شبکه فرسوده آب رسانی روستاهای صومعه سرا اصلاح شود

رشت - ایرنا - سرپرست فرمانداری صومعه سرا با اشاره به وجود مشکلاتی در حوزه آب شرب شهرستان، بر لزوم ترمیم و اصلاح شبکه فرسوده آب رسانی روستاها ، کمبود آب بواسطه نبود آب کافی و بالا رفتن حجم مصرفی بویژه در روستاهای در حال توسعه تأکید کرد.مطالب مرتبط

شبکه فرسوده آب رسانی روستاهای صومعه سرا اصلاح شود

رشت - ایرنا - سرپرست فرمانداری صومعه سرا با اشاره به وجود مشکلاتی در حوزه آب شرب شهرستان، بر لزوم ترمیم و اصلاح شبکه فرسوده آب رسانی روستاها ، کمبود آب بواسطه نبود آب کافی و بالا رفتن حجم مصرفی بویژه در روستاهای در حال توسعه تأکید کرد.

فرسودگی 35درصد شبکه آب روستایی شهرضا

حدود 35 درصد از شبکه آب روستایی شهرستان شهرضا فرسوده است و نیاز به اصلاح و جایگزینی دارد.

کاشت، برداشت و پخت نیشکر - روستای قاضده صومعه سرا‎

درشهرستان صومعه سرا به دلیل داشتن زمین های تالابی نیشکر کاشت می شود.کشت قلمه‌های نیشکر از ماه های فروردین و اردیبهشت آغاز و در پایان پاییز و اوایل زمستان برداشت می‌شود.روستاهای قاضده، کلسر، میانده و روستای سنگجوب، راسته کنار و چمثقال از مهمترین روستاهای ص

فرماندار فسا: شبکه آبرسانی این شهرستان فرسوده است

شیراز- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه فسا گفت:شبکه آبرسانی این شهرستان فرسوده و شبکه گذاری جدید لازم است.

خسارت بیش از ۲۶۲ میلیاردی سیل به شبکه‌های آبرسانی روستایی لرستان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از تلاش برای وصل اصولی روستاهای تحت پوشش به شبکه آب‌رسانی پایدار خبر داد.

مبادله تفاهمنامه اصلاح معابر بافت فرسوده آبادان با راه و شهرسازی

آبادان - شهردار آبادان از مبادله تفاهمنامه ای با راه و شهرسازی به منظور اصلاح معابر مناطق دارای بافت فرسوده این شهر خبر داد.

صومعه سرا، شهرستان جشنواره‌ها + عکس

سرپرست فرمانداری صومعه سرا خبر داد: صومعه سرا به نام شهرستان جشنواره‌ها معرفی خواهد شد.

۲۷۰ میلیون تومان زکات فطریه در صومعه سرا جمع آوری شد

صومعه سرا- معاون فرماندار صومعه سرا با اشاره به جمع آوری ۲۷۰ میلیون تومان زکات فطریه سال گذشته در این شهرستان، گفت: این مبلغ در میان هزار و ۹۸۵ خانوار نیازمند توزیع شد.

گام های موثری برای اصلاح شبکه های توزیع برق برداشته شد

رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با اشاره به پیش روبودن فصل تابستان گفت: طی سال گذشته برای تامین برق مطمئن مشترکان و اصلاح شبکه های توزیع برق گام های بزرگ و موثری برداشته شده است.

دستگیری قاتل مرد صومعه سرایی

قاتل مرد 58 ساله اهل گوراب زرمیخ صومعه‌سرا بعد از حدود 10 ساعت از وقوع قتل با تفنگ شکاری در ماسال دستگیر شد.

اختصاص تسهیلات به تمامی بناهای واقع در بافت فرسوده

وام‌های بهسازی و نوسازی بافت فرسوده به کلیه پهنه‌های بافت فرسوده مصوب ۲۸ شهر استان فارس که عموما شهر‌های مرکز شهرستان است تعلق می گیرد.

پیدا شدن جسد پیرزن غرق شده در صومعه سرا

جسد پیرزنی که در رودخانه دلیوندان صومعه سرا غرق شده بود پیدا شد.

ادامه درجاسازی در ۴هزار هکتار بافت فرسوده تهران و توسعه حاشیه شهر /آنقدر بر سر بافت فرسوده زدند که سرمایه به سمت برج باغ رفت

رییس شورای شهر تهران تاکید کرد: آنقدر بر سر بافت فرسوده زدند و انقدر مشکل ایجاد شد تا اینکه سرمایه گذران ساخت و ساز را در باغات انجام دادند نه در بافت فرسوده.]]>

یک مسئول: 40 درصد شبکه توزیع آب استان تهران نیاز به اصلاح دارد

تهران-ایرنا- مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران گفت: در شرایط موجود 40 درصد از یکهزار و 400 کیلومتر شبکه توزیع آب در این منطقه نیاز به اصلاح دارد.

شبکه برق آسیب دیده از سیل در شهرستان باوی اصلاح شد

اهواز - ایرنا - مدیراموربرق شهرستان باوی گفت: بخشی از شبکه برق شهرستان باوی که بر اثر سیلاب اخیر آسیب دیده بود اصلاح شد.

کاهش ۹ درصدی پرت آب تفرش

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان تفرش: اصلاح و هوشمند سازی شبکه آب رسانی، پارسال منجر به کاهش 9 درصدی هدر رفت آب این شهرستان شد.

رفع تصرف از دو هکتار از اراضی صومعه سرا

رشت - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست صومعه سرا از رفع تصرف از دو هکتار از اراضی منطقه سیاه کیشیم این شهرستان در روستای چمثقال خبر داد.

اهدای عضو شهروند صومعه سرایی

کبد شهروند صومعه سرایی به یک بیمار نیازمند اهداء شد.

ترمیم شبکه های برق مناطق سیلزده لرستان زمانبر است

خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: کوهستانی بودن مناطق سیلزده به ویژه در مسیر ویسیان به معمولان و پلدختر کار اصلاح و ترمیم شبکه ها را مشکل کرده و احتمال می رود تا پایان سال 98 درگیر شبکه های در حال احداث باشیم.

صدرنشینی صومعه سرا در مسابقات بسکتبال لیگ بانوان گیلان

رشت - ایرنا - سومین دوره رقابت های بسکتبال لیگ بانوان استان گیلان جام دختران باران ، با انجام هفته ششم و صدرنشینی جوانان عادلی صومعه سرا پیگیری شد.