کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند مشارکت همگانی است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: کاهش آسیب های اجتماعی در استان با مشارکت همگانی و سازمان های مردم نهاد قابل تحقق است.مطالب مرتبط

کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند مشارکت همگانی است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: کاهش آسیب های اجتماعی در استان با مشارکت همگانی و سازمان های مردم نهاد قابل تحقق است.

لزوم توجه به ورزش های همگانی و خانوادگی در میان کارگران

یکی از مقولات بسیار مهمی که در راستای کاهش آسیب های اجتماعی نقش موثر و بازدارنده ای دارد،پرداختن به امر ورزش علی الخصوص ورزش های همگانی و خانوادگی در میان جامعه بزرگ کار است ]]>

تقویت نشاط اجتماعی با توسعه ورزش همگانی- الناز ملکی*

سمنان- ایرنا- گسترش و توسعه ورزش همگانی به عنوان پایه و اساس رشته های دیگر ورزشی نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تقویت نشاط و شادابی در جامعه دارد.

ورزش و هنر در کاهش آسیب های اجتماعی نقش دارند

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: پرداختن به ورزش، فرهنگ و هنر می تواند نقش غیرقابل انکاری در کاهش آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد داشته باشد.

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به ادارات استان تخصیص داده شد.

رفع آسیب های اجتماعی نیازمند توجه به سلامت معنوی است

بیرجند - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی گفت: برای رفع آسیب های اجتماعی که در جامعه وجود دارد، باید در کنار سلامت جسمانی و روانی، به دنبال سلامت معنوی نیز باشیم.

اختصاص 50 میلیارد ریال برای کاهش آسیب های اجتماعی در قزوین

قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: 50 میلیارد ریال اعتبار برای کاهش آسیب های اجتماعی به ادارات استان قزوین تخصیص داده شد.

روابط صمیمی خانواده ها آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد

اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی تیران و کرون گفت: وجود روابط صمیمی در بین اعضای خانواده ها آسیب های اجتماعی و انحراف فرزندان را کاهش می دهد.

راه‌اندازی سامانه «کاهش‌ آسیب‌ معتادان بی‌بضاعت»

مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: وزارت رفاه طراحی و راه‌اندازی سامانه مدیریت خدمات درمان و کاهش آسیب معتادان بی‌بضاعت را در دستور کار خویش قرار داده است.

خبرنگاران نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی دارند

دزفول - ایرنا - فرماندار شهرستان گتوند گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه نقش بسزایی در کاهش و رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی دارند.

هم افزایی نهادها برای کاهش ناهنجاری های اجتماعی ضروری است

اصفهان- ایرنا- فرماندار تیران و کرون گفت: کاهش ناهنجاری های اجتماعی به مشارکت سازمان های مردم نهاد و هم افزایی بین بخشی نیاز دارد.

کاهش آسیب های اجتماعی با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد

در نشست کارگروه بانوان و خانواده استان بر نقش سازمان های مردم نهاد در کاهش آسیب های اجتماعی حوزه بانوان و خانواده تاکید شد.

راه‌اندازی «سامانه مدیریت خدمات درمان و کاهش آسیب معتادان بی‌بضاعت»

مدیرکل دفتر امور آسیب‌های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: وزارت رفاه طراحی و راه‌اندازی سامانه مدیریت خدمات درمان و کاهش آسیب معتادان بی‌بضاعت را در دستور کار خویش قرار داده است.

بهزیستی در رفع آسیب‌های اجتماعی اثرگذارتر عمل کند

یزد ـ مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد گفت: بهزیستی باید با اولویت‌بندی آسیب‌های اجتماعی، در رفع این آسیب‌ها موثرتر عمل کند.

آسیب پذیری در برابر تحریم با تدبیر کاهش می یابد

کرج - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: با تدبیر می توان آسیب پذیری در مقابل تحریم ها را کاهش داد و آثاراقدامات امریکا بر علیه ایران را به حداقل رساند که این همت و همراهی تمام دستگاه ها را می طلبد.

فرماندار قرچک: مخالفت با نشاط اجتماعی آسیب زا است

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان قرچک گفت: برگزاری برنامه هایی که با خود نشاط اجتماعی را همراه می کند، از بسیاری آسیب ها و به ویژه افسردگی بین جوانان جلوگیری می کند و کسانی که مخالف با نشاط هستند، در اصل بر میزان آسیب های اجتماعی می افزایند و باید پاسخگوی

آثارهنری درپیشگیری از آسیب های اجتماعی موثراست

گناوه- ایرنا- معاون دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهرگفت: توجه به تولید و ارایه آثار هنری بویژه در حوزه درمان نقش بسزایی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی که امروز گریبانگیر جامعه شده است، ایفا می کند.

مدیریت صحیح برداشت گیاهان بهاره نیازمند تلاش همگانی

مسئول بهره‌برداری اداره کل منابع طبیعی استان کردستان، با اشاره به اینکه مدیریت صحیح برداشت گیاهان بهاره نیازمند تلاش همگانی است، گفت: هرساله این اداره کل جهت مدیریت صحیح بهره‌برداری از این گیاهان براساس قوانین و مقررات جاری با بهره‌برداران محلی ذی‌حق و یا

گروه‌های مختلفی از کارگران در سیل اخیر آسیب دیدند

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: درگیری خانواده‌ها و بنگاه‌های آسیب دیده در سیل باید رفع شود و همه باید با عدد و ارقام در این بخش و در بخش بازنشستگان آسیب دیده وارد عمل شویم.

مبارزه با اعتیاد باید اثربخش، کاربردی و مشارکت محور باشد

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اعتیاد به عنوان آسیب چندوجهی جامعه را تهدید می کند و راهبردهای مقابله ای و پیشگیرانه در این راستا باید اثربخش، کاربردی و مشارکت محور باشد.