دلایل واگذاری ۱۵ ساله پارک پردیسان به شهرداری
مطالب مرتبط

دلایل واگذاری ۱۵ ساله پارک پردیسان به شهرداری

بهسازی پارک «پردیسان» به کجا رسید؟

به دنبال تذکر برخی اعضای شورای شهر تهران در مورد نحوه حفاظت از پوشش گیاهی پارک پردیسان و کمبود امکانات رفاهی این پارک، مشاور معاونت محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه از کاشت گونه‌های غیر بومی و زینتی در پردیسان خودداری می‌شود از باز

پردیسان گوشت قربانی/واگذاری نیم بند پارک طبیعت

وضعیت پوشش گیاهی پارک پردیسان مناسب است/ مسؤولیت رسیدگی به گیاهان بومی با شهرداری نیست

اما و اگر‌های پارک‌های واگذار شده

باید منتظر ماند و دید احیای پارک پردیسان چه زمانی به ثمر می‌رسد تا نویدبخش زندگی شهروندان پایتخت باشد

بازدید از موزه تنوع زیستی پارک پردیسان رایگان شد

سه روز بازدید رایگان از موزه تنوع زیستی پارک پردیسان

تهران- ایرنا- به مناسبت 28 اردیبهشت‌ماه روز جهانی موزه‌ها، بازدید از موزه تنوع زیستی پردیسان به مدت سه روز در تاریخ‌های 29، 28 و30 اردیبهشت‌ماه رایگان خواهد بود.

واگذاری غیرقانونی اختیارات شهربان به یگان حفاظت شهرداری

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از واگذاری اختیارات شرکت شهربان و حریم‌بان به یگان حفاظت شهرداری تهران انتقاد کرد.

پردیسان قم نیازمند احداث 20 مدرسه است

قم- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس قم گفت:درسال تحصیلی جاری جمعیت دانش آموزی پردیسان استان به 22 هزار تن رسید که ادامه این روند، ساخت 20 مدرسه دراین منطقه را ضروری کرده است.

13 هزار دانش آموز در پارک ترافیک شهرداری قزوین آموزش دیدند

قزوین - ایرنا - مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: تاکنون 13هزار دانش آموز در پارک ترافیک قزوین تحت آموزش قوانین ترافیکی قرار گرفته اند.

کش و قوس شهرداری و تاکسی های اینترنتی در مهاباد

مهاباد- ایرنا- الزام تاکسی های اینترنتی به اخذ مجوز از شهرداری مهاباد با استناد به برخی دلایل قانونی از سویی و غیرقانونی عنوان کردن فعالیت این نوع از تاکسی ها توسط شهرداری از سوی دیگر سبب شده است تا شاهد کش و قوس شهرداری و تاکسی های اینترنتی در مهاباد باش

تفاهم نامه همکاری بین پارک علم و فناوری خراسان شمالی و شهرداری بجنورد

بجنورد - ایرنا - تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری خراسان شمالی و شهرداری بجنورد باهدف تبادل دانش و تجربیات بین بخش تحقیق و اجرا، کاربردی کردن پژوهش ها و تجاری سازی آنها روز یکشنبه به امضاء رسید.

چشم امید 17000 بجنوردی برای ایجاد "گلستان" شهری جدید/ آیا قطار وعده‌ها به مقصد می‌رسد؟

چشم امید بیش از 20 هزار نفر از اهالی گلستان شهر بجنورد برای حل چالش‌ها و مشکلات چندین ساله این شهرک در پی واگذاری نهایی به شهرداری بجنورد دوخته شده است.

لزوم واگذاری ماموریت‌های شرکت شهربان به شهرداری‌ها

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به تصمیم غیرکارشناسی و غیرقانونی شهردار تهران و شورای اداری شهرداری در انتقال وظایف شهربان و حریم بان به یگان حفاظت شهرداری اعتراض کرد

جنگ یمن و نقش آمریکا در بحران چهار ساله این کشور

تهران – ایرنا – در طول بحران چهار ساله یمن، آمریکا به دلایل مختلف بیشترین حمایت تسلیحاتی ، نظامی و سیاسی را از متجاوزان به این کشور فقیر به عمل آورده است.

کارخانه کمپوست یزد با واگذاری به بخش خصوصی راه اندازی می‌شود

عضو شورای شهر یزد به دلایل عدم راه اندازی کارخانه کمپوست استان پس از 10 سال اشاره کرد و گفت: کارخانه کمپوست یزد با واگذاری به بخش خصوصی راه اندازی می‌شود.

احداث چهارمین پارک بانوان استان مرکزی در دلیجان

با واگذاری زمین احداث چهارمین پارک بانوان استان مرکزی در دلیجان کلید خورد.

وسایل بازی مستقر در پارک‌های ایلام استاندارد نیست

مدیرکل استاندارد استان ایلام گفت: تمام تجهیزات بازی در پارک‌های شهرستان ایلام غیراستاندارد است که شهرداری باید در زمینه استاندارد سازی آنها اقدام کند.

آتش سوزی در پارک های جنگلی سنندج 95 درصد کاهش یافت

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از کاهش 95 درصدی آتش سوزی پارک های جنگلی سطح شهر در سال گذشته خبر داد.

کاهش 95 درصدی آتش‌سوزی در پارک‌های جنگلی سنندج

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج، گفت: سال گذشته با اقدامات مناسب و استقرار آتش بان، آتش سوزی در پارک های جنگلی سطح شهر سنندج 95 درصد به نسبت سال قبل آن کاهش یافت.