55 واحد صنعتی مشکل دار استان مرکزی به چرخه تولید بازگشتند

اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 55 واحد صنعتی نیمه راکد و تعطیل شده این استان پارسال با پیگیری های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به چرخه تولید بازگشتند.مطالب مرتبط

55 واحد صنعتی مشکل دار استان مرکزی به چرخه تولید بازگشتند

اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 55 واحد صنعتی نیمه راکد و تعطیل شده این استان پارسال با پیگیری های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به چرخه تولید بازگشتند.

238 واحد صنعتی استان تهران امسال وارد چرخه تولید می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: امسال 238 واحد تولیدی تعطیل بر اساس سند توسعه استان، نوسازی و وارد چرخه تولید می شوند.

پنج واحد تولیدی راکد شهرستان نیر فعال شد

اردبیل - ایرنا - فرماندار نیر گفت: پنج واحد دامپروری و مرغداری راکد این شهرستان فعال شده و به چرخه کار و تولید بازگشتند.

238 واحد تولیدی استان تهران امسال وارد چرخه تولید می شود

تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: امسال 238 واحد تولیدی تعطیل بر اساس سند توسعه استان، نوسازی و وارد چرخه تولید می شوند.

واحدهای تولیدی مشکل‌دار و راکد به چرخه تولید بازگردند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: باید تلاش کنیم مشکلات اقتصادی، مشکلات امنیتی و اجتماعی ایجاد نکند و به همین منظور باید واحدهای تولیدی مشکل‌دار و راکد به چرخه تولید بازگردند.

تامین مواد اولیه جدی ترین مشکل واحدهای صنعتی سمنان است

سمنان- ایرنا- رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان گفت: تامین مواد اولیه برای تولید کالا جدی ترین مشکل واحدهای صنعتی و بنگاه های اقتصادی استان سمنان در سالجاری است.

مشکل برق ‌‌شهرک‌های صنعتی استان البرز برطرف می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان با راه‌اندازی سه پست برق برطرف می‌شود.

بهره برداری از تصفیه‌خانه واحد صنعتی تولیدکننده چرم که در شهرک صنعتی چرمشهر

تصفیه‌خانه فاضلاب واحد تولید‌کننده چرم در شهرک صنعتی چرمشهر با هزینه بیش از ۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت ۲۵۰ مترمکعب در شبانه‌روز افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

تولید بر مدار روشنایی

سنندج - ایرنا - واحد صنعتی تولید سیم و کابل برق با برند نوا کابل که در شهرک صنعتی شماره یک سنندج مستقر است با درایت صاحبان آن و تلاش و همت کارگرانش در این شرایط نابسامان اقتصادی چراغ های تولیدش همچنان روشن و پُر نور است.

مشکل برق واحدهای صنعتی البرز برطرف می شود

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز اعلام کرد که مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی استان با راه اندازی سه پست برق برطرف می شود.

120 واحد صنعتی راکد در استان بوشهر شناسایی شد

بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: 120 واحد صنعتی راکد در این استان شناسایی شده که باید برای فعال سازی آنها اقدام شود.

اظهار نظرها درباره چرخه ارزی صحیح نیست

عضو هیئت رئیسه اتاق ایران گفت: فقط بانک مرکزی به عنوان مسئول می‌تواند درمورد بازگشت ارز به چرخه اقتصادی کشور اعلام نظر کند.

جزییاتی از مشکلات شرکت صنعتی دریایی صدرا

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در حل مشکلات شرکت صنعتی دریایی صدرا اظهار کرد: صدرای بوشهر دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای در عرصه تولید و اشتغال است که باید تلاش شود با کمک و همکاری دستگاه‌های ذی‌ربط این واحد صنعتی تولیدی زمین‌گیر نشود.

بانک مرکزی برای رفع بحران مواد اولیه وارداتی، بخش تولید را یاری دهد

کرج - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز گفت: اکنون تولید در برخی کارخانه ها که از مواد اولیه وارداتی استفاده می کنند، مناسب نبوده که برای رفع مشکل به حمایت بانک مرکزی نیاز است.

خبر خوش برای تولیدکنندگان

معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح بازنگری‌هایی که در طرح‌ رونق تولید صورت گرفته، از پیش‌بینی پرداخت ۱۴۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به ۳۵ هزار و ۶۱۰ واحد صنعتی طی این طرح در سال جاری خبر داد و اظهار کرد که واحدهای صنعتی در سال جاری مجموعا

احیای واحدهای راکد چرخه تولید را تسریع می کند

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: احیای واحدهای تولیدی راکد باعث کاهش اتلاف وقت و هزینه شده و روند چرخه تولید را تسریع می کند.

مشکل برق واحدهای صنعتی و بخش خصوصی قم برطرف شود

استاندار قم گفت: مشکلات برق واحدهای تولیدی، صنعتی و بخش خصوصی استان تا قبل از آغاز فصل گرما باید به‌صورت کامل برطرف و تدبیر شود.

آتش‌سوزی یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی حکیمیه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی حکیمیه امروز یکشنبه دچار حادثه آتش‌سوزی شد.]]>

شرکت های خصوصی سازی شده در استان اردبیل دارای مشکل است

اردبیل- ایرنا- رییس کل دادگستری استان اردبیل اعلام کرد: هر سه شرکت مجتمع صنعتی گوشت اردبیل، کشت و صنعت مغان و سیلوی شهر اردبیل که در اجرای اصل 44 به بخش خصوصی واگذار شده، دارای مشکل هستند.

حریق واحد صنعتی در تهرانپارس

رئیس اورژانس تهران از حریق یک واحد صنعتی در تهرانپارس خبر داد.]]>