تامین مواد اولیه جدی ترین مشکل واحدهای صنعتی سمنان است

سمنان- ایرنا- رئیس انجمن مدیران صنایع و خوشه قطعات خودرو استان سمنان گفت: تامین مواد اولیه برای تولید کالا جدی ترین مشکل واحدهای صنعتی و بنگاه های اقتصادی استان سمنان در سالجاری است.مطالب مرتبط

تامین مواد اولیه مشکل واحدهای تولیدی است/ قراردادهای یک‌طرفه آفت تولید است

حل مشکلات واحدهای صنعتی گرمسار

نماینده مردم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت : از خرداد ماه تمام پرونده های واحدهای فعال در شهرک صنعتی پایتخت در حوزه مالیاتی و تامین اجتماعی در کار گروه تسهیل مطرح و رفع مشکل می شود.

مشکل صنایع پلاستیک خراسان‌شمالی در تامین مواد اولیه

عامل اجرای خوشه پلاستیک در خراسان‌شمالی گفت: تأمین مواد اولیه یکی از مشکلات اساسی صنایع پلاستیک در این استان است.

مشکل قطع برق واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی در تابستان را حل میکنیم

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به قطعی برق بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی طی تابستان گفت: مشکل قطع برق واحدهای صنعتی آذربایجان شرقی در تابستان را حل می‌کنیم.

مشکل برق واحدهای صنعتی و بخش خصوصی قم برطرف شود

استاندار قم گفت: مشکلات برق واحدهای تولیدی، صنعتی و بخش خصوصی استان تا قبل از آغاز فصل گرما باید به‌صورت کامل برطرف و تدبیر شود.

تامین مواد اولیه تولید در راستای توسعه صادرات غیرنفتی ضروری است

اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: تامین مواد اولیه تولید در راستای توسعه صادرات غیرنفتی استان مرکزی ضروری است و همچنین باید دغدغه های صادرکنندگان رفع شود.

تامین نقدینگی مشکل اصلی واحدهای تولیدی اردبیل است

استاندار اردبیل گفت: تامین نقدینگی و عدم توانایی در بازپرداخت تسهیلات مشکل اصلی واحدهای تولیدی اردبیل است.

مشکل برق ‌‌شهرک‌های صنعتی استان البرز برطرف می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان با راه‌اندازی سه پست برق برطرف می‌شود.

بانک مرکزی برای رفع بحران مواد اولیه وارداتی، بخش تولید را یاری دهد

کرج - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز گفت: اکنون تولید در برخی کارخانه ها که از مواد اولیه وارداتی استفاده می کنند، مناسب نبوده که برای رفع مشکل به حمایت بانک مرکزی نیاز است.

۳۴ درصد واحدهای صنعتی‌ اردبیل راکد هستند

سرپرست معاونت امور اقتصادی و هماهنگی منابع انسانی استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر ۳۴ درصد واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی و خارج از آن در استان اردبیل به عنوان واحدهای راکد و تعطیل شده محسوب می‌شوند.

اظهار نگرانی فرماندار اهر از تعطیلی برخی واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی اهر

فرماندار شهرستان اهر بابیان اینکه واحدهای صنعتی جدید در شهرک صنعتی اهر ایجاد می‌شود گفت: بی‌توجهی به مشکلات واحدهای تولیدی عامل افزایش تعطیلی واحدها است.

صدور ضمانت نامه برای واحدهای صنعتی سیل‌زده به شرط افزایش سرمایه

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک گفت: این صندوق به شرط افزایش سرمایه، قادر به صدور ضمانتنامه برای تامین مالی واحدهای صنعتی سیل‌زده خواهد بود.

قیمت نان‌های صنعتی 5 تا 20 درصد افزایش یافت

رئیس اتحادیه نان های صنعتی کشور گفت: قیمت انواع نان صنعتی در سال جاری 5 تا 20 درصد با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه آنها افزایش یافته است.

پتروشیمی‌ها 20 درصد گران‌تر از قیمت صادراتی به ما کالا می‌دهند/ برای تامین ظروف شب‌های قدر آماده‌ایم/ به دلیل کاهش قدرت خرید مردم، فقط به صادرات امید داریم

رئیس انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف گفت: قدرت خرید مردم پایین آمده و امیدی به بازار داخل نداریم. این تعداد واحدی هم که هنوز به فعالیت ادامه می‌دهند به خاطر صادرات است که اگر مشکلات مواد اولیه ما به خصوص تفاوت قیمتی مواد اولیه تولیدی خودمان با رقبای

مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اهر را به تعطیلی می‌کشاند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی بابیان اینکه مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اهر را به تعطیلی می‌کشاند گفت: معابر شهرک صنعتی اهر تا پایان خردادماه آسفالت‌ریزی می‌شود.

انعقاد قرارداد برای پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی

با انعقاد قرارداد بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و بانک صنعت و معدن تسهیلات به واحدهای صنعتی خراسان جنوبی پرداخت می شود.

تولید زیر تیغ واردات

برخی شرکت‌های واردکننده، محصولاتی را که توان تولید آنها در داخل وجود دارد به عنوان مواد اولیه صنعتی وارد می‌کنند

مسجد جامع کهن ترین بنای تاریخی شهر سمنان

سمنان- ایرنا- مسجد جامع سمنان، از کهن ترین بناها تاریخی به جا مانده از دوره پس از اسلام در شهر سمنان، با وجود اینکه در طول زمان دستخوش تغییرات شده اما همچنان نگاه به شکوه وعظمت بنا، انسان را به فکر فرو می برد.

گردوغبار؛ مهم‌ترین مشکل پل‌دختر ‌

رئیس دبیرخانه شورای سلامت دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: گردوغبار مشکل مهم‌ترین مشکل پل‌دختر است.

طرح توسعه ناحیه صنعتی خمین بلاتکلیف است/لزوم حل مشکل برق وآبرسانی

خمین- فرماندار شهرستان خمین گفت: طرح توسعه ناحیه صنعتی شهید سعیدی خمین که یک سال پیش در کارگروه زیربنایی استان مصوب شده بلاتکلیف است و همچنین تامین آب و برق این محدوده باید مدنظر قرار گیرد.