تداوم ۵۶ روزه هوای پاک و سالم در پایتخت
مطالب مرتبط

تداوم ۵۶ روزه هوای پاک و سالم در پایتخت

هوای سالم پایتخت به 30 روز رسید

تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز (دوشنبه) با کاهش 10 واحدی غلظت آلاینده های ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 54 سالم است، امسال تهران 30 روز هوای سالم را تجربه کرد.

هوای سالم پایتخت به 28 روز رسید

تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز (جمعه) با کاهش 2 واحدی غلظت آلاینده های ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 59 سالم است.

هوای پایتخت سالم است

تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (پنجشنبه) با کاهش 16 واحدی غلظت آلاینده های ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 61 سالم است.

هوای تهران سالم است

تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز (یکشنبه) با کاهش یک واحدی غلظت آلاینده های ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 54 سالم است.

هوای تهران همچنان سالم است

تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز (شنبه) با کاهش سه واحدی غلظت آلاینده های ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 55 سالم است.

هوای تهران امروز سالم است

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به احتمال افزایش غلظت آلاینده‌ها در هوای تهران بر اثر تردد خودروها گفت: با این وجود امروز و فردا (۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ماه) به دلیل وزش باد و بارش پراکنده، هوای پایتخت در بیشتر مناطق در شرایط

60 روز هوای سالم و پاک در تهران

در 60 روز آغازین سال جاری هوای تهران در وضعیت پاک و سالم قرار داشته است.

هوای تهران همچنان سالم است

هوای تهران در وضعیت سالم قرار دارد.

هوای تهران سالم شد

هوای تهران بعد از یک روز پاک در وضعیت سالم قرار گرفت.

هوای تهران "سالم" است

هوای تهران در وضعیت سالم قرار دارد.

دختران روزه اولی پایتخت ضیافت الهی را جشن گرفتند

تهران-ایرنا- جشن دختران روزه اولی با عنوان «شهر رمضان، دختران روزه اولی» با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان پردیس بانوان منطقه 15 پایتخت برگزار شد.

هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/شاخص کیفی ۸۴

اصفهان - رئیس امور آزمایشگاه‌های محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای امروز اصفهان با میانگین شاخص کیفی ۸۴ در وضعیت سالم ثبت شد.

امروز هوای تهران پاک است/حاکمیت شرایط جوی ناپایدار در پایتخت

مدیر واحد پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر هوای تهران پاک است، گفت: وزش باد و باران باعث برقراری هوای مطلوب در تهران طی امروز و فردا می شود.

هوای تهران با شاخص 69 در شرایط "سالم" قرار دارد

هوای امروز تهران با شاخص 69 در وضعیت "سالم" قرار دارد.

هوای تهران قابل قبول است/ مقایسه کیفیت هوای پایتخت با سال گذشته

مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران اعلام کرد کیفیت هوای تهران در ٢٤ ساعت گذشته در وضعیت قابل قبول بوده است.

رمضان، آغاز سال عبادی است/ کارکردهای فردی و اجتماعی روزه

دبیر علمی گروه عرفان مجمع عالی حکمت اسلامی گفت: تأثیرات شگرف روزه‌داری در تعاملات اجتماعی و بازسازی پیوندهایی که بقا و دوام یک جامعه سالم به آنها وابسته است، امری غیر قابل انکار است.

51 روز هوای پاک و سالم در بهار امسال

دیزین البرز به 2 درجه سانتی‌گراد رسید

مدیرکل هواشناسی البرز با اشاره به وضعیت کیفی هوای شهرستان‌های استان گفت: طی ۷۲ ساعت آینده کیفیت هوای استان در وضعیت سالم قرار دارد.

کیفیت هوای مشهد با عدد شاخص کلی 63 سالم است