وام نوسازی و بهسازی مسکن روستایی ۴۰ میلیون شد

شورای پول و اعتبار طی دو مصوبه، افزایش سقف فردی «تسهیلات یارانه‌ای قابل اعطا بابت بازسای و نوسازی اماکن مسکونی روستایی» به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال و نیز «تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی» به ۵۰۰ میلیون ریال را تصویب کرد.مطالب مرتبط

شیوه نامه اعطای تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن ابلاغ شد

رشت - ایرنا - معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی گیلان از ابلاغ شیوه نامه اعطای تسهیلات کم بهره مشارکت مدنی و ودیعه اسکان موقت برای بهسازی و نوسازی مسکن در سالجاری خبر داد.

۱۵ پروژه بهسازی و نوسازی شهری در خراسان شمالی اجرا می‌شود

بجنورد- سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: امسال ۱۵ پروژه بهسازی و نوسازی شهری در سه شهر این استان اجرا می‌شود.

مقاوم‌سازی ۳.۲ میلیون خانه روستایی در کشور

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: نیمی از مسکن‌های روستایی در کشور با همت و تلاش بنیاد مسکن مقاوم‌سازی شده است.

تسهیلات کم بهره و بلاعوض نوسازی و بهسازی منازل سیل زدگان

تسهیلات کم بهره و بلاعوض نوسازی و بهسازی منازل آسیب دیده از سیل خراسان شمالی، پرداخت می‌شود.

آغاز نوسازی 520 واحد مسکونی در محله سیروس/ امکان افزایش وام ودیعه مسکن به 30 میلیون تومان وجود دارد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر مردم تحمل چند درصد افزایش سود وام ودیعه مسکن را داشته باشند سقف این وام می‌تواند به 30 میلیون تومان هم برسد.]]>

افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی

سقف تسهیلات مسکن روستایی به چهل میلیون تومان افزایش یافت.

17میلیارد ریال به بهسازی معابر مسکن مهر ممسنی اختصاص یافت

شیراز-ایرنا- فرماندار شهرستان ممسنی گفت: با پیگیری های انجام شده، 17 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، آسفالت مسیرها و معابر منتهی به مسکن مهر شهر ممسنی اختصاص یافت.

نیمی از مساکن روستایی مقاوم است؛ اعطای 40 میلیون برای هر مسکن

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: با اقدامات دولت در سال های اخیر نیمی از مساکن روستایی در کشور مقاوم سازی شده است.

معاون وزیر: 500میلیون ریال تسهیلات برای نوسازی مسکن پرداخت می شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 500 میلیون ریال تسهیلات به افرادی که در کلانشهرها و مراکز استان ها قصد نوسازی واحد مسکونی خود را که در بافت فرسوده داشته باشند، پرداخت می شود.

معاون وزیر: 500میلیون ریال تسهیلات برای نوسازی مسکن پرداخت می شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: 500 میلیون ریال تسهیلات به افرادی که در کلانشهرها و مراکز استان ها قصد نوسازی واحد مسکونی خود را که در بافت فرسوده داشته باشند، پرداخت می شود.

اعطای تسهیلات بهسازی و بازسازی مسکن به افزون بر چهارهزار خانوار

امسال به افزون بر چهارهزار خانوار تسهیلات بهسازی و بازسازی مسکن اعطا می شود.

غار تاریخی گلستان "نیر" بهسازی می‌شود

فرماندار نیر از اختصاص ۴۰۰ میلیون ریال برای بهسازی غار تاریخی گلستان خبر داد.

350 منزل روستایی خراسان شمالی در معرض رانش است

بجنورد- ایرنا- معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: 350 واحد مسکونی در روستاهای استان به علت حادثه های رانش زمین و یا سنگ افتان، در معرض خطر است.

4150 خانوارچهارمحال و بختیاری مشمول دریافت تسهیلات مسکن شدند

شهرکرد-ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: با تمهیدات دولت 4 هزار و 150 خانوار روستایی و شهرهای کوچک، مشمول دریافت وام مسکن کم بهره شدند.

8200 واحد مسکونی در استان اصفهان بر اثر سیل خسارت دید

معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: 8200 واحد مسکونی شهری و روستایی در استان اصفهان در اثر سیل امسال، خسارت دیدند که به زودی تسهیلات و وام‌های بلاعوض به آنها پرداخت می‌شود.

کمک جدید دولت به بانک عامل مسکن/ مصوبه‌ای که سه بار اصلاح شد

هیئت دولت در مصوبه جدیدی مقرر کرد تا مابه‌التفاوت نرخ سود تسهیلات مسکن مهر شهری و روستایی با نرخ سود تسهیلات مصوب شورای پول و اعتبار تا پایان سال ۹۵ به عنوان درآمد بانک عامل مسکن منظور شود.

تکمیل پرونده بیش از ۵۶هزار واحد مسکونی خسارت دیده سیل برای دریافت تسهیلات

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و دبیر کمیته نوسازی و بازسازی قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده اعلام کرد: مصوبه اخیر هیات وزیران خیلی از مشکلات بازسازی و نوسازی در مناطق سیل‌زده را حل کرد و به موجب این تصویب‌نامه مبلغ ۲۹ هزار و ۱۳۰ میلیارد

اختصاص تسهیلات به تمامی بناهای واقع در بافت فرسوده

وام‌های بهسازی و نوسازی بافت فرسوده به کلیه پهنه‌های بافت فرسوده مصوب ۲۸ شهر استان فارس که عموما شهر‌های مرکز شهرستان است تعلق می گیرد.

بیت آیت الله حائری و معابر اطراف آن در میبد بهسازی می شود

یزد - ایرنا - فرماندار میبد گفت: طرح بهسازی بیت آیت الله حائری موسسه حوزه علمیه قم و نیز معابر اطراف بیت در این شهر و احداث سالن ورزشی با 2 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار پیگیری شد که با اختصاص یک میلیارد تومان دیگر یک سالن به فضاهای ورزشی شهرستان افزو

پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گلستان تشکیل شد

سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه ارزیابی 17 هزار 800 واحد مسکونی خسارت دیده از سیلاب استان انجام شده است، گفت: پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی استان تشکیل شده است و 5 هزار و 482 پرونده به بانک‌های عامل ارائه شده است.