یادداشت|جهت‌دهی مطالعات تاسیسات آب و فاضلاب با محوریت پدافند غیرعامل
مطالب مرتبط

یادداشت|جهت‌دهی مطالعات تاسیسات آب و فاضلاب با محوریت پدافند غیرعامل

مدیر کل جدید پدافند غیرعامل معارفه شد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل در شرایط فعلی استان و کشور تاکید کرد: تبدیل پدافند غیرعامل به فرهنگ عمومی جامعه تلاش مثبتی بوده که مجموعه مدیریت استان روی آن تاکید داشته است.

مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استان کرمانشاه معرفی شد

کرمانشاه- ایرنا- غلامرضا مرتضوی روز چهارشنبه طی مراسمی با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه به عنوان مدیرکل جدید پدافند غیرعامل استان معرفی و از خدمات علیرضا حیدری مدیر سابق کل سابق پدافند غیرعامل تقدیر شد.

سازمان های مردم نهاد باید در حوزه پدافند غیرعامل فعال شوند

آموزش های پدافند غیرعامل به عنوان یک ضرورت غیرقابل انکار در شرایط کنونی، باید با مشارکت سمن ها در مساجد و حسینه ها فراگیر شود.

پدافند غیرعامل در مواضع نظامی به دفاع عمق داده است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: پدافند غیرعامل در مواضع نظامی به دفاع عمق داده است.

وضعیت غیرقابل قبول پدافند غیرعامل پاکدشت قدس و ملارد

تهران- مدیرکل پدافند غیرعامل استان تهران گفت: وضعیت پدافند غیرعامل پاکدشت، قدس و ملارد غیرقابل قبول است.

رئیس پدافند غیرعامل کشور: شبکه‌های مجازی فرصت دشمن برای تحریک مردم علیه حکومت است

رئیس پدافند غیرعامل کشور با اشاره به ضرورت تسلط بر شبکه‌های اجتماعی و فضای سایبری گفت: دشمن با استفاده از شبکه‌های مجازی به دنبال تحریک مردم است که باید ساماندهی این فضا در دستور کار جدی قرار گیرد.

رییس پدافند غیرعامل: وابستگی های متقابل زیرساخت های تهران باید شناسایی شود

تهران- ایرنا- رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: وابستگی های متقابل زیرساخت های استان تهران باید شناسایی و نقاط موازی برای رفع آنها ایجاد شود.

پایش و مقابله با تهدیدات در حوزه پدافند غیرعامل در اولویت است

بندپی: پدافند غیرعامل جزء لاینفک دفاع ملی کشور محسوب می شود

مشارکت مردم برای تحقق اهداف پدافند غیرعامل جلب شود

رشت - ایرنا - فرماندار آستانه اشرفیه بر ضرورت جلب مشارکت مردم در جهت تحقق اهداف و برنامه های شورای پدافند غیر عامل این شهرستان تاکید کرد.

فرماندار آستارا: اصول پدافند غیر عامل در اداره ها رعایت شود

آستارا - ایرنا - فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: دستگاه های اجرایی با تشکیل کمیته های اجرایی، اصول پدافند غیرعامل را در حوزه خود اجرا کنند.

صداوسیما نقش موثری در خنثی کردن نقشه‌های دشمن دارد

مدیرکل پدافند غیرعامل خراسان رضوی گفت: امروز دشمن با روش‌های نرم و با هزینه‌های کمتری می‌خواهد به اهداف شوم خود برسند.

تخصیص ۴۲.۳ میلیارد تومان برای طرح مطالعات آبفای تهران

مدیر دفتر مطالعات و بررسی‌های فنی آبفای استان تهران از اختصاص ۴۲۳ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب در این شرکت خبر داد.

۴۲۳ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب تهران

مدیر دفتر مطالعات و بررسی‌های فنی آبفای استان تهران از 423 میلیارد ریال اعتبار طرح‌های مطالعاتی آب و فاضلاب در این شرکت خبر داد.]]>

برگزاری کنفرانسی با محوریت «خلیج فارس» در مجلس سنای فرانسه

به ابتکار "مرکز ایران و فرانسه"، مجلس سنای فرانسه و نیز همکاری و مشارکت موسسه تحقیقاتی و مطالعات مدیترانه و خاورمیانه کنفرانسی در مجلس سنای این کشور با محوریت «خلیج فارس» برگزار خواهد شد.

پدافند هوایی ما دشمن را مایوس می کند

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) که برای بازدید از یگان های پدافندی به جنوب کشور رفته بود، گفت: چشمان همیشه بیدار کارکنان پدافند هوایی، دشمنان را مأیوس می‌کند.

وزارت خارجه کمک‌های اروپایی‌ها به سیل‌زدگانی ایران را به خودشان بازگرداند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: اروپایی‌ها کمک‌های ناچیزی به مردم سیل‌زده کردند و وزارت خارجه باید این کمک‌ها را به کشورهای اروپایی برگرداند و با این گونه رفتارها برخورد کند؛ چرا که این مقدار کمک‌، شبیه تمسخر و شوخی‌ است که اروپایی‌ها انجام داده‌اند.

وزارت خارجه کمک‌های اروپایی‌ها به سیل‌زدگان ایران را به خودشان بازگرداند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: اروپایی‌ها کمک‌های ناچیزی به مردم سیل‌زده کردند و وزارت خارجه باید این کمک‌ها را به کشورهای اروپایی برگرداند و با این گونه رفتارها برخورد کند؛ چرا که این مقدار کمک‌، شبیه تمسخر و شوخی‌ است که اروپایی‌ها انجام داده‌اند

وزارت خارجه کمک‌های اروپایی‌ها به سیل‌زدگان ایران را به خودشان بازگرداند

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: اروپایی‌ها کمک‌های ناچیزی به مردم سیل‌زده کردند و وزارت خارجه باید این کمک‌ها را به کشورهای اروپایی برگرداند و با این گونه رفتارها برخورد کند؛ چرا که این مقدار کمک‌، شبیه تمسخر و شوخی‌ است که اروپایی‌ها انجام داده‌اند.