ساخت نیروگاه زباله سوز نوشهر از سرگرفته شد

نوشهر- ایرنا - مدیرکل دفترامور شهری و شوراهای استانداری مازندران اعلام کرد که عملیات کارگاهی طرح ملی نیروگاه زباله سوز نوشهر که پیمانکار آن از یک ماه قبل تعطیل کرده بود، پس از بازگشت کارگران مجددا فعال شد.مطالب مرتبط

ساخت نیروگاه زباله سوز نوشهر از سرگرفته شد

نوشهر- ایرنا - مدیرکل دفترامور شهری و شوراهای استانداری مازندران اعلام کرد که عملیات کارگاهی طرح ملی نیروگاه زباله سوز نوشهر که پیمانکار آن از یک ماه قبل تعطیل کرده بود، پس از بازگشت کارگران مجددا فعال شد.

آغاز ارزیابی مهندسی ساخت اولین نیروگاه هسته‌ای در ازبکستان

روسیه و ازبکستان توافق کردند که ارزیابی‌ها برای ساخت یک نیروگاه هسته‌ای جدید را آغاز کنند.

مجوز شورای شهر به شهرداری ،برای ساخت سامانه زباله سوز

با موافقت اعضای شورای اسلامی شهر مشهد مجوز انعقاد قرارداد سرمایه گذاری برای ساخت سامانه زباله سوز شهری با یک شرکت خارجی به شهرداری مشهد داده شد.

ساخت هفت نیروگاه خورشیدی در فارس

۷ نیروگاه خورشیدی با سرمایه‌گذاری ایتالیایی‌ها در استان فارس ساخته می‌شود

از سرگیری فعالیت نیروگاه سد فرات سوریه

فعالیت سد فرات سوریه به عنوان یکی از منابع تامین برق این کشور بعد از شش سال تعطیلی بار دیگر از سرگرفته شد .

امام‌جمعه نوشهر: ایران به دنبال جنگ نیست

نوشهر – ایرنا – امام ‌جمعهٔ نوشهر گفت : جمهوری اسلامی ایران به دنبال جنگ نیست و دشمنان نیز به دلیل آگاهی از تبعات آن، نمی‌خواهند جنگی روی دهد.

7 نیروگاه خورشیدی با سرمایه‌گذاری ایتالیایی‌ها در استان فارس ساخته می‌شود

گروه استان‌ها ـ معاون امور اقتصادی استاندار فارس از آغاز عملیات ساخت احداث 7 نیروگاه خورشیدی در استان با همکاری سرمایه گذاران ایتالیایی خبر داد.

کار و مدیریت جهادی با بزرگترین نیروگاه کشور چه کرد؟/ 15 دستاورد کم‌نظیر نیروگاه دماوند در سایه تحریم

نیروگاه دماوند در 3 سال و نیم اخیر دستاوردها و موفقیت های متعددی در ابعاد ملی و بین المللی با مدیریت و کار جهادی مهندسان ایرانی و علیرغم همه تحریم ها داشته که مهمترین این دستاوردها از سوی مدیرعامل این نیروگاه تشریح شده است.

ساخت نیروگاه هسته‌ای محور رایزنی مقامات ارشد ازبکستان و روسیه

تیم فوتبال ساحلی نوشهر تیم شاهین خزر رودسر را شکست داد

نوشهر - ایرنا - تیم‎ فوتبال ساحلی موج سواران نوشهر چهارشنبه شنبه درهفته ششم دور رفت رقابت های فوتبال ساحلی لیگ برتر کشور با برتری بر تیم شاهین خزر رودسر را بدرقه کرد.

جست و جو برای گمشدگان در جنگل کجور نوشهر ادامه دارد

نوشهر - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر نوشهر با اشاره به پیدا شدن 2 نفر از چهار نفر گمشده در جنگل های کجور گفت که عملیات جست و جو برای یافتن 2 مرد دیگر توسط نجاتگران و امدادگران این جمعیت در جنگل این بخش ادامه دارد.

جست و جو برای گمشدگان در جنگل کجور نوشهر ادامه دارد

نوشهر - ایرنا - رئیس جمعیت هلال احمر نوشهر با اشاره به پیدا شدن 2 نفر از چهار نفر گمشده در جنگل های کجور گفت که عملیات جست و جو برای یافتن 2 مرد دیگر توسط نجاتگران و امدادگران این جمعیت در جنگل این بخش ادامه دارد.

گلستان| سایت زباله گنبدکاووس ساماندهی می‌شود

رئیس شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس گفت: اگر در محل دفن و سایت زباله نگهبانی مستقر شود تخلیه زباله به صورت غیربهداشتی صورت نمی‌گیرد و این وضعیت ساماندهی می‌شود.

جایگاه دفن زباله آستارا با ظرفیت انباشت روزانه 100 تن زباله به روایت تصویر

کشف شکاف خطرناک در نیروگاه هسته‌ای سوئد

کشف یک شکاف چند میلیمتری در قدیمی‌ترین نیروگاه هسته‌ای سوئد یک بار دیگر به بحث و جدل در مورد ضرورت به روزرسانی تجهیزات نیروگاه یادشده دامن زده است.

کشف بیش از ۳هزار عدد قرص روانگردان در نوشهر

فرمانده انتظامی نوشهر گفت: ۳هزار و ۵۰۰عدد قرص روانگردان کشف و ۸واحد صنفی در این شهرستان پلمپ شد.

توضیحات بهزیستی هرمزگان درباره نوزاد پیدا شده در کیسه زباله

نوزادی که درون یک کیسه زباله در شهر بندرعباس رها شده بود، توسط ماموران کلانتری به یکی ازبیمارستان های سطح شهر تحویل داده شد.]]>

نیروگاه برق هزار مگاواتی پیشوا تا پایان سال بهره‌برداری می شود

تهران- ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد نیروگاه برق پیشوا نقش مؤثری در جبران کسری برق استان دارد گفت: فاز نخست نیروگاه برق ۱۰۰۰ مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

موج سواران نوشهر بر شهرداری سمنان غلبه کرد

سمنان- ایرنا- دیدار تیم های شهرداری سمنان و موج سواران‌ ساحلی نوشهر از چارچوب هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی با پیروزی تیم نوشهری همراه بود.

فراخوان وزارت نیرو برای احداث نیروگاه سیکل ترکیبی بمپور

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی به انتشار فراخوان شناسایی و ارزیابی صلاحیت متقاضیان برای اجرای پروژه توسعه نیروگاه سیکل ترکیبی بمپور و بهره‌برداری از آن اشاره کرد و گفت: سرمایه گذاران برای احداث این نیروگاه سیکل ترکیبی اقدام