توسعه ورزش نابینایان اصفهان نیازمند حمایت همه جانبه است

اصفهان - ایرنا- رییس هیأت ورزش نابینایان و کم بینایان اصفهان گفت : توسعه و رفع کمبودهای اعتبارات و سالن اختصاصی، نداشتن حامی مالی از جمله مشکلات فراروی این هیات نیازمند حمایت همه جانبه است.مطالب مرتبط

توسعه ورزش نابینایان اصفهان نیازمند حمایت همه جانبه است

اصفهان - ایرنا- رییس هیأت ورزش نابینایان و کم بینایان اصفهان گفت : توسعه و رفع کمبودهای اعتبارات و سالن اختصاصی، نداشتن حامی مالی از جمله مشکلات فراروی این هیات نیازمند حمایت همه جانبه است.

توسعه ورزش نابینایان اصفهان نیازمند حمایت همه جانبه است

اصفهان- ایرنا- رییس هیأت ورزش نابینایان و کم بینایان اصفهان کمبود اعتبارات، سالن اختصاصی، نبود حمایت ها و نداشتن حامی مالی را از مشکلات فراروی این رشته برشمرد و گفت : این هیات ورزشی نیازمند حمایت همه جانبه است.

گسترش ورزش در بین بیماران خاص نیازمند فرهنگ سازی است

اصفهان - ایرنا - رییس مرکز پزشکی حضرت ابوالفضل(س) اصفهان گفت: گسترش و توسعه ورزش در بین بیماران خاص نیازمند فرهنگ سازی و آموزش صحیح است.

ورزش زنجان نیازمند حامی مالی است

زنجان-استاندار زنجان با تاکید بر اینکه ورزش زنجان نیازمند حامی مالی است، گفت: صنعت باید در زمینه توسعه ورزش در بخش همگانی و قهرمانی وارد صحنه شود و از تیم ها ورزشی حمایت کند.

استاندار اصفهان: تولید کنندگان نیازمند حمایت جدی هستند

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: کشور در شرایط سخت و جنگ اقتصادی قرار دارد و در این شرایط تولیدکنندگان نیازمند حمایت جدی هستند.

مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- گسترش ورزش در بین بیماران خاص نیازمند فرهنگ سازی است، اِی‌ اف‌ سی با برگزاری دیدار ذوب آهن و النصر در امارات مخالفت کرد و سپاهان نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

بیش از 99 طرح های ورزشی توجیه اقتصادی ندارد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان گفت : بیش از 99 درصد طرح های ورزشی این استان به دلیل درآمدزا نبودن ، توجیه اقتصادی ندارد اما اجرای آنها به دلیل توسعه ورزش در بین اقشار جامعه ضروری است.

چرا معاون توسعه ورزش بانوان انتخاب نمی‌شود؟

بیش از ۱۵۰ روز است که گزینه‌ای برای تصدی سمت معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان معرفی نشده و به نظر این بخش مهم مورد غفلت قرار گرفته است.

دستهای کوچک ایتام نیازمند حمایت خیران

7 هزار و 500 یتیم و فرزند طرح محسنین در خراسان جنوبی، زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی هستند که نیازمند حمایت بیشتر خیران اند.

احمدی: باید جمعیت قابل توجهی از مردم تحت پوشش ورزش همگانی قرار گیرند

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در جلسه رؤسای فدراسیون‌های ورزشی گفت: اگر فدراسیون‌ها برنامه‌ی ویژه برای توسعه ورزش همگانی نداشته باشند بودجه تخصیصی این بخش در اختیارشان قرار نخواهد گرفت.

1300 زندانی جرایم غیرعمد در اصفهان نیازمند مساعدت هستند

اصفهان- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه استان اصفهان گفت: در زمان حاضر یکهزار و 300 زندانی جرایم مالی غیر عمد با بدهی بیش از 2 هزار و 500 میلیارد ریال در زندان های این استان بسر می برند که برای آزادی و بازگشت به خانواده نیازمند کمک مردم و خیران هستند.

نگهداری مساجد صفوی امام وشیخ لطف الله نیازمند تامین اعتبار

توسعه و نگهداری مساجد امام و شیخ لطف الله اصفهان از نمونه های بارز هنر اسلامی ایرانی عصر صفویه  نیازمند سالانه 50 میلیارد ریال اعتبار است.

برگزاری اولین جلسه شورای هم اندیشی توسعه ورزش همگانی شهر تهران

شهر ورزش نخستین جلسه شورای هم اندیشی توسعه ورزش همگانی شهر تهران با حضور مسئولان ورزش دستگاه‌های مختلف برگزار شد.

واکنش سلطانی‎فر به حمایت از پرسپولیس/ پیشنهاد جدید برای حق پخش

وزیر ورزش ضمن تکذیب صحبت‎های مطرح شده در رابطه با حمایت وزارت ورزش از تیم یا باشگاهی خاص در فوتبال گفت: همه باشگاه‌ها برای این وزارتخانه یکسان هستند.

جذب تیم لیگ برتری در البرز نیازمند حمایت مسئولان است

کرج - ایرنا - رئیس هیات فوتبال البرز گفت: جذب تیم لیگ برتری برای این استان نیازمند حمایت هر چه بیشتر مسئولان استانی است.

جودوکار تیم نابینایان: روی اشتباه فردی طلا را از دست دادم

تهران- ایرنا- ملی پوش وزن به اضافه یکصد کیلوگرم تیم ملی جودو نابینایان گفت: در فینال رقابت های جایزه بزرگ باکو روی اشتباه فردی مقابل حریف ازبکستانی مدال طلا را از دست دادم.

توسعه استان کردستان نیازمند تغییر نگرش مسئولان و مردم است

سنندج - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: متاسفانه در مقطعی در کشور توسعه بد تعریف شد ولی توسعه در کردستان نیازمند تغییر نگرش مردم و مسئولان است.

جودو نابینایان؛ صید مدال از گرداب مشکلات

تهران - ایرنا- کسب2 مدال طلا و نقره جایزه بزرگ جودو نابینایان در باکو نشان داد ملی پوشان این رشته با وجود شرایط سخت، توانایی انجام کارهای بزرگ و قدرت نمایی در سطح جهان را دارند.

زمان برگزاری انتخابات فدراسیون ورزش پیوند اعضا اعلام شد

تهران- ایرنا- طبق اعلام معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضاء 18 خرداد برگزار می شود.

هشدار پرتاب نیمی از مستاجران به سکونتگاه‌های غیررسمی/ 50 درصد اقشار کم‌درآمد نیازمند حمایت‌ یارانه‌ای

کارشناس اقتصاد مسکن با تاکید بر این‌که 50 درصد اقشار کم‌درآمد جامعه در بحث اجاره‌بها نیازمند حمایت‌های یارانه‌ای برای تحمل‌پذیرتر شدن اجاره‌بها هستند، گفت:‌ اگر نتوانیم از این قشر حمایت کنیم به حاشیه و سکونتگاه‌ها ی غیررسمی پرتاب می شوند.