شهرداری آبادان مانع ورود تجهیزات فاز 2 پالایشگاه شد

آبادان - ایرنا - شهرداری آبادان به دلیل آنچه که طلب خود بابت عوارض عنوان کرده از ورود تجهیزات سنگین نفتی به فاز 2 پالایشگاه آبادان جلوگیری کرد.مطالب مرتبط

شهرداری آبادان مانع ورود تجهیزات فاز 2 پالایشگاه شد

آبادان - ایرنا - شهرداری آبادان به دلیل آنچه که طلب خود بابت عوارض عنوان کرده از ورود تجهیزات سنگین نفتی به فاز 2 پالایشگاه آبادان جلوگیری کرد.

فرماندار:عوارض فاز 2 پالایشگاه آبادان باید به شهرداری پرداخت شود

آبادان - ایرنا - معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان گفت: سازمان منطقه آزاد اروند عوارض دریافتی از فاز 2 پالایشگاه آبادان را باید به شهرداری پرداخت کند.

تاکید بر لزوم پرداخت بدهی های شهرداری

سازمان منطقه آزاد اروند عوارض دریافتی از فاز 2 پالایشگاه آبادان را به شهرداری پرداخت کند.

پالایشگاه فاز 2 آبادان در پرداخت بدهی تعلل نکند / مطالبات شهرداری قانونی است

جزئیات دلیل انتقال تجهیزات نظامی به آبادان

خرمشهر - فرمانده قرارگاه مقدم جنوب (کربلا) گفت: مستندی با موضوع تلفیقی دفاع مقدس و سیلاب اخیر در حال ساخت است که حضور تانک‌ها و تجهیزات نظامی در آبادان برای تکمیل این پروژه لازم بوده است.

آتش‌سوزی در پالایشگاه تبریز تکذیب شد

روابط عمومی پالایشگاه تبریز: تعمیرات رایج پالایشگاه تبریز بدون مشکل پایان یافت و واحد‌ها در حال راه‌اندازی هستند

وزیر صنعت در پاکدشت: نظام بانکی مانع ورود نقدینگی به حوزه مسکن، خودرو و سکه شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نقدینگی و تأمین سرمایه در گردش وظیفه ذاتی بانک‌هاست گفت: نظام بانکی باید مانع ورود نقدینگی به حوزه مسکن، خودرو و سکه طلا شود و راهکارها را مدنظر قرار دهد.

آتش نشانی: مشاهده دود و آتش بر فراز پالایشگاه تبریز نگران کننده نیست

تبریز - ایرنا - سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز اعلام کرد: دود و آتش غلیظی که امروز بر فراز پالایشگاه تبریز مشاهده شد، مربوط به سیستم ایمنی آن بوده و جای نگرانی ندارد.

شرکت های نفتی خارجی مانع آبگیری بخش عراقی هورالعظیم شدند

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به رد اظهاردات منتسب به خود از سوی یکی از خبرگزاری ها مبنی بر اینکه شرکت نفت مانع آبگیری چذابه شد، گفت: کشور عراق به توصیه شرکت های نفتی خارجی مانع ورود آب به بخش عراقی چذابه در هورالعظیم شده است.

صهیونیست‌ها مانع ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی شدند

رژیم صهیونیستی 3 گذرگاه امنیتی از کرانه باختری برای ورود فلسطینیان به قدس ایجاد کرده و ساعت های متوالی نمازگزاران را در صف های طولانی معطل می کند.

تمام اموال«زنجانی» در کیش تعیین تکلیف شده‌است/ تلاش برای جذب گردشگر چینی و روسی به جزیره/ در کیش پالایشگاه نمی‌سازیم

مدیرعامل منطقه آزاد کیش با بیان اینکه به دنبال ورود گردشگر روسی و چینی به منطقه آزاد کیش هستیم، گفت: هر چند که میدان گازی کیش دومین مخزن بزرگ گازی کشور محسوب می‌شود اما تمام گاز این میدان به پالایشگاه سرزمین اصلی منتقل خواهد شد و قرار نیست پالایشگاهی بر

ورود کشتی حامل تجهیزات نظامی ترکیه به بندر طرابلس لیبی

منابع آگاه از ورود کشتی حامل تجهیزات نظامی ترکیه به بندر طرابلس لیبی خبر دادند.

شرکت های نفتی خارجی مانع آبگیری بخش عراقی هورالعظیم شدند

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: کشور عراق به توصیه شرکت های نفتی خارجی مانع ورود آب به بخش عراقی چذابه در هورالعظیم شده است.

دود پالایشگاه تبریز ناشی از سوختن مواد هیدروکربنی است

پالایشگاه تبریز اعلام کرد : دود و آتش غلیظی که امروز بر فراز این پالایشگاه مشاهد شد، ناشی از سوختن مواد هیدروکربنی به عنوان بخشی از فرآیند راه اندازی دوباره بود.

تاکید وزیر کشور بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور

وزیر کشور بر کنترل شدید مرزها در مقابله با ورود غیرقانونی به کشور تاکید کرد و گفت: ورود غیرقانونی اتباع خارجی زمینه بروز مشکلات متعددی را ایجاد می‌کند و همچنین مانع از نظارت قانونی و ساماندهی درست این افراد می‌شود.

ماجرای تجهیزات دپوی شده متروی تهران در گمرک

یک مقام آگاه در گمرک با بیان اینکه از تجهیزات مترو مدنظر شهردار تهران ۸۵ درصد قبلا بصورت نسیه از گمرکات ترخیص شده است،گفت:تعهدات انجام نشده شهرداری زیاد است و درخواست تازه آنها قانونی نیست.

تجهیزات بنیاد شهید پیشوا را به خیابان ریختند

تهران – ایرنا – به دنبال شکایت شهرداری شهر پیشوا و با حکم قضایی، ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان تخلیه و وسایل و تجهیزات آن به خیابان منتقل شد.

انتقال بیش از یک میلیون مترمکعب پساب به پالایشگاه نفت تهران

معاون بهره‌برداری شرکت فاضلاب تهران گفت: در طرح انتقال پساب تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تهران به پالایشگاه نفت تهران، از مردادماه سال گذشته تاکنون بیش از یک میلیون و ۱۰ هزار متر مکعب پساب به این پالایشگاه منتقل شده است.

جوانان بهبهان خواستار استخدام در پالایشگاه گاز بیدبلند شدند

اهواز - ایرنا - حدود 200 نفر از جوانان شهرستان بهبهان روز پنجشنبه با حضور در مقابل ساختمان پالایشگاه گاز بیدبلند خواستار استخدام خود در این پالایشگاه شدند.

بهزیستی برای تامین تجهیزات مورد نیاز بیماران ام اسی ورود کند