قمری ناماگوا درتالاب حله بوشهر ثبت شد

بوشهر- ایرنا- رئیس منطقه حفاظت شده حله بوشهر گفت: گونه پرنده 'قمری ناماگوا' برای نخستین بار دراین منطقه مشاهده و به ثبت رسید.مطالب مرتبط

قمری ناماگوا درتالاب حله بوشهر ثبت شد

بوشهر- ایرنا- رئیس منطقه حفاظت شده حله بوشهر گفت: گونه پرنده 'قمری ناماگوا' برای نخستین بار دراین منطقه مشاهده و به ثبت رسید.

قمری ناماگوا در تالاب حله بوشهر ثبت شد

بوشهر- ایرنا- رئیس منطقه حفاظت شده حله بوشهر گفت: گونه پرنده 'قمری ناماگوا' برای نخستین بار در این منطقه مشاهده و به ثبت رسید.

قمری ناماکوا در تالاب حله

یک گونه پرنده قمری ناماکوا که در تالاب حله مشاهده نشده بود، ثبت شده است.

طرح قرآنی شب‌های آسمانی در بوشهر اجرا می‌شود

بوشهر - معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: طرح قرآنی شب‌های آسمانی ویژه ماه رمضان در بوشهر اجرا می‌شود.

دستور استاندار بوشهر برای تسریع در راه‌اندازی ‌صنایع پتروشیمی‌ بوشهر و متانول کاوه

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در راه‌اندازی واحدهای جدید تولیدی و صنعتی از جمله صنایع پتروشیمی‌ بوشهر و متانول کاوه گفت: در راه‌اندازی این صنایع نگاه اشتغال آنها باید به جذب نیروهای بومی استان بوشهر باشد.

بوشهر تا روز شنبه میزبان مهمان ناخوانده است

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا فردا با افزایش ناگهانی سرعت وزش باد برای برخی از نقاط این استان بروز پدیده گرد و خاک پیش بینی می شود.

گسترش فضای قرانی و معنوی در استان بوشهر

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: برگزاری مراسم ترتیل خوانی نوای ملکوت و پخش مستقیم آن از سیمای مرکز بوشهر باعث گسترش فضای قرانی و معنوی در استان بوشهر شده است.

پارکینگ طبقاتی بوشهر تعیین تکلیف شود

بوشهر-ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: وضعیت احداث نخستین پارکینگ طبقاتی شهر و ایستگاههای دوچرخه سواری در این شهر نیازمند ساماندهی است.

'بلو اوریجین' به ماه می رود

تهران- ایرنا- شرکت فضایی «بلو اوریجین» از سطح نشین قمری خود «بلومون» رونمایی کرد.

نمایشگاه خرمای بوشهر در دیگر استان‌ها راه‌اندازی می‌شود

بوشهر - استاندار بوشهر خواستار بازرسی مشترک و نظارت دائم بر بازار شد و گفت: نمایشگاه خرمای بوشهر در دیگر استان‌ها راه‌اندازی می‌شود.

همه ظرفیت بوشهر برای برگزای مطلوب کنگره شهدا بکارگرفته شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: کمیته های 20 گانه با بکارگیری همه ظرفیت های این استان برنامه های کنگره سرداران و2000 شهید را با جدیت تمام و گام به گام پیش ببرند.

2.1 میلیون هکتار اراضی ملی استان بوشهر تحت پوشش طرح کاداستر قرار گرفت

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح کاداستر در2.1 میلیون هکتار اراضی ملی استان بوشهر گفت: تاکنون این طرح در 588 منطقه استان بوشهر اجراء شده است.

قمری: ترقوه دانشور تَرَک برداشته و نیازی به عمل جراحی ندارد

رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری آخرین وضعیت ملی‌پوش مصدوم کشورمان را اعلام کرد.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر برگزار می‌شود

بوشهر - رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر گفت: سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر در آبان ماه برگزار می‌شود.

شناور جدید مسافربری در مسیر خارگ- بوشهر فعال می شود

بوشهر-ایرنا- شهردار جزیره خارگ استان بوشهر گفت: با مشارکت بخش خصوصی شناور جدید مسافربری با ظرفیت 180 صندلی در مسیر خارگ - بوشهر و بالعکس تا 2هفته آینده فعال می شود.

سطح مبارزه با ملخ ها دراستان بوشهر افزایش یافت

بوشهر- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: سطح پیش بینی مبارزه با آفت ملخ صحرایی در این استان از 20 به 30 هزار هکتار افزایش یافته است.

استاندار بوشهر: صدرا حمایت می شود

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: شرکت صنایع دریایی ایران (صدرا) به عنوان یک ظرفیت قابل توجه در حوزه های تولید و اشتغال مورد حمایت جدی مسئولان این استان است.

سطح مبارزه با ملخ ها دراستان بوشهر افزایش یافت

بوشهر- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: سطح پیش بینی مبارزه با آفت ملخ صحرایی در این استان از 20 به 30 هزار هکتار افزایش یافته است.

رفع مشکلات آبرسانی از اولویتهای استان بوشهر است

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: برطرف کردن مشکلات آبرسانی روستاها و شهرها با اجرای طرح های مختلف از اولویت های استان است.

بقاع متبرکه بوشهر به قطب فرهنگی تبدیل می‌شوند

بوشهر - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: بقاع متبرکه بوشهر به قطب فرهنگی تبدیل می‌شوند.