سفیر پیشین آمریکا در امارات و مصر: تحریم، ایرانیان را به زانو در نمی آورد

نیویورک - ایرنا - سفیر پیشین آمریکا در امارات عربی متحده، پیش فرض های مقامات دولت ترامپ درباره مردم ایران را نادرست دانست و تاکید کرد: تحریم ، ایرانیان را به زانو در نمی آورد و هرگونه اقدام نظامی برای مال و جان آمریکایی ها هزینه زا است.مطالب مرتبط

سفیر پیشین آمریکا در امارات و مصر: تحریم، ایرانیان را به زانو در نمی آورد

نیویورک - ایرنا - سفیر پیشین آمریکا در امارات عربی متحده، پیش فرض های مقامات دولت ترامپ درباره مردم ایران را نادرست دانست و تاکید کرد: تحریم ، ایرانیان را به زانو در نمی آورد و هرگونه اقدام نظامی برای مال و جان آمریکایی ها هزینه زا است.

توکل به خدا و استقامت تنها راه به زانو درآوردن آمریکا است

یزد ـ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: تنها راه به زانو درآوردن آمریکا، توکل به خدا و استقامت است زیرا مذاکره و تاکید برای برداشتن تحریم‌ها، دشمن را جری‌تر می‌کند.

سفیر امارات در آمریکا با هیئت اسرائیلی ملاقات کرد

منابع آگاه فاش کردند که سفیر امارات در واشنگتن با یک هیئت رژیم صهیونیستی دیدار کرده است.

گفت وگوی سفیر امارات در واشنگتن با هیات صهیونیستی

تهران – ایرنا – منابع خبری روز یکشنبه گزارش دادند: «یوسف العتیبه» سفیر امارات متحده عربی در آمریکا با یک هیات از رژیم صهیونیستی دیدار و گفت وگو کرده است.

دیپلمات چینی: هیچ تحریمی ایران را از پا در نمی آورد

پکن- ایرنا- سفیر پیشین چین در ایران و کارشناس مسایل خاورمیانه تاکید کرد: ایران کشوری متمدن با منابع متنوع است و هیچ گونه فشار و تحریمی نمی تواند ایران را از پا در آورد.

سفیر پیشین آمریکا در یمن، سفیر واشنگتن در بغداد می‌شود

سفیر آمریکا در عربستان پاسخ فوری به حادثه الفجیره را خواستار شد

سفیر آمریکا در ریاض، خواستار پاسخ فوری به حملات و عملیات خرابکارانه اخیر علیه چند کشتی در بندر الفجیره امارات شد.

تحریم‌ها ذره‌ای از محبت ایرانیان به اتباع خارجی نمی‌کاهد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به فرهنگ نوع‌دوستی ایرانیان و آموزه‌های دینی مسلمانان و خصوصا فرهنگ مردم استان سمنان گفت: تحریم‌ها ذره‌ای ازمهربانی و محبت ایرانیان به اتباع خارجی و خصوصا همزبانان افغان نمی‌کاهد.

تحریم های آمریکا علیه کاراکاس محکوم است

سفیر ونزوئلا در فلسطین تحریم های واشنگتن علیه کاراکاس و تبعات ناشی از این تحریم ها را محکوم کرد.

مقام پیشین امنیتی واشنگتن: مردم آمریکا از جنگ خسته شده‌اند

تهران - ایرنا - مشاور پیشین امنیت ملی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت، خستگی عموم مردم آمریکا از جنگ‌های طولانی ممکن است باعث توقف جنگ آمریکا در افغانستان شود.

ایران ازتأثیر تحریم های آمریکا براعضاء یونیدو انتقاد کرد

لندن – ایرنا – سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی مستقر در وین، از تاثیر تحریم های غیرقانونی و غیرمشروع یکجانبه آمریکا علیه برخی کشورهای درحال توسعه عضو سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) انتقاد کرد.

آمریکا با جنگ اقتصادی به دنبال جلوگیری از پیشرفت های ایران است

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار خوی گفت: امروز آمریکا و استکبار با جنگ اقتصادی و تحریم ها قصد به زانو در آوردن ایران را دارد و می خواهد از پیشرفت ایران در قدرت نظامی، سیاسی و اقتصادی در منطقه و جهان جلوگیری کند.

عادی‌سازی جدید... سفیر امارات در واشنگتن با هیئتی صهیونیستی دیدار کرد

سفیر امارات متحده عربی در پیروی از سیاست دولت متبوعش برای عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی، با هیئتی از این رژیم دیدار کرد.

مشاور روحانی هشدار داد: فریب ترام‍پ را نخورید!

مشاور رئیس جمهوری با اشاره به سیاست‌های دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا درباره ایران، تصریح کرد: او باید بداند ایرانیان در مقابل دوگانه یا جنگ یا تحریم می‌ایستند و کمر همت خود رابرای رفع همه تحریم‌ها می‌بندند.

سفیر ونزوئلا: تحریم‌های آمریکا مانع درمان کودکان نیازمند پیوند مغز استخوان شد

مصاحبه | سفیر کره‌جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم

سفیر کره جنوبی در تهران می‌گوید اعمال مجدد تحریم‌های آمریکا باعث شده سئول در تأمین میعانات گازی ایران که بهترین کیفیت در جهان را دارد، متحمل هزینه‌های زیاد شود.

سفیر جدید آمریکا در بغداد بزودی کار خود را آغاز می کند

بغداد - ایرنا - سرانجام پس از ماهها معرفی 'ماتیو تویللر' سفیر کنونی آمریکا در یمن، بعنوان سفیر جدید این کشور در بغداد، سنای آمریکا به وی رای اعتماد داد و وی بزودی کار خود را آغاز خواهد کرد.

عزیزی: تاج به وعده‌اش عمل کرد و یک برند جهانی را آورد/ برخی که فقط غر می‌زنند خسته نشدند؟

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به انتخاب ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: فدراسیون فوتبال کار بزرگی انجام داد و یک برند جهانی را به ایران آورد.

فتح‌الله‌زاده: کسی حق سوء استفاده از عکس و نام مجیدی را ندارد

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: در این شرایط که تحریم های ظالمانه‌ای علیه ما به وجود آمد، آقای تاج تحریم را شکست و کار بسیار بزرگ و عاقلانه‌ای انجام داد.

هشدار امنیتی آمریکا به شهروندان خود در امارات

تهران – ایرنا – منابع خبری روز چهارشنبه گزارش دادند که سفارت آمریکا در امارات متحده عربی از شهروندان این کشور خواسته تا به دلیل افزایش تنش های در منطقه هوشیار باشند.