بررسی آسیب‌های ورزشی/ کاهش سن ورزشکاران مصدوم قزوین

قزوین- تمرینات ورزشی غیر اصولی، حرکات اشتباه، عجله در بهبود آسیب دیدگی و بد درمانی و خوددرمانی موجب افزایش آسیب دیدگی های ورزشی در میان افرادکم سن و سال در قزوین شده است.مطالب مرتبط

بررسی آسیب‌های ورزشی/ کاهش سن ورزشکاران مصدوم قزوین

قزوین- تمرینات ورزشی غیر اصولی، حرکات اشتباه، عجله در بهبود آسیب دیدگی و بد درمانی و خوددرمانی موجب افزایش آسیب دیدگی های ورزشی در میان افرادکم سن و سال در قزوین شده است.

اختصاص 50 میلیارد ریال برای کاهش آسیب های اجتماعی در قزوین

قزوین - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: 50 میلیارد ریال اعتبار برای کاهش آسیب های اجتماعی به ادارات استان قزوین تخصیص داده شد.

سازمان بسیج: از ورزشکاران حامی ملت فلسطین تقدیر می شود

تهران - ایرنا - مسئول سازمان بسیج ورزشکاران گفت: هشتم خردادماه از ورزشکاران پهلوانی که در رقابت های ورزشی بین المللی از مصاف با نمایندگان رژیم صهیونیستی اجتناب کردند، تجلیل می شود.

سود اقتصادی عامل پیشرفت شغل های جدید است

کارآفرین رفسنجانی با اشاره به اینکه سوداقتصادی در بستر پیشرفت اجتماعی، عامل پیشرفت شغل های جدید است گفت: باشگاه خود را به وسایل ورزشی مدرن تجهیز کرده و همین امر باعث جلب ورزشکاران به‌خصوص ورزشکاران معلول به این باشگاه ورزشی شده است.

تازه های ورزشی استان+ فیلم

دعوت ورزشکاران ایلامی به اردوی تیم ملی در بسته ورزشی امروز

آهنگ تکمیل طرح های ورزشی در قزوین شتاب گرفته است

قزوین – ایرنا – مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با تخصیص اعتبارات صورت گرفته و سیاست های ابلاغی دولت، تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی در قزوین شتاب زیادی گرفته است.

امدادگران هلال احمر قزوین به یاری 6 مصدوم شتافتند

قزوین - ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین گفت: امدادگران این جمعیت در 24 ساعت گذشته به 6 مصدوم حادثه دیده در سوانح جاری کمک کردند.

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای کاهش آسیب‌های اجتماعی به ادارات استان تخصیص داده شد.

180 برنامه ورزشی در استان قزوین اجرا می شود

قزوین - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان قزوین گفت:از دوم تا چهارم خردادماه حدود 180 برنامه ورزشی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در سطح استان اجرا می شود.

جشنواره ورزشی بانوان در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - جشنواره ورزشی آمادگی جسمانی بانوان به مناسبت گرامیداشت میلاد امام حسن مجتبی(ع) در قزوین برگزار شد.

بازار سنتی قزوین مقابل حوادث آسیب پذیر است

قزوین - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: بازار سنتی قزوین وضعیت ایمنی ناپایداری داشته و در مقابل حوادث مختلف از جمله زلزله و آتش سوزی آسیب پذیر است.

کربوهیدرات بهترین منبع غذایی برای ورزشکاران روزه‌دار

یک متخصص علم تمرین معتقد است، بهترین زمان برای انجام تمرینات ورزشی برای ورزشکاران روزه‌دار ۲ ساعت قبل از افطار است تا ورزشکار بتواند بلافاصله کمبود ذخایر گلیکوژنی و کم‌آبی بدن خود را جبران کند.

فاز نخست مرکز فرهنگی و ورزشی شهید رجایی امسال افتتاح می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین گفت: فاز نخست مرکز فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین تکمیل شده و در سال جاری به بهره برداری می رسد.

نگاهی بر اخبار ورزشی استان قزوین

از مسابقات کاراته جام رمضان تا برگزاری اولین دوره مسابقات شطرنج، عناوین اصلی اخبار ورزشی امروز استان قزوین هستند.

ورزشکاران بیمه شده خراسان رضوی چهار برابر بیشتر شده اند

مشهد- ایرنا- رئیس هیات پزشکی - ورزشی خراسان رضوی گفت: تعداد ورزشکاران بیمه شده این استان از ابتدای سال تا کنون نسبت به مدت مشابه پارسال حدود چهار برابر افزایش یافته است.

340 دانش آموز قزوینی در مسابقات ورزشی کشور شرکت می کنند

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: در مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور که در تابستان برگزار خواهد شد، 340 نفر از استان در این رقابت ها شرکت خواهند کرد.

اعتراف نایک به تنبیه مالی ورزشکاران زنِ باردار

تهران- ایرنا- شرکت نایک اعلام کرد که آنها درآمدهای اسپانسرینگ زنان ورزشکاری را که «معیارهای عملکردیِ خاصی» را برآورده نکنند، کاهش داده است؛ اقدامی که ورزشکاران زن باردار یا بازگشته از مرخصی زایمان را نیز شامل می شود.

امکان انتقال اداره کل ورزش به مجموعه 15 هزار نفری وجود دارد

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: مجموعه ورزشی 15 هزار نفری قزوین فضا و ظرفیت مناسبی دارد و امکان انتقال اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات های ورزشی قزوین به آن وجود دارد.

موانع و مشکلات پیش روی ساختمان سازان قزوین بررسی شد

قزوین - ایرنا - موانع و مشکلات پیش روی ساختمان سازان قزوین روز دوشنبه با حضور جمعی از فعالان این حوزه و مدیران مربوط در اداره کل راه و شهرسازی استان بررسی شد.

ساخت و ساز در بستر رودخانه های قزوین متوقف شود

قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: برای کاهش خسارات ناشی از سیل در مواقع بحرانی باید از ساخت و ساز در حریم رودخانه‌های قزوین بشدت جلوگیری شود.