 می‌شوند + مستندات قانونی

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: قوانین متعددی وجود دارد که بر این واقعیت دلالت دارد که دانشجو معلمان ومتعهدین دبیری باید مانند سایر فرهنگیان از مزایای افزایش حقوق بهره‌مند شوند که برای تنویر افکار عمومی به نمونه‌ای از مستندات اشاره می‌شود.

بررسی ابهامات افزایش حقوق‌ها در نشست سه جانبه

رئیس دیوان محاسبات کل کشور از برگزاری نشست سه جانبه بین دیوان محاسبات، سازمان امور استخدامی و نمایندگان برای حل و فصل ابهام پیرامون افزایش حقوق ها خبر داد.

وجود انحرافات اخلاقی در مدارس / دولت نظارت بیشتری کند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه در مهدکودک و مدارس کشور، انحرافاتی وجود دارد که دولت باید دقت و نظارت بیشتری کند.

فلسفه مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کاهش فاصله بین دریافتی ها بود

تهران- ایرنا- « علی مطهری» نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد نحوه افزایش حقوق توسط دولت گفت: فلسفه مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کاهش فاصله بین دریافتی ها بود.

همسان سازی حقوق بازنشسته ها اجرایی شود

تهران-ایرنا- تعدادی از نمایندگان مجلس در تذکراتی ضمن انتقاد از اجرایی نشدن مصوبه مجلس در خصوص افزایش حقوق و نظام رتبه بندی معلمان؛ بر همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کردند.

بررسی موضوع افزایش حقوق‌ها؛ هفته آینده

عضو هیئت رئیسه مجلس: مجلس هفته آینده موضوع افزایش حقوق‌ها را بررسی و با هر گونه تخلف برخورد می‌کند

شیوه های اجرایی طرح استانی شدن انتخابات دارای ابهامات است

کدخدایی گفت: شیوه های اجرایی طرح استانی شدن انتخابات دارای ابهامات است. به نظر می رسد در مواردی حقوق رای دهندگان و نامزدها نادیده گرفته شده و ناقض عدالت انتخاباتی است.

افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق شامل همه معلمان نمی‌شود

بار دیگر شیوه‌های متنوع جذب معلمان توسط آموزش و پرورش چالش ایجاد کرد و این بار در اعتراض معلمان به عدم افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق خود را نشان داد.

فرماندار: 2 طرح کتابخانه ای هفته دولت در بروجرد به بهره برداری می رسد

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: 2 طرح کتابخانه ای با پیشرفت بالای 90 درصد در این شهرستان وجود دارد که براساس زمان بندی مشخص شده هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد.

اعتراض معلمان به عدم افزایش 400 هزار تومانی حقوق + سند

معلمان جدید‌الاستخدام نسبت به عدم اعمال قانون مصوب مجلس برای افزایش 400 هزار تومانی حقوق اعتراض دارند در همین رابطه آموزش‌وپرورش از خطا در صدور احکام و اصلاح آن در این هفته خبر می‌دهد.

تامین اجتماعی یک ماه حقوق به مستمری‌بگیران نپرداخته؟

مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران به این پرسش که "چرا پرداخت حقوق بازنشستگان در هر ماه با تأخیرهایی روبرو می‌شود و ابهاماتی وجود دارد که تأمین اجتماعی با جابه جایی تاریخ پرداخت‌ها یک ماه از حقوق افراد را در یک سال گذشته نپرداخته است" توضیحاتی ارائه و عدم پرد

چگونه ریسک سرمایه‌گذاری‌ را کم کنیم؟

عضو سابق شورای عالی بورس با اشاره به مزایای رتبه‌بندی شرکت‌ها از نظر ریسک، اظهار کرد: با رتبه‌بندی انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری که در بورس وجود دارد و همچنین رتبه‌بندی شرکت‌های مختلف، مردم از مقدار ریسک و بازده‌ها آگاهی می‌یابند و می‌توانند با اطمینان بیش

افزایش حقوق شامل کلیه کارکنان می‌شود

افزایش حقوق ۴۰۰ هزار تومانی شامل همه دستگاه‌های دولتی؛ که به شکل قانونی حقوق بگیرهستند، می‌شود

بی معنایی یا معنادار بودن نحوه‌ای از وجود بشر است

بنایی قطب آبادی در تعریف معنا گفت: ما هرگز در بودن محض نیستیم. ما همواره به نحوی هستیم، پس می‌توانیم بگوییم بی معنایی یا معنا دار بودن نحوه‌ای از وجود بشر است.