فعالین سیاسی برای پیروزی در جنگ امید چه می گویند

تهران- ایرنا- همزمان با تشدید سیاست های خصمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران بویژه در طی روزها و هفته های اخیر، کارشناسان و تحلیلگران سیاسی راهکارهای متفاوتی برای مقابله با این رویکرد خصمانه ارائه کرده اند.مطالب مرتبط

امید، تدبیر دولت در نیمه دوم فعالیت

تهران-ایرنا- دولت دوم تدبیر و امید در نیمه دوم عمر سیاسی خود، دو سال سخت را پشت سر گذاشت و دو سال دشوارتر پیش رو دارد. دشواری هایی از جنس اقتصادی در داخل و زیاده خواهی در خارج که رییس جمهوری تداوم امید را تنها تسهیل گر این دشواری ها می داند.

عارف: شرط پیروزی در شرایط فعلی وحدت است/ فعلا برای تبلیغات انتخاباتی زود است

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه رمز ادامه انقلاب، مقاومت و ایثار است، گفت: با توکل به خدا و تجربه چهار دهه گذشته از شرایط کنونی که پیچیده‌تر از جنگ رو در روی نظامی است، پیروز بیرون می‌آییم البته شرط پیروزی ایجاد زمینه آن یعنی وحدت و انسجام و شنیدن یک صدا

پیروزی در جنگ اقتصادی با وحدت و اعتماد

رئیس جمهور از رسانه‌ها خواست برای خنثی سازی تبلیغات دشمن و امید آفرینی، اقدامات دولت را بازگو کنند.

بختیار: اتحاد و همدلی رمز پیروزی در شرایط کنونی کشور است

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اتحاد و همدلی رمز پیروزی است، گفت: با توجه به شرایطی که کشور در صحنه بین المللی دارد، باید اتحاد و انسجام درونی خود را تقویت کنیم.

عارف: شرط پیروزی در شرایط فعلی وحدت و انسجام است

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه رمز ادامه انقلاب، مقاومت و ایثار است، گفت: با توکل به خدا و تجربه چهار دهه گذشته از شرایط پیچیده‌تر از جنگ رو در روی نظامی بیرون می‌آییم البته شرط پیروزی ایجاد زمینه آن یعنی وحدت و انسجام و شنیدن یک صدا از مردم است.

فراکسیون امید برای ریاست مجلس کاندیدا معرفی می‌کند/مطهری و پزشکیان کاندیدای نایب رئیسی

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید مجلس با بیان این که این فراکسیون قرار است برای هر ۱۲ رکن هیئت رئیسه مجلس از جمله ریاست، کاندیدا معرفی کند، گفت: مطهری و پزشکیان کاندیدای این فراکسیون برای نایب رئیسی مجلس هستند.

خرمشهر سمبل پیروزی برای دشمن و مقاومت برای ایران بود

فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش گفت: صدام فتح خرمشهر را کلید پیروزی جنگ میدانست بدین جهت خرمشهر نماد پیروزی برای دشمن و مقاومت برای کشور بود.]]>

ضعف کردستان در صنایع تبدیلی توان رقابتی را از فعالین کشاورزی گرفته است

فتح خرمشهر معادلات دشمنان را بر هم زد

شیراز- ایرنا- مدیرکل حفظ آثارو نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس گفت: پیروزی بزرگ فتح خرمشهر معادلات سیاسی و نظامی دشمنان انقلاب اسلامی را بر هم زد، مسیر جنگ را تغییر داد و باعث تقویت روحیه پیروزی در رزمندگان شد.

‌پایین بودن سن امید به زندگی در سیستان و بلوچستان

‌معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سن امید به زندگی در سیستان و بلوچستان نسبت به سایر استان‌های کشور پایین‌تر است.

راهپیمایی روز قدس، دشمنان را ناامید می‌کند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه تاکید کرد: حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی امید را در درون کشور و ناامیدی را برای دشمنان در پی خواهد داشت.

فریرا: برای پیروزی به تهران آمده‌ایم/ فردا بازی خداحافظی من و ژاوی است

سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: پرسپولیس از مسابقات حذف شده و ما برای پیروزی به اینجا آمدیم.

راهپیمایی روز قدس، دشمنان را ناامید می کند

کرمانشاه- معاون سیاسی استاندارکرمانشاه راهپیمایی روز قدس را متعلق به همه اقشار و افکار دانست و گفت: حضور مردم در این راهپیمایی امید را در درون کشور و ناامیدی را برای دشمنان در پی خواهد داشت.

امید به رفع بلاتکلیفی از تیم فوتبال امید؛ «وقت طلاست»!

تیم فوتبال امید در حالی باید دی ماه در مرحله نهایی انتخابی المپیک 2020 شرکت کند که هنوز سرمربی ندارد.

روایت مطهری از انتخابات هیات رییسه مجلس

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به نحوه ورود این فراکسیون به انتخابات هیات رییسه مجلس، معرفی کاندیدای ریاست مجلس از سوی فراکسیون امید را موجب توافق دو فراکسیون سیاسی دیگر بر سر ریاست مجلس و کرسی نایب رییسی دانست.

ایستادگی و اتحاد رمز پیروزی در برابر تحریم ها و تهدیدهاست

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت: ایستادگی و اتحاد بین مردم، مسئولان و جناح های سیاسی، رمز پیروزی در برابر تحریم ها و تهدیدهاست.

گزارش تسنیم|نگاهی به وضعیت سیاسی و اجتماعی چرکس‌ها

چـِرکِس نام قومی قفقازی هم‌ریشه با گرجی هاست. چرکس‌ها به زبان چرکسی از گروه زبان‌های قفقازی شمال غربی سخن می‌گویند و بیشتر آن‌ها مسلمان سنی‌مذهب و پیرو مکتب حنفی هستند.

عارف کاندیدای فراکسیون امید برای ریاست مجلس

طبق رأی‌گیری‌ای که در جلسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی برگزار شد، رئیس فراکسیون امید کاندیدای ریاست مجلس شد.

لزوم تقویت امید به آینده ایرانیان

معاون اول رئیس جمهور: تمام مسئولان و مدیران موظف هستند برنامه ها را برای بالارفتن امید به آینده اجرا کنند.

قصه‌ها و غصه‌های خیّام بوشهر

می‌گویند وقتی کسی شعری را می‌خواند لابد معشوقه‌ای در دلش زندگی می‌کند و این صدا نه برای دیگری بلکه برای کسی است که در دل دارد...