فراکسیون ولایی مجلس مخالف تشکیل وزارت بازرگانی است
مطالب مرتبط

فراکسیون ولایی مجلس مخالف تشکیل وزارت بازرگانی است

مخالفت کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس با تشکیل وزارت بازرگانی

کارشناسان بر این باورند که تفکیک وزارت صنعت یک تصمیم خلق‌الساعه نبوده و بر این اساس کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس نیز با تشکیل مجدد وزارت بازرگانی مخالف است.

سخنگوی فراکسیون ولایی: به عملکرد مدیریت مجلس انتقاد داریم

سخنگوی فراکسیون ولایی با بیان این که این فراکسیون انتقاداتی را به عملکرد مدیریت مجلس وارد می‌داند در عین حال گفت که این فراکسیون در اقلیت است و امکان ایجاد تغییر را ندارد.

بررسی مطالبات فرهنگیان با حضور بطحایی در فراکسیون نمایندگان ولایی

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: این فراکسیون فردا با حضور وزیر آموزش و پرورش جهت بررسی مطالبات فرهنگیان تشکیل جلسه می‌دهد.

فراکسیون ولایی برای ریاست مجلس کاندیدا معرفی نمی‌کند

سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس گفت که این فراکسیون کاندیدایی برای ریاست مجلس در انتخابات هیئت رئیسه معرفی نمی‌کند.

فراکسیون ولایی کاندیدایی برای ریاست مجلس معرفی نمی‌کند

عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس گفت: طبق نظر مجمع عمومی، فراکسیون نمایندگان ولایی نامزدی برای ریاست مجلس معرفی نمی‌کند.

گزینه‌های نواب رئیسی فراکسیون ولایی تعیین شدند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: بنده و مصری گزینه‌های احتمالی نواب رئیسی فراکسیون نمایندگان ولایی هستیم.

«لاریجانی» گزینه فراکسیون‌های مستقلین و ولایی برای ریاست مجلس است

یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت که علی لاریجانی گزینه فراکسیون‌های مستقلین و ولایی برای ریاست مجلس است.

بررسی مطالبات فرهنگیان در فراکسیون ولایی

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی: مطالبات فرهنگیان در جلسه صبح فردای فراکسیون با وزیر آموزش و پرورش بررسی می‌شود

فراکسیون ولایی برای انتخابات هیئت رئیسه ائتلاف نمی‌کند / فهرست مستقل می‌دهیم

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تاکید کرد: این فراکسیون برای معرفی نامزدهای انتخابات هیئت رئیسه در سال چهارم کاری مجلس دهم با هیچ فراکسیون دیگری ائتلاف نمی‌کند و فهرست مستقل خواهد داشت.

فراکسیون ولایی نامزدی برای ریاست مجلس معرفی نمی‌کند

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی: برای جایگاه ریاست مجلس در انتخابات صبح فردای هیئت رئیسه مجلس نامزدی معرفی نمی‌کنیم و ائتلاف هم نخواهیم کرد

تصمیم تعدادی از اعضای فراکسیون ولایی مجلس درباره هیئت رئیسه

تعدادی از اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ظهر امروز نشستی با محوریت انتخابات هیئت رئیسه مجلس برگزار کردند.

مخالف تفکیک صمت و احیای وزارت بازرگانی هستم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط فعلی کشور، تمرکز در حوزه تولید و تجارت منطقی است؛ ولی تفکیک وزارت صمت و احیای وزارت بازرگانی، ضعف‌های زیادی ایجاد می‌کند و مشکلات دوباره زیاد می‌شود.

مستقلین برای ابقا لاریجانی درحال رایزنی هستند/انصراف حاجی بابایی

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین مجلس از رایزنی جدی این فراکسیون با فراکسیون‌های ولایی و امید بر سر ادامه ریاست لاریجانی در مجلس دهم خبر داد.

درپی ائتلاف برای هیئت رئیسه نیستیم

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس: این فراکسیون برای معرفی نامزدهای انتخابات هیات رئیسه در سال چهارم مجلس دهم با هیچ فراکسیون دیگری ائتلاف نمی‌کند.

تصمیم‌گیری شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی درباره‌ گزینه‌های احتمالی انتخابات هیات رییسه

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی از برگزاری جلسه شورای مرکزی فراکسیون برای بررسی نحوه ورود و گزینه‌های احتمالی در انتخابات هیات رئیسه آخرین سال دوره کاری مجلس دهم خبر داد.

فراکسیون زیست بوم فناوری و نوآوری در مجلس تشکیل شد

نماینده تهران در مجلس با اعلام خبر تشکیل فراکسیون زیست بوم فناوری و نوآوری، از انتخاب اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون خبر داد.

سعیدی: کمیته انتخابات هیات رییسه مجلس در فراکسیون امید تشکیل شد

سخنگوی فراکسیون امید از تشکیل کمیته انتخابات هیات رییسه مجلس در فراکسیون امید خبر داد و گفت: فراکسیون امید در خصوص هیئت رئیسه مجلس هنوز به جمع‌بندی نرسیده است؛ تا این لحظه برای هیچ یک از کرسی‌های هیئت رئیسه تصمیم خاصی نگرفته است.

معاون رئیس جمهوری: دولت با تشکیل وزارت بازرگانی موافق است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با بیان اینکه دولت با پیشنهاد نمایندگان مجلس برای تشکیل وزارت بازرگانی موافق است، گفت: هزینه‌هایی که تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت ممکن است داشته باشد، در مقایسه با فوایدی که برای کشور دارد، هزینه بالایی به

گزارش|گزینه‌های نهایی فراکسیون‌های مجلس برای هیئت‌رئیسه/رقابت جدی لاریجانی و عارف

علی لاریجانی از سوی فراکسیون مستقلان ولایی و محمدرضا عارف نیز از سوی فراکسیون امید به عنوان گزینه‌های نهایی رقابت بر سرِ کُرسی ریاست مجلس در سال آخر دوره دهم هستند.